Який банк дасть кредит без відмови

Який банк дасть кредит без відмови

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  

Банки користуються величезною популярністю завдяки можливості отримати велику суму грошей для розв'язання фінансових проблем, здійснення великих покупок або реалізації проєктів. Дехто вважає, що немає сенсу шукати, який банк дасть кредит без відмови, пояснюючи свою позицію банківською бюрократією та підвищеними вимогами. Проте є установи, які лояльно ставляться до клієнтів.

Зміст

 1. Які банки дають кредит без відмови
 2. Чому банк може відмовити у видачі кредиту
 3. Як підвищити ймовірність схвалення кредиту
 4. Висновок

Які банки дають кредит без відмови

Банки спрямовані на видачу великих грошових коштів, тому старанно вивчають позичальників. Такий підхід дозволяє фінансовим установам уникнути співпраці з людьми, які не зможуть виконати кредитні зобов'язання. Крім того, велика кількість проблемних кредитів негативно вплине на рейтинг компанії, а ретельний відбір навпаки позитивно позначиться на ефективності.

Деякі банківські установи відомі більш лояльним ставленням, відповідно, мінімальними вимогами. Ми вирішили докладніше розібратися, у якому банку можна взяти кредит без відмови:

 • Альфа-Банк– до 500 000 гривень терміном до 60 місяців. Для отримання позики клієнт повинен бути у віці 21-70 років, мати офіційне місце роботи та постійний дохід, паспорт та ІПН.

 • Ідея Банк– до 500 000 гривень терміном від 12 до 24 місяців. Банк працює із позичальниками від 21 до 75 років. Для отримання грошей потрібно надати паспорт та ІПН.

 • Райффайзен Банк Аваль– до 500 тисяч гривень на 13-60 місяців. До вимог належить вік від 23 до 69 років, стаж роботи понад 1 місяць, постійний щомісячний дохід. Для подання заявки потрібен паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи.

 • УкрСиббанк– до 300 000 гривень терміном до 60 місяців. Отримати кредит можуть громадяни України віком від 21 до 65 років, офіційно працевлаштовані, які мають стабільний дохід. З документів знадобиться паспорт, ідентифікаційний код, інформація про роботодавця та інші джерела доходу.

 • Креді Агріколь Банк– до 500 000 гривень (до 100 тисяч за спрощеними умовами подання документів) терміном від 7 до 65 місяців. Отримати кредит можуть позичальники у віці 23-70 років, які мають паспорт, ідентифікаційний код, постійне джерело доходу.

У вищезгаданих банках охочі можуть взяти кредит без відмови, якщо відповідають вимогам за віком, мають офіційне місце роботи та стабільне джерело доходу. Перша позика видається на суму до 70-100 тисяч, а вже потім можна отримати в борг до півмільйона гривень.

Чому банк може відмовити у видачі кредиту

Невідповідність вимогам банку – одна з найпоширеніших причин. До основних належить громадянство України, вік, наявність офіційного місця роботи та стабільної зарплати. Спроба обійти вимоги завжди закінчується відмовою у видачі позики.

Є інші причини відмови у видачі банківського кредиту:

 • Погана кредитна історія. Немає сенсу шукати, які банки дають кредитні картки з поганою кредитною історією за наявності низького рейтингу. Якщо клієнт раніше допускав прострочення, банк відмовить у видачі грошей або схвалить максимально високу ставку.

 • Високе кредитне навантаження. Клієнт має багато відкритих кредитів у інших фінансових установах.

 • Низький дохід. Позичальник отримує низьку заробітну плату у розрізі щомісячного платежу або може підтвердити дохід.

 • Нема офіційного місця роботи. Людина не має постійного офіційного місця роботи.

 • Невідповідність даних. Співробітники банку ретельно вивчають потенційного клієнта, тому спроба завищити стаж роботи чи дохід, приховати наявність боргів чи прострочок буде швидко виявлена.

Кожна фінансова установа особливу увагу приділяє кредитній історії, яка є повним звітом про обслуговування заборгованостей. У ній міститься інформація про відкриті та закриті позики, виконання зобов'язань, дані про місце роботи та доходи.

Перед поданням заявки на кредит без відмови радимо перевірити кредитну історію в УБКІ. Високі кредитні бали покажуть вашу сумлінність, можливість своєчасно оплачувати щомісячний платіж, дотримуватись правил організації. Якщо маєте погану кредитну історію або її зовсім немає, тоді доцільно спочатку накопичити бали через МФО, а вже потім звертатися за великою позикою до банку.

Як підвищити ймовірність схвалення кредиту

Кожен банк по-своєму оцінює позичальників, тому перед подачею заявки обов'язково дізнайтесь про особливості компанії, умови кредитування та вимоги. Однак є загальні причини для відмови, від яких потрібно відштовхуватися кожному, хто бажає взяти позику в банківській установі.

Для початку перевірте кредитну історію, адже низький чи нульовий рейтинг є вагомою причиною відмови. Для підвищення кредитного рейтингу доцільно спочатку взяти невеликий споживчий кредит у банку або мікропозику в мікрофінансовій організації. Декілька закритих кредитів вплинуть на кредитну історію, після чого банки будуть готові надати гроші на вигідних умовах.

Далі перевірте відповідність вимогам банку: багато установ, якщо клієнт не відповідає віковим обмеженням, відразу відмовляють у видачі грошей. Деякі компанії дають можливість оминути невідповідність за віком шляхом приведення поручителя.

Перед ухваленням рішення, який банк дасть кредит без відмови, вибору однієї установи, доцільно переглянути свої відносини з іншими фінансовими організаціями. Позичальникам часто відмовляють за наявності відкритих кредитів, оскільки вони свідчать про невміння клієнта виконувати кредитні зобов'язання.

Причиною для відмови можуть стати борги, зокрема, за комунальні послуги, стільниковий зв'язок, інтернет, автомобільні штрафи. Спочатку радимо перевірити податкову заборгованість, неоплачені автомобільні штрафи та борги, а вже потім звертатися за кредитом.

Й не забувайте про зовнішній вигляд, манеру спілкування. Фінансовий консультант завжди оцінює зовнішній вигляд та поведінку за регламентом, тому неохайний одяг, нетверезий стан, хвилювання точно не допоможуть отримати гроші у борг.

Висновок

У статті ми розповіли про відомі лояльні фінансові установи, проте завжди потрібно насамперед вивчити самого себе. Якщо хочете отримати позику, потрібно відповідати вимогам за віком, місцем роботи, доходом та кредитною історією, вказувати правдиві дані. Після ґрунтовної підготовки вам буде рада будь-яка компанія.

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  
Мікрокредити