Як отримати кредит без трудової книжки в Україні

Як отримати кредит без трудової книжки в Україні

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  

Більшість банків готові кредитувати лише офіційно працевлаштованих громадян зі стабільною зарплатою. Вони можуть видати кредит без трудової книжки, але доведеться привести поручителів або залишити заставу, при цьому умови будуть набагато гіршими, ніж для офіційно працевлаштованих позичальників. У статті ми розглянемо альтернативний спосіб, як оформити кредит без довідок, поручителів та застави.

Зміст

 1. Де отримати кредит без трудової книжки в Україні
 2. Хто може отримати кредит онлайн без трудової книжки
 3. Які умови видачі кредиту без трудової книжки
 4. Як отримати кредит без трудової книжки в Україні

Де отримати кредит без трудової книжки в Україні

Банки, ломбарди та мікрофінансові організації – три найбільш відомі організації, які дозволяють отримати гроші в борг. Банки підходять для оформлення позики великого розміру: доведеться витратити час та сили на збір документів, поїздки, спілкування з менеджером, але вкладення окупляться отриманням грошової суми на вигідних умовах.

Ломбарди досі мають чималу популярність. Однак багатьох відштовхує необхідність ризикувати майном: цінні речі коштують дорого, а втратити їх можна за найменшого прострочення. Й не треба забувати, що ломбарди занижують реальну вартість речей на 20-40%.

Залишається кредит без довідок у мікрофінансовій організації, який має низку переваг:

 • оформлення через інтернет, незалежно від дня тижня та часу доби;

 • розгляд заявки протягом 2 хвилин;

 • переказ грошей на картку після схвалення запиту та підписання електронного кредитного договору;

 • жодних прихованих комісій та додаткових платежів;

 • захист інформації про клієнтів за допомогою технології шифрування з'єднань, які встановлюються між пристроєм користувача та сайтом компанії;

 • дотримання стандарту безпеки індустрії платіжних карток, завдяки чому здійснюється безпечний переказ грошей на картку;

 • дотримання принципів конфіденційності, тобто відомості про клієнта не можуть бути передані третім особам без його згоди.

Головною особливістю кредиту без трудової книжки у мікрофінансовій організації є невелика сума та строки. Такі мікрокредити підходять для споживчих цілей, наприклад, покриття витрат на медичні послуги, оплата оренди квартири та комунальних платежів, купівля техніки, придбання путівки.

Хто може отримати кредит онлайн без трудової книжки

Для розуміння вимог до позичальників візьмемо як приклад приватну фінансову компанію ЗеКредит. Щоб взяти кредит на картку, потрібно бути громадянином України віком 18-65 років. Для оформлення потрібен мобільний телефон та електронна пошта, паспорт та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН). Отримати гроші у борг можна на активну банківську картку.

Завдяки лояльному відношенню до позичальників отримати кредит онлайн без трудової книжки можуть громадяни, яких банки відносять до категорії «неплатоспроможні»:

 • молодші 21-23 років;

 • учні середніх чи вищих навчальних закладів;

 • одержують пенсію за інвалідністю або за віком;

 • фрилансери;

 • працевлаштовані неофіційно;

 • з простроченнями за попередніми позиками;

 • з нульовим кредитним рейтингом.

Окремо варто виділити дві останні категорії позичальників. Якщо у людини нульовий рейтинг або погана кредитна історія, то вона все одно може отримати гроші у борг для розв’язання фінансових питань. Коли позичальник погасить платежі, компанія передасть дані в БКІ, завдяки чому вдасться поліпшити кредитний рейтинг.

Які умови видачі кредиту без трудової книжки

Умови кредитування залежать від особливостей конкретного кредитора та тривалості співпраці з ним. У нас ви можете оформити перший мікрокредит на суму до 10 000 гривень, наступні – до 15 000 грн. При першому зверненні ставка становить 0.5% на добу, при повторних – 2.5%. А користуватися позиковими коштами можна від 7 до 30 днів.

Для постійних клієнтів розроблена програма лояльності зі своїми привілеями:

 • обробка запитів у будь-який час доби;

 • розгляд заявок займає декілька секунд;

 • збільшена сума та терміни кредитування;

 • постійні знижки;

 • участь у розіграшах та акціях.

Кожен громадянин України, котрий відповідає вимогам мікрофінансової компанії, може взяти кредит без довідок. Вам не доведеться витрачати час на отримання довідки про дохід та виписки з місця роботи. Ми готові кредитувати людей без забезпечення, тобто вам не доведеться приводити поручителів або залишати в заставу цінні речі.

Як отримати кредит без трудової книжки в Україні

Для швидкого оформлення мікрокредиту в будь-який час доби розроблено сервіс мікрокредитування. У компанії ЗеКредит використовується автоматична обробка та індивідуальний підхід. Шляхом автоматизації рутинних процесів нам удалося прискорити розгляд заявок, а індивідуальний підхід дозволив оперативно допомагати клієнтам, якщо система відхилила їх запит.

Щоб оформити кредит без довідок, потрібно зробити наступне:

 1. Зареєструватись. На сторінці реєстрації вкажіть номер телефону.

 2. Заповнити анкету. Вона складається з найпростіших питань, які дозволяють компанії переконатися в надійності позичальника. Щоб підвищити шанси на отримання кредиту без відмови, докладно заповніть кожне поле.

 3. Додати карту. В особистому кабінеті вкажіть номер та термін дії, код на звороті банківської картки, на яку хочете отримати гроші в борг.

 4. Подати запит. Виберіть розмір кредиту та період погашення платежів, а система автоматично розрахує суму з урахуванням відсотків та останній термін закриття договору. Якщо вам підходять умови, надішліть заявку на розгляд.

 5. Отримати гроші. Якщо система схвалила видачу кредиту, перейдіть до особистого кабінету, підпишіть договір та отримайте кошти на картку.

Для підвищення рейтингу позичальника та поліпшення умов кредитування необхідно закрити кредит у встановлені терміни. Для погашення платежів можна використовувати платіжні термінали Приват24 та EasyPay, грошовий переказ через касу банку, закріплену в особистому кабінеті банківську картку. Ми рекомендуємо використовувати особистий кабінет, тому що вам вдасться переказати гроші за пару хвилин, при цьому комісії компанія сплатить самостійно.

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  
Мікрокредити