Де взяти кредит з 18 років

Де взяти кредит з 18 років

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Повнолітні громадяни України можуть укладати кредитні договори, відповідно, оформляти кредитні картки, споживчі кредити, мікропозики. Проте через високі вимоги банків, молодих людей цікавить те, де взяти кредит з 18 років без відмови. Ми розповіли про перевірені способи отримання грошей у борг, у тому числі без офіційного працевлаштування та стабільного доходу.

Зміст

 1. Де взяти кредит з 18 років в Україні
 2. Чи можна взяти кредит з 18 років у банку
 3. Чи можна взяти кредит з 18 років у МФО
 4. Як взяти кредит у мікрофінансовій організації
 5. Висновок

Де взяти кредит з 18 років в Україні

Деякі фінансові установи дають можливість вступати у договірні відносини неповнолітнім громадянам із дозволу батьків чи опікунів. Якщо ж позичальник є повнолітнім, може самостійно укладати договір з кредитними організаціями.

Є три основні організації, де взяти кредит із 18 років в Україні:

 1. Ломбарди. Дають гроші в борг під заставу цінного майна, наприклад техніки або золота. Розмір позики залежить від вартості заставного майна.

 2. МФО. Мікрофінансові організації дозволяють оформити короткостроковий кредит з 18 років без підтвердження місця роботи та доходу. Вони готові будь-якої доби видати мікрокредит на суму до 12 000 гривень на строк до 30 днів.

 3. Банки. Останнім часом банківські установи пропонують невеликі кредити з 18 років. Є можливість оформити кредитну картку з початковим лімітом максимум 3 000 грн. Користування кредитною карткою та підтвердження платоспроможності дозволить збільшити доступну суму, аж до 50 000 грн.

До переваг ломбардів варто віднести кредитування осіб із поганою кредитною історією та відсутність перевірки платоспроможності клієнта. Проте ломбарди сильно занижують вартість майна, а у разі прострочення чи невиплати боргу – воно миттєво виставляється на продаж.

Якщо немає бажання ризикувати своїм цінним майном, слід докладно розглянути банківські продукти та позики від мікрофінансових організацій.

Чи можна взяти кредит з 18 років у банку

Банківські установи відомі своїми високими вимогами до клієнтів. Більшість компаній пропонують споживчі та кредити готівкою позичальникам віком від 21 року. Проте поступово банки почали переглядати свої вимоги, особливо на тлі стрімкого зростання популярності мікрофінансових організацій.

У 2021 році взяти кредит з 18 років в Україні можна у двох великих банках:

 • ПУМБ. Програма «Все Зрозуміло» дає можливість взяти позику на суму від 1 000 до 300 000 грн без комісії за дострокове погашення.

 • ПриватБанк. За програмою «Швидкий кредит» можна оформити кредит на суму від 1 000 до 25 000 грн. Терміни кредитування становлять 10 або 20 місяців.

Якщо людина хоче користуватись лише послугами банку, тоді варто розглянути кредитну картку. Її можна оформити у віці 16 років, а кредитний ліміт встановлюється, коли покупець стає повнолітнім.

Спочатку максимальна сума становить до 3 000 грн, залежно від банківської установи. Для підвищення кредитного ліміту необхідно регулярно користуватися карткою, не допускати прострочок у платежах, також підтвердити платоспроможність.

Чи можна взяти кредит з 18 років у МФО

Для отримання споживчого кредиту або підвищеного ліміту за кредитною карткою необхідно мати офіційне місце роботи, стабільний дохід. У деяких випадках банк вимагає наявність 2-3 поручителів, а при оформленні позики на велику суму доведеться залишати у заставу нерухомість або автомобіль.

Якщо ж цікавитеся тим, де взяти кредит з 18 років в Україні без витрачання часу на збір документів та пошук поручителів, варто звернутися до мікрофінансової організації. У МФО середня кількість схвалених заявок становить 92%, а оформити мікрокредит можуть студенти, пенсіонери, особи без офіційного працевлаштування.

До інших переваг онлайн кредитування відносяться:

 • фінансова підтримка у будь-який час доби та у будь-який день тижня, враховуючи вихідні та свята;

 • повне онлайн обслуговування, у тому числі подання заявки та отримання грошей на картку;

 • жодних довідок, поручителів та застави;

 • використання позикових коштів без контролю з боку кредитної компанії;

 • часткове та повне погашення кредиту без додаткових комісій та штрафів;

 • продовження терміну виплат шляхом сплати мінімальної суми;

 • жодних початкових внесків, прихованих платежів та комісій.

На сервісах мікрокредитування є кредитний калькулятор. Будь-який користувач може вибрати суму та терміни, а система сама порахує переплату та крайню дату. Це дає можливість чітко розрахувати власні фінансові можливості, уникнувши прострочення.

Як взяти кредит у мікрофінансовій організації

Оформити кредит у МФО можуть громадяни України віком від 18 до 65 років. Для створення власного кабінету знадобиться номер мобільного телефону. Для заповнення анкети потрібні паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків. Гроші приходять на карту, яку потрібно закріпити в особистому кабінеті.

У МФО можна взяти кредит у розмірі від 500 – 1 000 до 12 000 гривень. Стандартні терміни користування позиковими коштами становлять від 5-7 до 30 днів. Компанії дозволяють оформити перший мікрокредит під 0.01% на добу, тобто з мінімальною переплатою.

Щоб взяти кредит з 18 років у мікрофінансовій організації, потрібно пройти такі етапи:

 1. Реєстрація. У формі реєстрації потрібно вказати номер телефону та пароль.

 2. Заповнення анкети. Потрібно заповнити обов'язкові поля, враховуючи ПІБ, дату народження та паспортні дані.

 3. Проходження верифікації. Потрібно додати дані дебетової картки будь-якого банку України. Система відправить код перевірки, який потрібно ввести у відповідне поле.

 4. Подача заявки. У ній потрібно вказати суму та терміни користування позиковими коштами. Відповідь прийде упродовж 15 хвилин.

 5. Отримання грошей. Коли схвалять заявку, гроші перекажуть на банківську картку.

Сплатити кредит можна в особистому кабінеті, у відділенні будь-якого банку України, через термінали ПриватБанку. Якщо ви використовуєте картку, гроші зарахуються на рахунок компанії за кілька хвилин. Якщо ви використовуєте термінал або банківський переказ, процес може зайняти від декількох хвилин до декількох днів, залежно від способу та обраної банківської установи.

Висновок

Якщо не знаєте, де взяти кредит з 18 років в Україні, рекомендуємо звертатися до МФО. Мікрофінансові організації дають можливість отримати мікрокредит на суму до 12 000 гривень лише за 15 хвилин, незалежно від дня тижня та часу доби. Регулярне користування послугами компанії дозволить сформувати позитивний кредитний рейтинг, підвищити ліміти, знизити відсоткову ставку.

 

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити