Де взяти гроші без кредиту

Де взяти гроші без кредиту

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Кожна людина стикалася із ситуацією, коли не вистачає грошей на покриття повсякденних витрат або вирішення непередбачуваних обставин. У таких випадках потрібна невелика сума грошей, тому немає сенсу витрачати час на збирання документів, поїздки до відділення банку та довгі очікування. У статті ви дізнаєтесь, де взяти гроші без кредиту, уникнувши класичної банківської бюрократії.

Зміст

 1. Як можна швидко заробити гроші
 2. Чи варто здавати цінні речі у ломбард
 3. Чи варто оформлювати кредитну картку
 4. Чи варто брати позику на карту в МФО

Як можна швидко заробити гроші

Якщо вам потрібна невелика сума (2 000 – 4 000 гривень) та є кілька днів на розв'язання проблеми, то можете спробувати заробити кошти самостійно. Багато хто недооцінює своїх здібностей, хоча може непогано заробляти в інтернеті, навчати людей за гроші або займатися перепродажем.

Ми розглянули кілька популярних способів, як швидко заробити гроші в Україні:

 1. Продаж непотрібних речей. Перегляньте свій гардероб, техніку, рідкісні книги та інше. Потім сфотографуйте предмети, якими не користуєтеся, зареєструйтесь на онлайн-платформах (OLX, AVITO, OBYAVA) та додайте товар на продаж, супроводжуючи його яскравим заголовком, фото та описом.

 2. Робота контент-менеджером. В інтернеті щодня з'являються інформаційні сайти, інтернет-магазини, групи у соціальних мережах. Ви можете зареєструватися на біржі фрилансу, наприклад, Freelancehunt, та знайти подібні замовлення: отримуєте текстовий та графічний контент, розміщуєте на ресурсі, заробляєте гроші.

 3. Робота із текстом. Ви можете редагувати текстові матеріали, переписувати готові статті своїми словами, писати тексти з нуля або перекладати контент з однієї мови на іншу.

 4. Навчання людей. Якщо знаєте іноземну мову, складні шкільні предмети (математику, фізику, біологію, хімію), мови програмування або маєте інші необхідні знання, тоді можете займатися навчанням людей за гроші. Проводити заняття можна як офлайн, так й онлайн.

 5. Роздача листівок. Попри появу нових видів реклами, роздача листівок залишається ефективним способом привернути увагу людей. Роботодавці пропонують роботу на кілька годин або півдня, а гроші виплачують наприкінці робочого дня або раз на тиждень.

Вищеописані методи заробітку потребують певного часу, тому підходять для вирішення нестрокових фінансових причин. Наприклад, щоб продати непотрібні речі, знадобиться привести їх у хороший стан, зробити фотографії, придумати заголовок та опис, дочекатися покупця та провести угоду. Виконання замовлення на написання тексту або розміщення готового текстового матеріалу може принести гроші за кілька годин, але спочатку потрібно знайти замовника.

Чи варто здавати цінні речі у ломбард

Якщо не вдається заробити гроші, то можете звернутися до ломбарду. Такі організації працюють за певною схемою: ви приносите цінні речі, працівник проводить оцінку та пропонує суму. Ви можете повернути кошти у встановлений термін, отримавши назад своє майно. Якщо порушите терміни, застава перейде у власність ломбарду.

Багато хто не знає, чи варто йти в ломбард чи краще звернутися до кредитних організацій. Для початку візьміть до уваги той факт, що ломбард приймає лише певні типи застави:

 • дорогоцінні прикраси;

 • антикваріат;

 • комп'ютери та ноутбуки;

 • смартфони;

 • апаратуру.

Співробітники ломбардів намагаються отримати максимальну вигоду, тобто ви повинні бути готові закласти навіть хороше майно за ціною у 2-3 рази нижче за його реальну вартість. За зберігання речі ломбард бере певну комісію: чим довше ви користуєтеся грошима організації, тим більше доведеться заплатити при поверненні майна.

Чи варто оформлювати кредитну картку

Якщо потрібна невелика сума грошей у борг, але немає бажання звертатися до банку за споживчим кредитом, чекаючи кілька днів відповіді від менеджера, тоді можете оформити кредитну картку. Відразу після підписання кредитного договору, банк встановить кредитний ліміт: кожен місяць банківська установа надає певну суму, ви можете використати її на будь-які цілі, але зобов'язані повернути гроші у зазначені терміни.

Якщо хочете зрозуміти, чи варто оформлювати кредитну карту, тоді пропонуємо розглянути доцільні та недоцільні випадки її використання. Для початку розберемо, коли варто розраховуватися кредитною карткою:

 • покриття повсякденних витрат – сплачуєте повсякденні покупки та повертаєте позикові кошти до кінця пільгового періоду, щоб уникнути додаткових відсотків;

 • придбання недорогих речей – кредитна картка може допомогти у разі купівлі комп'ютера, смартфона або інших подібних речей, ставши заміною класичному споживчого кредиту;

 • вирішення непередбачених обставин – на кредитці завжди лежить певна сума грошей, яку ви можете використати в будь-який час;

 • компенсація витрат на авіаквитки – є безліч кредитних карток із можливістю отримувати бонуси за оплату квитків, турів та готелів, та витрачати їх на покупку авіаквитків.

Кредитна картка не підходить, коли потрібна велика сума грошей у борг: ви можете не встигнути повернути позикові кошти до кінця пільгового періоду, а переплата вийде надто великою. Й враховуйте, що багато банків надають невеликий кредитний ліміт, а для його збільшення потрібно витратити час на користування карткою або підтвердити свою платоспроможність.

Чи варто брати позику на карту в МФО

На перший погляд, кредитна картка – ідеальний інструмент для вирішення несуттєвих матеріальних труднощів. Проте проблема полягає у кредитному ліміті: після оформлення кредитки він складає 1 000 гривень, максимум – 3 000 грн. Для його підвищення потрібен час або папери для підтвердження платоспроможності.

Якщо немає бажання стикатися з банківською бюрократією, при цьому не знаєте, де швидко взяти позику на картку, тоді варто звернутися до мікрофінансової організації. МФО готові видати гроші у борг без довідок, поручителів та застави. Вам достатньо бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та ідентифікаційний код, активну дебетову картку.

Для кращого розуміння приватних небанківських установ розглянемо, на яких умовах можна взяти першу позику в ЗеКредит:

 • сума – від 1 000 до 10 000 грн;

 • відсоткова ставка – 0.5% на день;

 • термін – від 7 до 30 днів.

Процедуру оформлення можна пройти через онлайн-сервіс. Вам достатньо зареєструватися, заповнити анкету позичальника та додати реквізити банківської картки. Потім знадобиться подати заявку на позику, обравши суму та термін, підписати кредитні документи та отримати гроші. На розгляд запиту системі потрібно лише 1-2 хвилини.

 

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити