Де взяти онлайн кредит без перевірок в Україні

Де взяти онлайн кредит без перевірок в Україні

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Коли терміново потрібні гроші, то немає часу проходити десятки перевірок, збирати пакет документів та їздити до відділень банків. Деякі люди настільки звикли до банківського кредитування, що не бачать інших гідних варіантів, де взяти онлайн кредит без перевірок та дзвінків. Ми вивчили найбільш відомі, зручні та вигідні способи отримання від 3 000 гривень у борг на строк до 1-2 місяців.

Зміст

 1. Яка є альтернатива банкам
 2. Хто може взяти кредит онлайн без перевірок
 3. Як відбувається процедура оформлення кредиту без перевірки
 4. Як покращити умови отримання онлайн кредиту
 5. Висновок

Яка є альтернатива банкам

До недоліків оформлення кредиту в банку належить паперова тяганина, додаткові платежі та високі вимоги до клієнта. Якщо плануєте позичати від 30-50 тисяч гривень, тоді доцільно витрачати час на проходження різних перевірок. Проте суму до 10 000 гривень краще брати в мікрофінансових організаціях.

У МФО лояльне ставлення до позичальників, а взяти мікропозику можна протягом години без збору документів та поїздок. Якщо хочете отримати онлайн кредит без перевірок, вивчіть переваги мікрофінансових організацій:

 • не потрібно підтвердження місця роботи та офіційного доходу;

 • відсутність застави та поруки;

 • мікропозику видають людям віком від 18 років;

 • можливість взяти онлайн кредит із простроченнями за попередніми позиками;

 • заявку можна подати через сервіс компанії, а гроші приходять прямо на банківську картку;

 • запити обробляються в автоматичному режимі, на що потрібно 3-5 хвилин;

 • можливість дострокового повернення грошей, а також продовження термінів користування позиковими коштами.

Ще однією важливою перевагою МФО є цілодобове обслуговування клієнтів. Будь-коли можна перейти на сервіс, заповнити та надіслати заявку, отримати гроші на карту.

Великі мікрофінансові організації, у тому числі ЗеКредит, дають можливість отримати онлайн кредит без перевірок та дзвінків, тобто ніхто не дзвонитиме вашим близьким, друзям, начальству.

Такі заходи також пояснюються важливістю збереження конфіденційності клієнтів. Ми розуміємо бажання позичальників приховати факт фінансових труднощів, тому не вимагаємо наявності поручителів.

Хто може взяти кредит онлайн без перевірок

МФО дбають про свою репутацією, тому не можуть видати гроші у борг першому зустрічному. Проте компанії лояльно ставляться до позичальників, встановлюючи мінімальні вимоги.

Отримати мікропозику без перевірки кредитної історії в Україні можуть громадяни віком від 18 до 65 років. Для подання заявки потрібні паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків. Гроші приходять на картку, на якій має бути мінімум 1 грн для проходження верифікації. Щоб зареєструватися та отримати повідомлення про схвалення заявки, потрібно вказати телефон та електронну пошту.

Враховуючи стандартні вимоги, отримати онлайн кредит можуть:

 • студенти;

 • пенсіонери;

 • домогосподарки;

 • позичальники без офіційного місця роботи;

 • клієнти без стабільного прибутку за останні 3-6 місяців;

 • люди з поганою кредитною історією.

Проте мікрофінансові організації воліють уникати співробітництва з позичальниками, які мають високе кредитне навантаження, безліч прострочок. Якщо кредитна історія погана, компанія допоможе її поліпшити. Після своєчасного повернення позикових коштів дані передаються в БКІ (Бюро кредитних історій), що позитивно впливає на поточний рейтинг.

Як відбувається процедура оформлення кредиту без перевірки

Принцип отримання мікропозики однаковий у більшості МФО. Якщо офіційно працевлаштовані, маєте стабільну заробітну плату, то обов'язково згадайте про це у заявці. Така інформація підвищить шанси на схвалення запиту.

Етапи отримання онлайн кредиту без перевірок та дзвінків:

 1. Реєстрація. Обираєте сервіс, переходите на сторінку реєстрації, вводите телефон та пароль.

 2. Заповнюєте анкету. Вказуєте поточне місце роботи, дохід та іншу інформацію, яка підвищить шанси на отримання кредиту.

 3. Подаєте заявку. Вибираєте суму та період, відправляєте заявку. Розрахувати переплату можна на кредитному калькуляторі. Відповідь прийде на телефон та/або електронну пошту.

 4. Верифікуєте карту. Поки система вивчає запит, підтверджуєте банківську картку, вказавши її дані.

 5. Отримуєте кредит. Гроші приходять на карту за кілька хвилин після схвалення заявки.

МФО піклуються про свою безпеку та захист клієнтів. Для захисту персональних даних позичальників використовують безпечне з'єднання. Компанії дотримуються умови конфіденційності, тому не передають особисті та платіжні дані третім особам, не використовують їх у власних цілях.

Як покращити умови отримання онлайн кредиту

Щоб залучити нових позичальників, мікрофінансові організації створюють для них ідеальні умови: проста реєстрація, швидка подача та перевірка заявки, зручне отримання та повернення позикових коштів. Величезною перевагою є перший кредит під 0.01%, тобто майже безплатно.

Проте компанії, у тому числі «ЗеКредит», націлені на створення комфортних умов й для постійних клієнтів. Регулярне отримання мікропозик та дотримання правил відкриває доступ до автоматичного схвалення заявки, збільшення максимальної суми та термінів, знижок по онлайн кредиту без перевірок.

Закрити кредит можна в особистому кабінеті через банківську картку, у відділенні банку чи терміналах ПриватБанку. Вам необов'язково чекати зазначеного у договорі терміну: якщо потрібна сума з'явилася раніше строку, поверніть кошти достроково. Якщо ж не вдається вчасно закрити кредит, виплатіть нараховані відсотки та продовжіть термін користування позикою.

Висновок

Онлайн кредит без перевірок та дзвінків – це зручний інструмент для вирішення фінансових труднощів або реалізації ідей. Діяльність МФО регулюється фінансовим законодавством України, а свідоцтво, договір, звіти, адреса головного офісу, контактні дані є у вільному доступі на сервісі. Якщо вам потрібна мікропозика, можете прямо зараз зареєструватися, подати заявку та отримати гроші на картку.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити