Де взяти гроші в борг, способи отримання

Де взяти гроші в борг, способи отримання

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Зіткнувшись із фінансовими труднощами, люди готові використовувати будь-які способи отримання коштів, не замислюючись про наслідки. Якщо заздалегідь дізнатися, де взяти гроші у борг, вдасться швидко отримати кошти та уникнути величезних переплат. Деякі компанії готові надати до 10 000 гривень за 10-15 хвилин без бюрократії, поїздок, дзвінків родичам та друзям.

Зміст

 1. Які є способи отримання грошей у борг
 2. Чому варто звернутися до МФО
 3. Як взяти гроші в борг у МФО
 4. Як уникнути відмови від МФО

Які є способи отримання грошей у борг

Якщо потрібна велика сума, при цьому є час, багато хто воліє звертатися до банку. Вони можуть зібрати необхідні документи, почекати рішення протягом 1-3 дні, підготуватися до сплати щомісячного внеску. Однак фінансові труднощі можуть виникнути раптово, а кошти знадобляться тут і зараз.

Є кілька перевірених способів, де взяти гроші у борг без величезних переплат:

 • МФО. У мікрофінансовій організації можна отримати позику на суму до 10 000 гривень терміном до 30 днів. Сума та період невеликі, зате вдасться взяти гроші у борг без збору документів, поїздок та очікувань. МФО набагато лояльніші за банки, тому схвалення можуть отримати навіть люди з поганою кредитною історією, без офіційного місця роботи та стабільного доходу.

 • Банк. Якщо потрібна велика сума (від 50 000 гривень), при цьому ви працевлаштовані офіційно, маєте солідний трудовий стаж та стабільний дохід протягом останніх 3-6 місяців, доцільно звернутися до банківської установи. Є низка банків, які пропонують кредит без відмови, гарантуючи швидке отримання коштів.

 • Ломбард. Одні ломбарди закриваються, інші – відкриваються, тому проблем із пошуком такого місця точно не виникне. Щоб отримати гроші, потрібно прийти з паспортом та цінностями. Кредитну історію, місце роботи та дохід ніхто не перевіряє, а кошти одразу дають готівкою. Проблема в необхідності закладати дорогоцінні речі істотно дешевше за реальну вартість. Якщо не вдасться викупити коштовності вчасно, то доведеться розлучитися з ними назавжди.

 • Друзі/родичі. Простий спосіб знайти гроші, але не всі можуть повідомляти про свої проблеми близьким людям. Крім того, у них може не бути потрібної суми.

 • Колеги. Якщо позичаєте гроші на роботі, то повертаєте стільки ж, скільки й займаєте. Однак якщо у вас немає грошей, у колег вони теж навряд чи будуть.

У жодному разі не варто звертатися до маловідомих приватних компаній, кредитних споживчих кооперативів, залишати останні заощадження в казино або на бінарних опціонах. Останній спосіб вимагає знань, досвіду та грошей, які не страшно втратити. Якщо немає знань, то ризикувати останніми коштами, сподіваючись на везіння, точно не варто.

Чому варто звернутися до МФО

З вищеописаних способів можна вибрати два найкращі – банки та МФО. Банківські установи дбають про збереження власних коштів, тому ретельно перевіряють кожного клієнта. За наявності хорошої кредитної історії та пакету документів вдасться взяти кредит у банку без відмови, в решті випадків доведеться погоджуватися на максимальну ставку або шукати інші способи.

Гідною альтернативою, де можна взяти гроші в борг терміново, є мікрофінансові організації. Кредит у МФО має ряд переваг:

 • видається позичальникам від 18 років (у банку – від 21-23 років);

 • для отримання грошей у борг не потрібно підтверджувати місце роботи та дохід;

 • є можливість взяти кредит з поганою кредитною історією;

 • запит можна надіслати через сервіс, а гроші приходять на банківську картку;

 • перевірка заявки триває 5-10 хвилин;

 • немає прихованих комісій та платежів;

 • сервіси мікрокредитування працюють у режимі 24/7.

Банки відомі своєю бюрократією: для отримання кредиту потрібен пакет документів, особиста присутність у відділенні банківської установи, спілкування зі співробітниками. Взяти кредит у МФО набагато зручніше, оскільки заявку можна надіслати через інтернет, а гроші приходять прямо на карту, звідки їх можна витратити на власний розсуд.

Як взяти гроші в борг у МФО

Для отримання кредиту онлайн позичальнику потрібен паспорт та ідентифікаційний номер платника податків. Щоб отримувати повідомлення, потрібно вказати номер телефону та електронну пошту, а для переказу грошей потрібно додати картку будь-якого українського банку.

Подання заявки відбувається через сервіс кредитної установи. Розглянути процес оформлення кредиту можна на прикладі нашого сервісу.

 1. Перейдіть на сторінку реєстрації, де потрібно ввести номер телефону та пароль.

 2. Заповніть анкету, ввівши ПІБ, вік, стаж роботи, поточне місце роботи, дохід та іншу інформацію.

 3. Виберіть терміни та період користування коштами, надішліть заявку.

 4. Додайте банківську картку та пройдіть верифікацію (на рахунку має бути мінімум 1 гривня).

 5. Дочекайтеся рішення. Якщо відповідь позитивна, гроші прийдуть на карту через 3-5 хвилин після обробки. Якщо запит відхилено, виправте помилку та надішліть заявку знову.

Для скоринг-аналізу мікрофінансові організації використовують спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє перевірити клієнта за 5-10 хвилин. Перший раз потрібно витратити час на заповнення анкети, проте потім персональні дані зберігатися, тому не доведеться повторно вказувати особисту інформацію.

Як уникнути відмови від МФО

До мікрофінансових організацій регулярно звертаються люди з поганою кредитною історією, без офіційного місця роботи та постійного доходу. Компанії не можуть видати мікропозику першому зустрічному, оскільки ризикують власними коштами.

Кожен позичальник повинен знати не тільки, де взяти гроші у борг, але і як уникнути відмови. Для відповіді на це питання потрібно вивчити основні причини:

 • велика кількість відкритих кредитів та кредитних карток;

 • постійні прострочення за попередніми позиками;

 • помилки під час заповнення анкети;

 • зазначення неправдивої інформації;

 • сильні заборгованості з податків, аж до судових розглядів.

Ми рекомендуємо заздалегідь зареєструватись на сервісі, отримати перший кредит на невелику суму та вчасно його повернути. Відсутність високого кредитного навантаження та заборгованостей, уважне введення правдивих даних допоможе взяти гроші у борг без відмови.

Коли терміново знадобляться кошти, вам залишиться перейти в особистий кабінет, подати заявку та швидко отримати необхідну суму. Ви вже виконали свої кредитні зобов'язання за попередньою позикою, тому компанія вам довірятиме, дозволить взяти набагато більше грошей у борг без довгих перевірок.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити