Чи дають студентам кредит?

Чи дають студентам кредит?

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Раніше банки постійно відмовляли позичальникам віком до 21 року, без офіційного працевлаштування та стабільного доходу. Сьогодні банки лояльніше відносяться до клієнтів, а деякі пропонують невеликі споживчі кредити студентам. У молодих людей з'явилася можливість взяти позику за дотримання певних умов.

Зміст

 1. Чи дають студентам кредит у банку
 2. Як студенту оформити кредитну картку у банку
 3. Як студенту отримати кредит у МФО
 4. Висновок

Чи дають студентам кредит у банку

В Україні звичайна стипендія складає 980 гривень, а підвищена – 1 250 грн. Цих грошей недостатньо для повноцінного студентського життя, зокрема на оплату гуртожитку, придбання техніки, відпочинок, покупку харчів, проходження курсів.

Студенти на денній формі навчання неспроможні влаштуватися в компанію на повний робочий день. Вони змушені працювати на півставки, виконувати невеликі замовлення на біржах фрилансу, наприклад, писати статті на різні тематики для веб-ресурсів.

Багатьох цікавить, чи дають студентам кредит у банку, оскільки звичайна стипендія, навіть із доходом від виконання дрібних замовлень, неспроможна покрити повсякденні витрати. Для відповіді на це питання слід розглянути вимоги до клієнтів у банках України:

 • вік – від 21 року (у деяких установах – від 18 років);

 • стабільний дохід – офіційне місце роботи чи стипендія відповідного рівня;

 • документи – паспорт, ідентифікаційний код, студентський білет, довідка про нарахування пенсії;

 • порука – мінімум 1-2 поручителі з офіційним місцем роботи та стабільним доходом;

 • застава – документально підтверджене майно, яке може виступити як застава.

З огляду на високі вимоги до позичальників, оформити споживчий кредит студенту дуже складно. Якщо вдасться надати довідку від навчального закладу про нарахування стипендії, можна розраховувати на кредит від 300-500 до 3 000 грн на термін від тижня до 1-2 років. Додатковий дохід у вигляді періодичного виконання дрібних завдань не вважається стабільним, відповідно, потрібна порука платоспроможної фізичної або юридичної особи.

Як студенту оформити кредитну картку у банку

Якщо брати банківські установи, то відповідь на запитання про те, чи дають кредит дають студентам в Україні, буде позитивною. Проте немає сенсу витрачати час на пошук поручителів та залишати цінне майно у заставу заради 2 000 – 3 000 гривень.

Якщо таки вирішили звертатися до банку, тоді варто оформити кредитну картку. Якщо отримуєте стипендію, то фінансова установа вже має доступ до грошових потоків, відповідно встановить оптимальний кредитний ліміт.

В Україні найбільшою популярністю серед студентів користуються кредитні картки від відомих банків:

 • ПриватБанк «Універсальна» – до 50 000 грн під 3.6% на місяць з пільговим періодом у 55 днів.

 • ОТП «Мані на кишені» – до 30 000 грн під 5% на місяць з пільговим періодом 55 днів.

 • Альфа-Банк «Максимум» – до 200 000 грн під 3.4% на місяць з пільговим періодом 62 дні.

 • Monobank – до 100 000 грн під 3.1% на місяць з пільговим періодом 62 дні.

 • Юнекс Банк «Unex Card» – до 100 000 грн під 3.5 на місяць з пільговим періодом 62 дні.

Кредитну картку можна оформити з 16 років, а кредитний ліміт буде встановлено після досягнення 18 років. На офіційному сайті обраної банківської установи можна вибрати відповідний продукт, залишити заявку на оформлення. З документів знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код.

Спочатку максимально можлива сума на карті становить 2 000 грн. Змінити кредитний ліміт можна в особистому кабінеті, надавши відомості про поточне місце роботи, розмір доходу, освіту та іншу необхідну інформацію.

Як студенту отримати кредит у МФО

Якщо немає бажання витрачати час на збирання документів з метою отримання споживчого кредиту або збільшення кредитного ліміту, варто оформити мікрокредит у мікрофінансовій організації. МФО дають можливість пройти процедуру від реєстрації до отримання рішення онлайн, а гроші переказують на картку через 1-2 хвилини після схвалення заявки.

Умови отримання кредиту для студентів варто розглянути на прикладі нашої компанії.

 • сума – від 1 000 до 12 000 гривень;

 • термін – від 7 до 30 днів;

 • ставка – від 0.01% на добу.

Щоб оформити мікрокредит, позичальник має бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та ідентифікаційний код, мобільний телефон, кредитну чи дебетову картку будь-якого українського банку. Нашим клієнтам не потрібно надавати довідку про нарахування стипендії, приводити поручителів, переживати за заставне майно.

Для отримання кредиту студенту потрібно зробити таке:

 1. Створити особистий кабінет. У формі реєстрації введіть номер телефону та пароль.

 2. Заповнити анкету. В анкеті вкажіть особисті та паспортні дані.

 3. Пройти верифікацію. Додайте платіжні дані, дочекайтеся блокування 1 грн, а після отримання повідомлення – надішліть код.

 4. Заповнити заявку. Виберіть необхідну суму та строки.

 5. Отримати гроші. На розгляд заявки потрібно максимум 15 хвилин. Коли система схвалить запит, гроші перерахують на картку.

У мікрофінансовій організації студент може оформити кредит в будь-який час доби. На кредитному калькуляторі зручно розрахувати переплату, переконавшись у відсутності прихованих платежів та комісій.

Закрити кредит можна в особистому кабінеті з підтвердженої картки, через платіжні термінали або відділення будь-якого банку України. Вчасно закритий мікрокредит дасть можливість покращити умови: зниження відсоткової ставки, підвищення максимальної суми та термінів, відкриття доступу до акцій та розіграшів з цінними подарунками.

Висновок

У банках постійно з'являються нові споживчі кредити та кредитні картки з пільговим періодом. Деякі банківські установи навіть надають доступ до своїх послуг з 18 років. Проте відсутність офіційного працевлаштування та стабільного доходу дозволить отримати максимум 3 000 грн.

Студенту набагато зручніше та швидше отримати мікрокредит у МФО. Йому знадобиться зареєструватися, заповнити анкету та подати заявку, а вже за 15 хвилин – отримати гроші на картку. Використання послуг компанії дозволить розв'язати фінансові проблеми, покращити умови кредитування, підвищити рейтинг.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити