Як оформити кредит онлайн

Як оформити кредит онлайн

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  

Банки досі вимагають від позичальників документи для підтвердження платоспроможності та особистої зустрічі, а на ухвалення рішення їм потрібно у середньому 2 робочих дні. Проте охочі оперативно зайняти невелику суму грошей знайшли спосіб уникнути банківської бюрократії. У статті ми розповіли, як оформити кредит онлайн за 2 хвилини, заощадивши час на поїздках та очікуваннях.

Зміст

 1. Хто надає кредити онлайн в Україні
 2. Хто може оформити кредит в Україні
 3. Які документи потрібні для оформлення кредиту онлайн
 4. Як оформити кредит онлайн в МФО

Хто надає кредити онлайн в Україні

Українські банки поступово переходять в інтернет, удосконалюючи сайти та розробляючи функціональні мобільні програми. Потенційні позичальники можуть подати заявку через інтернет, але нерідко потрібно особисто приїхати до відділення для спілкування з менеджером банківської установи. А на розгляд заявки може піти 1-2 робочі дні.

Документальне підтвердження платоспроможності та особисті зустрічі виправдані, коли потрібен споживчий кредит на велику суму, іпотека чи автокредит. Якщо ж хочете оформити кредит онлайн на суму до 7 000 – 10 000 грн, тоді розумніше звернутися до мікрофінансової організації, яка пропонує:

 • цілодобовий прийом та обробку заявок;

 • автоматизовану систему розгляду запитів, яка приймає рішення за 1-2 хвилини;

 • кредитний калькулятор, щоб ви могли розрахувати переплату до подання заявки;

 • відсутність початкових внесків, додаткових платежів та прихованих комісій;

 • можливість сплатити борг раніше зазначеного у договорі терміну без додаткових комісій;

 • можливість продовжити період погашення платежів, уникнувши штрафних санкцій та погіршення кредитної історії;

 • технологію шифрування даних PCI DSS, здатну запобігти перехопленню, завантаженню та редагуванню інформації про вас.

Крім вищеописаних переваг, компанії пропонують вигідні умови кредитування, особливо для нових клієнтів. У МФО ЗеКредит ви можете отримати кредит розміром від 1 000 до 10 000 гривень. На першу позику діє знижена відсоткова ставка – 0.5% на день. Коли будете подавати заявку, період погашення боргу становитеме від 7 до 30 днів, але ви зможете у будь-який час перенести крайній термін виплат.

Хто може оформити кредит в Україні

Вимоги до охочих оформити кредит онлайн – ще одна перевага МФО. Якщо банки надають доступ до позик людям віком від 21-23 років (деякі установи – від 25 років), то скористатися послугами мікрофінансових організацій може український громадянин віком від 18 років.

Багатьох цікавить, що потрібно для оформлення кредиту. Щоб створити особистий кабінет та заповнити профіль, знадобиться мобільний телефон, громадянський паспорт та ідентифікаційний код. Для отримання грошей потрібна активна дебетова картка будь-якого банку України.

Враховуючи вищеописані вимоги, скористатися послугами мікрофінансових організацій можуть навіть ризиковані категорії позичальників:

 • молодше 21-23 років;

 • отримують пенсію за віком або за інвалідністю;

 • жінки у декреті;

 • з «чистою» кредитною історією;

 • з поганою кредитною історією.

На відміну від банків, мікрофінансові організації готові видати кредит онлайн з поганою кредитною історією. Після виконання вами зобов'язань за договором, тобто виплати позикових коштів у встановлені терміни, компанія передасть дані в кредитні бюро. Кожен вчасно закритий кредит позитивно вплине на кредитну історію, дозволивши знизити негативний вплив прострочок за раніше отриманими позиками.

Які документи потрібні для оформлення кредиту онлайн

Для багатьох позичальників однією з головних причин отримати кредит саме у мікрофінансовій організації є мінімальний набір обов'язкових документів. Вони не хочуть звертатися до банку, оскільки менеджери часто вимагають надати виписку з місця роботи, довідку про доходи та диплом про вищу освіту. В одних людей немає часу на отримання цих документів, а в інших – можливостей.

Тепер розглянемо, які документи потрібні для оформлення кредиту в приватних небанківських організаціях. Вони відрізняються від банків лояльним ставленням до позичальників, тому вам знадобляться лише дані цивільного паспорта та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН). Їх можна додати в особистому кабінеті навіть із мобільного пристрою.

Якщо оформите кредит у банку та знадобиться скористатися одним зі способів реструктуризації, наприклад, кредитними канікулами, тоді доведеться надавати папери, які підтверджують поважну причину несплати (довідку про стан здоров'я, наказ про скорочення з роботи). МФО дають можливість перенести крайній термін погашення платежів без додаткових документів: переходите в особистий кабінет, вибираєте нову дату та виплачуєте фіксовану суму.

Як оформити кредит онлайн в МФО

Спочатку розглянемо, скільки часу займає оформлення кредиту в МФО. У фінансовій компанії ЗеКредит в середньому на проходження процедури отримання грошей у борг навіть новим клієнтам потрібно лише 5 хвилин. Так на створення та налаштування особистого кабінету піде 3-4 хвилини, а на розгляд заявки – 1-2 хвилини.

Тепер розглянемо, як новому клієнту оформити кредит онлайн на сервісі мікрокредитування ZeCredit:

 1. У реєстраційній формі вказати номер телефону.

 2. Підтвердити контактні дані, ввівши останні чотири номери телефону, з яких система здійснить перевірковий дзвінок.

 3. До профілю додати ПІБ, дату народження, дані паспорта, ідентифікаційний код та інші відомості про себе.

 4. Вказати реквізити дебетової карти та пройти верифікацію.

 5. На сторінці подання заявки вказати суму кредиту та період погашення платежів.

 6. Коли система ухвалить позитивне рішення, погодитися з умовами кредитування в особистому кабінеті.

 7. Отримати кошти на свою дебетову картку.

Якщо заздалегідь вивчаєте тему, але хочете заощадити час в екстреній ситуації, рекомендуємо прямо зараз створити особистий кабінет, додати відомості про себе в профіль та вказати реквізити активної дебетової картки. Така підготовка дозволить у будь-який час доби авторизуватися на сайті, подати заявку, підписати документи та отримати кошти на картку.

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  
Мікрокредити