Де взяти гроші терміново

Де взяти гроші терміново

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Ніхто не застрахований від екстреної ситуації, коли потрібно швидко знайти певну суму. У родичів, друзів, колег по роботі або бізнес-партнерів може не виявитися необхідної суми, при цьому доведеться розповідати їм про свої матеріальні труднощі. Саме тому ми вирішили розкрити тему того, де взяти гроші терміново, розглянувши найшвидші та найнадійніші варіанти.

Зміст

 1. Де терміново взяти гроші у борг в Україні
 2. Чому варто взяти терміновий кредит у МФО
 3. На яких умовах можна взяти гроші терміново
 4. Як швидко отримати гроші на картку без відмови

Де терміново взяти гроші у борг в Україні

Якщо немає бажання звертатися за допомогою до родичів, друзів, колег та партнерів, тоді багато хто вирішує оформити кредит або кредитну картку в банку. Банківські установи серйозно ставляться до кожного клієнта, пред'являючи певні вимоги до розміру доходу та місця роботи, кредитної історії. Якщо працівники засумніваються у платоспроможності, то відхилять заявку.

Як альтернативу можна розглянути ломбарди, що пред'являють одну вимогу – наявність цінних речей, які можна залишити на час користування позиковими коштами. Ломбарди приймають електронну та побутову техніку, ювелірні вироби, антикваріат. Однак вони працюють за графіком, причому потрібно враховувати перерви. А найменше прострочення може призвести до миттєвої втрати застави.

Найбільш зручним та швидким місцем, де можна взяти гроші терміново, є мікрофінансова організація. МФО пропонують оформити кредит через сайт мікрокредитування, який працює у режимі 24/7. Вони дають можливість отримати позику на суму в середньому до 15 000 гривень терміном до 30 днів. А використання скоринг-системи дозволяє взяти гроші у борг за 1-2 хвилини.

Чому варто взяти терміновий кредит у МФО

Головна перевага приватних небанківських організацій – спеціалізована скоринг-програма. Коли позичальник пройшов реєстрацію, вказав інформацію про себе та подав заявку, система збирає про нього відомості з доступних джерел, враховуючи анкету, соціальні мережі та кредитні бюро. Протягом 2 хвилин система обробляє дані, після чого схвалює чи відхиляє запит на мікрокредит.

Якщо ще не визначилися, де терміново взяти гроші, рекомендуємо розглянути переваги МФО:

 • зручний сервіс для подання заявок та відстеження їхнього статусу, підписання електронного кредитного договору, погашення кредиту;

 • розгляд заявок у будь-який день тижня, незалежно від часу доби;

 • показник схвалення запитів становить середньому 92%;

 • жодних початкових внесків, прихованих комісій та додаткових платежів;

 • нема потреби надавати довідку про доходи та витяг з місця роботи;

 • не потрібно приводити поручителів та залишати заставу;

 • привілеї, у тому числі підвищені ліміти та знижки на позики, для постійних клієнтів;

 • повне чи часткове дострокове закриття кредиту без додаткових комісій;

 • продовження терміну користування позиковими коштами без погіршення кредитної історії та штрафних санкцій.

У приватній небанківській організації можна отримати гроші на будь-які потреби. Фізичні особи найчастіше беруть кошти на ремонт та будівництво, купівлю побутової та цифрової техніки, оплату медичних послуг та придбання ліків, виплату платежів за іншими кредитами, покриття повсякденних витрат до зарплати.

На яких умовах можна взяти гроші терміново

Не зважаючи на загальний принцип кредитування (невеликі суми та терміни), умови можуть суттєво відрізнятися. Наприклад, МФО ЗеКредит пропонує оформити кредит онлайн на суму до 10 000 грн під 0.5% на добу. Позика може бути видана терміном від 7 до 30 днів. Для постійних клієнтів максимальна сума становить 15 000 гривень.

Коли вирішили, де терміново взяти гроші в борг в Україні, потрібно вивчити вимоги МФО. Більшість мікрофінансових організацій видає кредити українським громадянам віком від 18 до 65 років (на момент підписання договору). Для оформлення кредиту та отримання грошей знадобиться:

 • мобільний телефон;

 • електронна пошта;

 • громадянський паспорт;

 • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН);

 • активна платіжна картка.

Мінімальні вікові обмеження, відсутність необхідності надавати довідку про доходи та витяг з місця роботи, дають можливість оформити кредит більшості громадян. До них відносяться фрилансери та працевлаштовані неофіційно, учні середніх та вищих навчальних закладів, пенсіонери за віком та інвалідністю.

Мікрофінансові організації готові кредитувати людей з «чистою» та поганою кредитною історією. МФО передають дані про позичальників в кредитні бюро, завдяки чому можна поліпшити кредитну історію. Для цього потрібно лише користуватись послугами мікрокредитування, погашаючи платежі у встановлені терміни.

Як швидко отримати гроші на картку без відмови

Більшість українських громадян може отримати кредит без відмови, достатньо дотримуватися простих правил скоринг-програми. До них відноситься відповідність віковим обмеженням, додавання правдивої інформації про себе, відсутність помилок в анкеті, відсутність (або невелика кількість) прострочень за попередніми позиками.

Якщо хочете взяти гроші терміново через сервіс ЗеКредит, зробіть наступне:

 1. На сторінці реєстрації вкажіть номер телефону. На нього прийде код, який необхідно ввести у відповідне поле для створення особистого кабінету.

 2. Заповніть кожне поле в анкеті, в тому числі ПІБ, дату народження, адресу електронної пошти, паспортні дані та ідентифікаційний код.

 3. Додайте спосіб отримання коштів, вказавши номер та термін дії банківської картки, код на зворотній стороні.

 4. Виберіть розмір кредиту та термін його погашення, після чого надішліть заявку на розгляд.

 5. Коли на мобільний телефон надійде повідомлення про схвалення запиту, підпишіть кредитний договір в особистому кабінеті та отримайте гроші на картку.

Для закриття кредиту можна використовувати банківську картку в особистому кабінеті, платіжні термінали або переказ через касу банку. З кожним оформленим та вчасно закритим договором покращуються умови кредитування. Крім підвищених лімітів та знижок, позичальнику відкривають доступ до прискореного розгляду запитів. А заявки постійних клієнтів найчастіше підтверджують в автоматичному режимі, завдяки чому можна терміново взяти гроші на картку.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити