Кредит онлайн на карту

Перший кредит під 0,5%
0.5% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

2000

Термін кредиту

95

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
2,950.00

Чому потрібно обрати ZeCredit

icon

Швидко

Всього 15 хвилин й гроші на вашій банківській картці!

icon

Зручно відстрочити позику

Завжди є можливість відстрочити позику, сплативши мінімальну суму!

icon

Безпечно

Ваші персональні дані і інтернет-з'єднання надійно захищені.

Як отримати гроші на картку через 15 хвилин

icon

Оберіть суму і строк

icon

Заповнити анкету

icon

Очікуйте узгодження займу

icon

Отримайте свої кошти на карту

Швидке та зручне закриття кредиту

 Банківською картою кредит ви можете оплатити двома способами:

 1. В особистому кабінеті. Оберіть суму та натисніть кнопку “Оплатити”.

 2. На сайті нашого партнера EasyPay. Введіть номер кредитного договору, номеру телефону, з яким ви реєструвалися у нас на сайті, та бажану суму погашення.

 

В касі банку оплата здійснюється за повними реквізитами компанії. 

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" "ІНВЕСТРУМ", 04071 Україна, місто Київ, вул. Ярославська, 6 код ЄДРПОУ 42201361 р/р UA303052990000026501000101746 в АТ КБ "Приватбанк", МФО 305299

 

Обов’язково зазначте ПІБ та ІПН при оплаті, щоб ваш платіж було ідентифіковано. Переказ коштів може тривати кілька робочих днів.

 

 

Погасити кредит можна в наступних мережах терміналів:

 

Приват24 - карта

 

 1. На головній сторінці переходьте на сторінку 2 та обирайте «Банки та фінансові установи»;

 2. Знайдіть та натисніть іконку «Zecredit»;

 3. Введіть номер кредитного договору, суму, ПІБ;

 4. Внесіть кошти;

 5. Натисніть «Сплатити»;

 6. Отримайте підтвердження оплати;

 

EasyPay - карта

 

 1. На головній сторінці оберіть «Банки та фінансові послуги»;

 2. Знайдіть та натисніть іконку «Zecredit»;

 3. Введіть номер кредитного договору;

 4. Введіть номер телефону, зареєстрований в особистому кабінеті;

 5. Внесіть кошти;

 6. Натисніть «Сплатити»;

 7. Отримайте підтвердження оплати;

 

Система лояльності для наших клієнтів

Зниження % ставки

Збільшення ліміту

Участь в aкціях та розіграшах цінних призів

Відповіді на типові запитання (FAQ)

 • Як можна використовувати позику?

  На сервісі ZeCredit можна взяти кредит онлайн на будь-які цілі: оплата лікування, орендної плати, навчання в університеті або на курсах, покриття витрат на ремонт, придбання путівки, яка “горить”. Якщо затримали зарплату або клієнти не поспішають переводити кошти за виконаний проект, мікрокредит допоможе покрити повсякденні витрати до зарплати.

  У нас можна отримати кредит з поганою кредитною історією, використавши позикові кошти для підвищення рейтингу. Досить оформити мікропозику онлайн, використати гроші на свій розсуд, а після – повернути в зазначені строки. Ми передамо інформацію про успішне виконання кредитних зобов'язань, що позитивно вплине на рейтинг.

 • Як отримати кредит онлайн без відмови?

  Подати заявку на кредит онлайн може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. Ми готові кредитувати людей з нульовою кредитною історією, простроченням, відкритими позиками, а також студентів, пенсіонерів, працюючих неофіційно.

  Однак запити перевіряє система, тому відмову можна отримати в наступних випадках:

  • помилки – уважно перевіряйте кожне поле в анкеті;

  • неправдива інформація – перебільшення заробітної плати, неіснуюче місце роботи та інші подібні спроби обману призводять до миттєвого відхилення заявки;

  • верифікація карти – неправильно вказані дані, нульовий баланс або закінчення терміну дії банківської картки;

  • регулярні прострочення – ми готові закрити очі на пару невеликих прострочень, але наявність безлічі невчасно закритих позик призведе до відхилення запиту;

  • відсутність перерви – після закритого кредиту системі потрібен час на обробку інформації та оновлення даних, тому знадобиться трохи почекати перед подачею наступної заявки.

  Якщо запит відхилили, ви завжди можете дізнатися причину, виправити помилку та знову подати запит на кредит онлайн. Якщо потрібна допомога в оформленні або закритті кредиту, представники нашої служби підтримки готові допомогти через чат або Facebook Messenger.

 • Чи можна отримати декілька кредитів одночасно?

  На сервісі ZeCredit можна подати необмежену кількість заявок, проте одночасно може бути відкритий тільки один кредит. Якщо виникли непередбачені обставини, через які ви не можете вчасно повернути позикові кошти, скористайтеся послугою пролонгації. Вам достатньо сплатити суму процентів по позиці, після чого можете встановити нові терміни.

 • Як дізнатися статус заявки на позику?

  Для оформлення кредиту онлайн кожен користувач повинен пройти реєстрацію, після чого у нього з'явиться особистий кабінет. У ньому можна відправляти заявки, відстежувати їх статус, повертати запозичені кошти.

  Поки запит на отримання кредиту знаходиться на розгляді, в особистому кабінеті відображається статус «Очікуйте». Коли система прийме рішення, в особистому кабінеті зміниться статус заявки, з'явиться повідомлення про необхідність підписати електронний кредитний договір.

 • Як швидко можна отримати кредит на карту?

  Новим клієнтам потрібно пройти реєстрацію, вказавши в реєстраційній формі номер мобільного телефону та пароль – 1-2 хвилини. Потім знадобиться заповнити анкету та верифікувати банківську карту – 5-10 хвилин. На розгляд заявки потрібно від 5 до 15 хвилин.

  Коли пройдете базові етапи, ми надійно збережемо ваші особисті дані. У наступні рази для оформлення кредиту онлайн вам не доведеться знову проходити реєстрацію, верифікувати банківську карту та заповнювати анкету. Потрібно тільки вибрати суму та терміни, подати запит, а ми протягом 5 хвилин відправимо гроші на карту.

 • Коли можна взяти повторний кредит?

  Оформити новий кредит можна після оновлення інформації про закриття попереднього. Якщо для переказу грошей на рахунок компанії використовувалася верифікована банківська карта, кошти будуть зараховані миттєво. Переказ грошових коштів через платіжні термінали або відділення банку може тривати від декількох хвилин до декількох днів.

Відгуки

Була важка ситуація, ZeCredit допоміг її пережити. Дякую. Після погашення збільшили ліміт і знизили %.

Illustration

Інна

Вперше брала кредит онлайн

Дякую. Все просто і без прихованих комісій або доп % як у багатьох. Знав точно скільки потрібно віддати. Дякую все круто.

Illustration

Олег

Бере кредит в ZeCredit вже 3 раз

Уже не перший раз беру до зарплати. Тепер і % нижче і ліміт більше. Добре коли від свого комфорту не йдеш. Дякую.

Illustration

Марія

Часто користується послугами кредит онлайн

Залишилася задоволена! Терміново потрібні були гроші, Зекредіт з цим допомогли. Все швидко і без переплат..

Illustration

Анна

Вперше брала кредит онлайн

Я вже втретє оформлюю кредит в Зекредіт. Гарні умови і швидке оформлення. Навіть з дому виходити не потрібно. Дякую!

Illustration

Андрій

Бере кредит в ZeCredit вже 3 раз

Не в перший раз брав кредит, і кожен раз схвалювали запитувану суму. Мені все подобається. Рекомендую!

Illustration

Володимир

Часто користується послугами кредит онлайн

icon

Як оформити кредит онлайн

icon

Як погасити кредит

icon

Як збільшити ліміт кредиту

icon

Замовити гроші зараз

Чому варто взяти кредит онлайн в ZeCredit

Кредит 24/7

Приймаємо та обробляємо заявки на кредит онлайн на карту в Україні цілодобово, враховуючи вихідні та святкові дні.

Швидкі гроші

При першому оформленні кредиту на реєстрацію, заповнення анкети та розгляд запиту знадобиться максимум 15 хвилин. У подальшому гроші на карту будуть приходити вже через 5 хвилин після подачі запиту.

Ніякої бюрократії

Щоб отримати кредит онлайн, заповніть заявку та вкажіть реквізити, а ми протягом 15 хвилин переведемо гроші на карту. Вам навіть не доведеться збирати пакет документів, їздити в офіс, стояти в чергах, шукати поручителів, залишати заставу.

Доступне кредитування

Ми видаємо позики студентам, пенсіонерам, фрілансерам, працевлаштованим неофіційно, людям з поганою кредитною історією.

Лояльне ставлення

Хочете закрити кредит раніше терміну – скористайтеся повним або частковим достроковим погашенням. Не встигаєте повернути гроші – заплатіть мінімальну суму та встановіть нові терміни.

Спеціальні умови

Чим довше користуєтеся нашими послугами, тим краще стають умови оформлення кредиту: підвищення лімітів, миттєве схвалення заявок, знижки та акції.

Надійний захист особистих та платіжних даних

Легально

Діяльність ТОВ “Фінансової Компанії “Інвеструм”, в тому числі кожна операція, регулюється чинним законодавством України. Свідоцтво про реєстрацію фінустанови, аудиторський звіт, фінансова звітність, приклад договору та інші документи знаходяться у відкритому доступі на сервісі.

Прозоро

Коли берете кредит онлайн на карту в Україні через сервіс ZeCredit, можете бути впевнені у відсутності первинних внесків, прихованих комісій та платежів. Розрахувати повну суму, з урахуванням поточної відсоткової ставки, можна у будь-який час доби на кредитному калькуляторі.

Конфіденційно

Ми поважаємо права наших позичальників на недоторканність приватного життя. Співробітники "Фінансової компанії "Інвеструм" не розголошують особисту інформацію, не передають паспортні та платіжні дані третім особам.

Безпечно

До захисту особистих даних клієнтів ФК Інвеструм відноситься, як до власної персональної інформації. На сервісі встановлений SSL сертифікат, який захищає інформацію від перехоплення, зчитування, завантаження, редагування. Використання технології PCI DSS дає гарантію безпечного переказу грошей на вашу карту.

Ми використовуємо файли cookie, щоб поліпшити роботу сайту. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.

 

Наші реквізити

ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" "ІНВЕСТРУМ", 04071 Україна, місто Київ, вул. Ярославська, 6 код ЄДРПОУ 42201361 р/р UA563218420000026505053000064 в АТ КБ «ПриватБанк», МФО 321842

Ми зареєстровані Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №1107

 

Умови кредиту

Термін кредитування з урахуванням відстрочок — 95-180 днів.

Мінімальний розмір позики — 1000 грн, максимальний — 12000 грн.

Прихованих зборів і комісій немає.

Максимальна річна відсоткова ставка по кредиту (APR) становить 912,5%.

Мінімальний вік для отримання кредиту — 18 років.

 

Приклад розрахунку позики: при розмірі кредиту 1000 гривень строком на 95 днів, позичальникові необхідно буде сумарно оплатити 3375 гривень. Сума процентів за період розраховується наступним чином = ((1000 грн * 912,5%)/365днів)*95 днів = 2375 грн. По закінченню строку кредиту необхідно сплатити 1000 грн (тіло кредиту) + 2375 грн (проценти по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 3375 грн.

 

Датою прострочення вважається 1-ий день після закінчення дії кредитного договору. У разі несплати на 30-ий день після закінчення кредитування — до неплатника вживаються заходи відповідно до чинного законодавства.

Контакти