Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Прострочення за оформленими кредитами негативно впливають на рейтинг позичальника. Коли людина з простроченнями звертається до банку, їй пропонують позику під високу відсоткову ставку чи взагалі відмовляють. Якщо зіткнулися з відмовою у банківській установі через зіпсовану репутацію, рекомендуємо прочитати статтю про те, як взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні.

Зміст

 1. Чому важливо мати хорошу кредитну історію
 2. Де взяти кредит з поганою кредитною історією
 3. Як оформити кредит з поганою кредитною історією
 4. Як взяти кредит з поганою кредитною історією без відмови

Чому важливо мати хорошу кредитну історію

Кредитна історія (КІ) – інформація про виконання зобов'язань по оформленим кредитам та мікропозикам. У ній зберігаються основні відомості про людину, заборгованості та відсотки, вказано залишок боргу на дату останнього платежу, повна вартість отриманої позики. Є частина, яка містить інформацію про заяви на позику, а у разі їх відхилення – опис причини.

Досьє позичальника зберігається у спеціальних організаціях. В Україні є чотири найбільші організації:

 1. Українське бюро кредитних історій (УБКІ).

 2. Міжнародне бюро кредитних історій.

 3. Перше українське бюро кредитних історій.

 4. Українське кредитне бюро

Більшість банків та МФО регулярно передають дані про платіжну дисципліну позичальників в одне або декілька кредитних бюро. Коли людина подає заявку на кредит, банківська установа або мікрофінансова організація запитує інформацію з вищезгаданих бюро. На підставі отриманих відомостей компанія вирішує, чи варто людині давати позику.

Користування послугами кредитних організацій, за умови погашення платежів у встановлені терміни, позитивно впливає рейтинг позичальника. А прострочення, враховуючи незначні запізнення на добу, поступово знижують рейтинг.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією

Якщо маєте прострочення за раніше оформленими кредитами та/або мікропозиками, тоді в банк є сенс звертатися тільки для отримання великої суми в борг. Співробітники банківської установи готові піти назустріч, але потрібно зібрати пакет документів, в тому числі довідку про доходи та виписку з роботи, привести поручителів або залишити заставу.

Якщо потрібна мікропозика на невеликий термін, тоді варто звернутися до МФО. Наприклад, компанія ЗеКредит дає можливість взяти перший кредит на суму до 10 000 гривень під 0.5% на добу, наступні – до 15 000 гривень під 2.5%. Погасити платежі потрібно 30 днів.

Користувачі виділяють такі причини оформити кредит із поганою кредитною історією в МФО:

 • Цілодобове онлайн оформлення. У компаній є сервіси мікрокредитування, які працюють у режимі 24/7. Можна подати заявку та відстежити її статус, при цьому не доведеться витрачати час на відвідування офісу.

 • Швидке оформлення. Розглядом заявок займається автоматизована система. На ухвалення рішення йде максимум 2 хвилини.

 • Високий відсоток схвалень. Завдяки мінімальним вимогам компанії схвалюють у середньому 92% заявок.

 • Прозорість. На сервісах мікрокредитування є онлайн-калькулятори. Кожен може розрахувати переплату до подання заявки, переконавшись у відсутності прихованих платежів та додаткових комісій.

 • Кредит без забезпечення. Позичальнику не потрібно приводити поручителів та залишати у заставу цінні речі.

 • Дострокове погашення. Багато компаній дають можливість здійснити повну чи часткову оплату до встановленого у договорі терміну.

 • Пролонгація. Якщо клієнт не може вчасно погасити платежі, кредитор дає змогу виплатити лише нараховані відсотки, після чого вибрати нову крайню дату закриття кредиту.

Діяльність МФО регулюється чинним фінансовим законодавством України. На офіційних сайтах можна переглянути свідоцтво про реєстрацію фінустанови, фінансову звітність, приклад договору та інші документи. Для захисту клієнтів використовується технологія шифрування з'єднань, а дотримання стандарту PCI DSS гарантує безпечний переказ грошей на картку.

Як оформити кредит з поганою кредитною історією

Скористатися послугами мікрофінансових організацій можуть громадяни України віком від 18 до 65 років. Для оформлення кредиту потрібен паспорт та ідентифікаційний код, мобільний телефон та електронна пошта. А отримати позику можуть не лише люди з низьким рейтингом, а й студенти, пенсіонери, фрилансери, працевлаштовані неофіційно.

Для розуміння процедури оформлення розглянемо, як взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні через сервіс ЗеКредит:

 1. Пройдіть реєстрацію. У формі реєстрації вкажіть номер телефону.

 2. Заповніть анкету. Відразу після створення особистого кабінету заповніть поля в анкеті, вказавши ПІБ, дату народження, дані цивільного паспорта, ІПН та іншу інформацію про себе.

 3. Подайте запит. Виберіть розмір кредиту та термін погашення платежів.

 4. Прикріпіть картку. В особистому кабінеті вкажіть дані банківської картки, яку хочете отримати кошти після схвалення заявки.

 5. Отримайте гроші. Коли система ухвалить рішення, на мобільний телефон прийде повідомлення. Якщо запит схвалений, перейдіть до особистого кабінету та підпишіть кредитний договір. Протягом декількох хвилин гроші надійдуть на картку.

Для погашення платежів можна використовувати закріплену банківську картку, платіжні термінали Приват24 та EasyPay, грошовий переказ через відділення банку. Якщо хочете швидко закрити кредит, радимо використовувати платіжну картку в особистому кабінеті. Комісію за переказ коштів сплатить наша компанія.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією без відмови

МФО намагаються схвалювати більшість заявок. Проте позичальники часто не дотримуються стандартних правил мікрофінансових організацій, через що стикаються з відмовою.

Якщо не знаєте, як взяти кредит з поганою кредитною історією та простроченнями без відмови, дотримуйтесь таких правил:

 • відповідність вимогам кредитора, враховуючи вікові обмеження, готовність надати паспортні дані та ідентифікаційний код;

 • ніяких систематичних порушень кредитної дисципліни (допускається кілька незначних прострочень);

 • ніякого високого кредитного навантаження, тобто безлічі одночасно відкритих кредитних карток, кредитів та мікропозик;

 • введення правдивої інформації про себе в анкеті (будь-яка спроба обману буде моментально виявлена, а клієнт доданий до чорного списку);

 • відсутність помилок в анкеті позичальника.

Якщо регулярно будете користуватися послугами мікрокредитування, зможете отримувати кредити онлайн на картку автоматично. Компанія переконається у вашій платоспроможності та надійності, завдяки чому їй не доведеться проводити додаткові перевірки.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити