Де точно дадуть кредит з поганою кредитною історією

Де точно дадуть кредит з поганою кредитною історією

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

При оформленні першої позики важко правильно розрахувати термін погашення платежів. Невелика затримка моментально фіксується, негативно впливаючи на рейтинг позичальника. Банки пропонують таким громадянам гроші під підвищені відсотки чи відхиляють їхні заявки. Саме тому ми вирішили розповісти, де точно дадуть кредит з поганою кредитною історією в Україні.

Зміст

 1. Чому складно взяти кредит з поганою кредитною історією
 2. Де взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні
 3. Які умови видачі кредиту з поганою кредитною історією
 4. Як покращити кредитну історію за допомогою мікрокредиту

Чому складно взяти кредит з поганою кредитною історією

Кредитна історія (КІ) – це досьє позичальника, яке містить інформацію про виконання зобов'язань щодо кредитів та позик. Крім особистих даних, у ньому зберігається опис закритих та активних кредитів й позик, зазначені терміни погашення, непогашений залишок, наявність або відсутність прострочених платежів. На основі наявної інформації складається рейтинг позичальника: чим він вищий, тим легше отримати позику у банку.

Коли людина подає заявку на позику, банківська установа або мікрофінансова організація вимагають відомості з кредитних бюро, наприклад, УБКІ. Якщо позичальник припустився кількох незначних прострочок, банк може видати гроші в борг під високу відсоткову ставку на невеликий термін. Якщо були зафіксовані систематичні порушення, банк моментально відхилить заявку.

Небажання банківських установ співпрацювати з людьми, які мають погану кредитну історію, пояснюється суттєвими ризиками. Вони орієнтовані на видачу середньо- та довгострокових великих кредитів, відповідно, хочуть максимально знизити ризик неповернення.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні

Якщо звернулися до банку, але зіткнулися з відмовою, або просто не хочете витрачати час на збирання документів, поїздки та очікування, тоді варто звернутися до МФО. Мікрофінансові організації орієнтовані на видачу позик у сумі до 10 000 – 15 000 гривень терміном до одного місяця.

Якщо сумніваєтеся, де взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні, чи варто звертатися до мікрофінансової організації, тоді пропонуємо розглянути переваги МФО:

 • цілодобовий прийом та обробка заявок у будь-який день тижня, враховуючи вихідні та свята;

 • розгляд запитів триває 1-2 хвилини;

 • жодних початкових внесків, прихованих комісій та додаткових платежів;

 • відсутність необхідності надавати довідку про доходи та витяг з місця роботи;

 • не потрібно приводити поручителів та залишати заставу;

 • можливість перенести терміни погашення платежів без штрафів та погіршення КІ;

 • повне або часткове закриття кредиту без додаткових комісій.

У сучасних МФО безпечно брати кредити онлайн. Наприклад, діяльність фінансової компанії «ЗеКредит» регулюється чинним законодавством України. Для захисту особистих та платіжних даних використовується технологія шифрування з'єднань. А дотримання стандарту безпеки індустрії платіжних карток PCI DSS забезпечує захист грошей від шахраїв.

Які умови видачі кредиту з поганою кредитною історією

МФО підходять для отримання позик з метою оперативно вирішити фінансові труднощі, покрити повсякденні витрати, здійснити дорогу покупку. Наприклад, компанія ЗеКредит пропонує оформити перший кредит на суму від 1 000 до 10 000 гривень, наступні – до 15 000 грн. При першому зверненні ставка становить 0.5% на добу, за наступних – 2.5%. А користуватись грошима можна від 7 до 30 днів.

Для оформлення кредиту з поганою кредитною історією слід відповідати стандартним вимогам:

 • громадянство – Україна;

 • вік – від 18 до 65 років;

 • документи – паспорт та ІПН;

 • контакти – мобільний телефон та email;

 • активна платіжна картка будь-якого українського банку.

Мікрокредити можуть оформити категорії громадян, які мають низькі шанси на схвалення в банку. До них відносяться учні середніх та вищих навчальних закладів, пенсіонери, працевлаштовані неофіційно, фрилансери.

Вам не потрібно звітувати, куди та скільки грошей витрачено. Наприклад, ви можете отримати позику на оплату медичних послуг, придбання побутової техніки або електроніки, проведення ремонтних робіт у квартирі/будинку, покриття повсякденних витрат до зарплати.

Як покращити кредитну історію за допомогою мікрокредиту

Кожен оформлений та своєчасно закритий кредит позитивно впливає на рейтинг позичальника. Перед видачею грошей у борг, банк чи мікрофінансова організація вивчить досьє позичальника, відповідно побачить новий вчасно закритий кредитний договір.

Ми вже розповіли, де дають кредит з поганою кредитною історією в Україні. Тепер розглянемо процедуру оформлення мікрокредиту через сервіс ЗеКредит:

 1. Створення приватного кабінету. Для реєстрації необхідно вказати номер телефону. На нього прийде повідомлення з кодом, який буде потрібно ввести у відповідне поле.

 2. Заповнення анкети. В анкеті потрібно вказати стандартні відомості, у тому числі ПІБ, дату народження, дані паспорта та ідентифікаційний код.

 3. Додавання платіжної картки. Щоб отримати гроші в борг на картку, потрібно вказати її номер та термін дії, код на звороті.

 4. Подача заявки. У заявці вкажіть необхідну суму та термін погашення платежів. Протягом 2 хвилин система ухвалить рішення, після чого на ваш мобільний телефон прийде повідомлення, а в особистому кабінеті зміниться статус запиту.

 5. Отримайте кошти. Якщо система схвалила видачу позики, потрібно перейти до особистого кабінету для підписання електронного кредитного договору. Через 3-5 хвилин ви отримаєте потрібну суму на картку.

Для погашення платежів без додаткових комісій використовуйте закріплену банківську картку. Якщо цей спосіб вам не підходить, то скористайтесь грошовим переказом через касу банку, платіжними терміналами Приват24 або EasyPay.

Оформлення кредиту та виплата платежів у встановлені терміни позитивно впливає не лише на кредитну історію, а й на умови отримання повторних позик. Для постійних клієнтів діють підвищені ліміти, проводяться розіграші та акції.

 

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити