Автоматичний кредит на картку: що це та як отримати

Автоматичний кредит на картку: що це та як отримати

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

МФО використовують спеціальну систему, яка дозволяє розглядати велику кількість заявок без участі людини. Автоматичний кредит на картку дає можливість оперативно розв'язати фінансові питання у будь-який час. Українським громадянам не потрібно їздити до офісу та відповідати на запитання менеджера, а розгляд запитів займає максимум 2 хвилини.

Зміст

 1. Що таке автоматичний кредит
 2. Хто може отримати позику на карту автоматично
 3. Як отримати автоматичний кредит на картку в Україні
 4. Як взяти автоматичний кредит на картку без відмови

Що таке автоматичний кредит

Автоматичний кредит на картку – це спосіб мікрокредитування фізичних осіб, коли рішення приймає система. Спеціалізована скоринг-програма збирає відомості про позичальника з анкети, соціальних мереж, кредитних бюро та інших джерел. Після швидкої обробки даних система приймає рішення, чи відповідає людина мінімальним вимогам мікрофінансової організації.

Використання скоринг-програм дозволяє фінансовим компаніям охоплювати більшу кількість запитів. А позичальникам позика на карту автоматично дає масу переваг:

 • Цілодобове кредитування. У системи не має графіку роботи, технічних та обідніх перерв, вихідних та свят, завдяки чому можна подати заявку у будь-який день тижня та в будь-який час доби.

 • Економія часу. Вам не потрібно їздити в офіс та відповідати на запитання менеджера.

 • Швидке отримання грошей. Якщо рішення є позитивним, то після підписання кредитного договору система миттєво перерахує гроші на картку.

 • Виняток «людського фактора». Жодних помилок, шахрайства та упередженого ставлення до позичальника.

 • Високі шанси на схвалення. Система працює за чіткими правилами, дотримання яких дає змогу отримати кредит без відмови.

МФО приділили увагу не лише швидкості розгляду заявок, а й безпеці клієнтів. Компанії дотримуються умов конфіденційності, завдяки чому інформація не може бути передана третім особам. Для захисту відомостей використовується технологія шифрування з'єднань між гаджетом та сайтом.

Хто може отримати позику на карту автоматично

МФО дають змогу взяти автоматичний кредит на картку в Україні як новим, так й постійним клієнтам. Якщо людина вперше бере мікрокредит, кредитор розгляне заявку протягом 2 хвилин. Якщо позичальник уже користувався послугами компанії, виконував зобов'язання за договором та вчасно закривав кредити, його запит схвалять автоматично.

Мікрофінансові організації висувають до позичальників стандартні вимоги:

 • громадянство – Україна;

 • вік – від 18 до 65 років;

 • документи – паспорт та ідентифікаційний код;

 • контакти – номер телефону та адреса електронної пошти;

 • отримання грошей – активна платіжна картка будь-якого банку України.

На відміну від банківських продуктів, скористатися мікрокредитуванням можуть студенти, пенсіонери, неофіційно працевлаштовані, фрилансери, люди з «чистою» або поганою кредитною історією. Якщо є прострочення за попередніми позиками, оформлення мікрокредиту та його закриття у встановлені терміни дозволить покращити кредитну історію.

Як отримати автоматичний кредит на картку в Україні

Умови кредитування та процедура оформлення залежать від конкретного кредитора. Наприклад, візьмемо фінансову організацію ЗеКредит. Ми пропонуємо отримати першу позику на суму до 10 000 гривень під 0.5% на добу, а наступні – до 15 000 грн під 2.5%. Терміни користування позиковими коштами варіюються від 7 до 30 днів.

Якщо відповідаєте вищеописаним вимогам, вам підходять умови кредитування, тоді можете прямо зараз переходити до процедури оформлення:

 1. Створення приватного кабінету. На сторінці реєстрації вкажіть номер мобільного телефону. На нього здійсниться дзвінок, а вам потрібно буде ввести останні чотири цифри номеру телефону.

 2. Заповнення анкети. На наступному етапі вкажіть інформацію про себе, враховуючи ПІБ, дату народження, дані паспорта та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).

 3. Додавання картки. Для безпечного отримання автоматичного кредиту на картку потрібно вказати її номер, термін дії та код на звороті.

 4. Подача заявки. Виберіть розмір кредиту та період погашення платежів, а система автоматично розрахує суму з урахуванням переплат та крайню дату закриття договору. Якщо підходять умови, надішліть заявку на розгляд.

 5. Отримання грошей. Коли система прийме рішення, на вказані в анкеті контактні дані надійде повідомлення. Якщо запит схвалили, залишиться перейти до особистого кабінету та підписати договір, після чого система перерахує гроші на картку.

Для погашення платежів можна використовувати закріплену в особистому кабінеті банківську картку, платіжні термінали Приват24 або EasyPay, грошовий переказ через касу будь-якого банку України. Перший спосіб є найзручнішим та найшвидшим: переклад здійснюється за пару хвилин, а комісії бере на себе компанія.

Як взяти автоматичний кредит на картку без відмови

Регулярне оформлення кредитів та погашення платежів у встановлені терміни відкриває доступ до найкращих умов кредитування. До них відносяться підвищені ліміти за сумою та строками, прискорений розгляд заявок (постійні клієнти можуть отримувати схвалення відразу після подання запиту), знижки на позики, участь у розіграшах.

Не тільки постійні клієнти можуть взяти онлайн кредит на карту автоматично, миттєво отримавши необхідну суму. Нові позичальники теж можуть оформити мікрокредит без відмови, достатньо дотримуватися правил системи:

 • відповідність віковим обмеженням;

 • додавання правдивої інформації про себе;

 • жодних помилок в анкеті;

 • відсутність серйозних проблем з кредитною історією (допускається кілька незначних прострочень за попередніми позиками);

 • відсутність високого кредитного навантаження (допускається пара оформлених кредитів/мікропозик).

Якщо відповідаєте вимогам компанії та дотримуєтеся вищевказаних правил, але заявку відхилили, то не варто відмовлятися від мікрокредитування. Ви завжди можете дізнатися причину, написавши до служби підтримки, після чого виправити помилки та знову подати запит. Система швидко ухвалить рішення, а вам залишиться підписати договір та отримати автоматичний кредит на картку.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити