Яку банківську картку вибрати для онлайн-кредитування

Яку банківську картку вибрати для онлайн-кредитування

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  

 Банківські картки бувають різних видів – від дебетових до корпоративних та спеціальних розстрокових. Як правило, всі вони прив'язані до одного або кількох розрахункових рахунків у банку. Оскільки банківська картка може бути використана для оплати товарів, послуг через Інтернет за допомогою безконтактної технології та переказів, вона має великий попит, на відміну від металевої або пластикової. Онлайн кредитування відбувається лише через мережу Інтернет, тому у статті розберемо платіжні системи для оформлення позики.

Зміст

 1. На що звернути увагу вибираючи організацію
 2. Банки України, які мають попит серед позичальників
 3. Чи можна використовувати картку, яка зареєстрована на іншу людину
 4. Яка платіжна система краща для переведення позики
 5. Чи підходять картки для соціальних виплат
 6. Які налаштування картки необхідні для кредитування

Це питання не дає спокою позичальникам, які хочуть взяти першу позику. Вибір банку – важливий щабель у процесі оформлення грошей у борг. З різноманітністю організацій, які займаються видачею кредитів, виникає проблема, куди саме звернутися. Насправді ця процедура не така затратна за часом, якщо вивчити питання заздалегідь. У сьогоднішній статті розповімо, яку банківську картку вибрати для онлайн-кредитування. Щоб остаточно відповісти на вищезазначене питання, визначимо наступне:

 • Найкраща фінансова організація для кредитування.

 • Можливість використання картки, зареєстрованої на іншого громадянина.

 • Список рекомендованих платіжних систем.

 • Валідність карток для соціальних виплат.

 • Налаштування кредитки для оформлення позик.

Почнемо із вибору банку.

На що звернути увагу вибираючи організацію

Позичальнику слід врахувати низку факторів, щоб ухвалити рішення. Серед них:

 • Відсоткова ставка кредитного ліміту. Висока ставка означає, що громадянин буде змушений платити за кредитування більше. Будьте уважні.

 • Порівняйте умови оформлення фінансового кредиту. Карти використовують для розрахунку за послуги та товари.

 • Комісія на зняття готівки. Ряд банків надає клієнтам можливість знімати готівку з кредиток. Дізнайтеся деталі, перш ніж користуватися цією функцією.

 • Тривалість пільгового періоду. У середньому фінансові організації дають позичальникам безоплатно користуватися коштами на строк від 30 до 90 днів.

Банки України, які мають попит серед позичальників

Прийміть рішення, ґрунтуючись не лише на особливостях компанії, а й на особистих уподобаннях. Нерідко громадяни покладаються на досвід користування певною організацією. Список поширених банків в Україні:

 • ПриватБанк

 • Monobank

 • Альфа-Банк

 • Райффайзен Банк Аваль

 • ПУМБ

 • УкрСибБанк

 • OTP

Оформить картку в одній із вищезгаданих компаній та приступайте до ознайомлення з онлайн-сервісом, в якому візьмете позику. Рекомендуємо звернутися до мікрофінансової компанії «ЗеКредит». Онлайн-сервіс побудований на принципах лояльності позичальникам, зручності обслуговування та відсутності потреби у наявності великих запасів часу на процедуру кредитування. Завітайте на головну сторінку вебсайту ЗеКредит, щоб дізнатися детальну інформацію.

Чи можна використовувати картку, яка зареєстрована на іншу людину

Не будемо томити з відповіддю – ні, не можна. До того, існує ймовірність того, що спроба такого роду операції буде розцінена незаконною. Теоретично взяти кредит на карту члена сім'ї, друга, знайомого можна. Проте, робити це дозволяється лише за згодою людини, на яку зареєстровано кредитку. Пам'ятайте, більшість банків не приймають подібні процедури, тому дізнайтеся детальну інформацію про те, чи можна використовувати картку, яка зареєстрована на іншу людину в банку.

Громадянам, на яких оформили позику без відома, варто зробити наступне:

 1. Перевірити ще раз інформацію про кредити. Зверніться до фінансової організації або банку, де ймовірно оформлений борг. Скористайтеся вебсайтом Українського бюро кредитних історій. Перевірте статус у колекторських компаніях. Так громадянин дізнається про дійсність інформації про взяття позики.

 2. Зв'яжіться із кредитором. Звернення до банку, МФО та колекторській організації, що кредит був оформлений на іншу людину, стане наступним кроком. Так компанія зробить висновок та допоможе громадянину, якщо будуть надані вагомі аргументи.

 3. Повідомте правоохоронні органи про правопорушення. Складіть заяву в поліції, вкажіть, що кредит взято незаконно. Правоохоронці зафіксують дані та надішлють інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Не затягуйте із цим етапом.

 4. Запитайте копії договорів щодо оформлення кредиту у банку. Отримайте договір відступу, якщо залучені кредитори.

 5. Зверніться до спеціаліста. Допомога юриста у фінансових справах збільшить шанси на успіх у доказі незаконного оформлення позики.

 6. Підготуйте та подайте позов до суду. За наявності достатньої кількості доказів, суд ухвалить неактуальність договору про взяття грошей у борг та відшкодує зазнані збитки.

Замовивши банківську картку, ви автоматично стаєте власником рахунку. Але картка є власністю банку, тому може бути вилучена або заблокована лише за згодою та через систему. Розпоряджатися грошима з рахунку може лише власник, особа, яка оформляє кредитний договір.

Оскільки основними вимогами до позичальника є паспорт громадянина України, його ІПН та номер мобільного телефону, оформити кредит за карткою іншої людини не можна. На території країни укладати договір із банком, вказуючи номер рахунку, який не збігається з вашою особистою інформацією, незаконно. Купувати продукти через сумнівні ресурси, які пропонують замовити дебетову картку без паспорта, також не рекомендується.

Скористатися особистим рахунком сторонньої особи навіть за її згоди не вдасться. При подачі заявки сервіс просить клієнта пройти кроки:

 1. Визначити потрібну суму та період.

 2. Заповнити анкету.

 3. Пройти верифікацію банківської картки.

 4.  Дочекатися рішення.

 5. Підписати договір.

Якщо ваша кредитна історія у порядку, то шанси отримати схвалення високі. Але на третьому пункті, де потрібне підтвердження даних, вам може бути відмовлено, якщо банківські дані не збігаються.

ЗеКредит вимагає пройти верифікацію для підтвердження того, що саме ви є власником картки. Процедура є обов'язковою, та, якщо номер належить вам, банк швидко це встановить. Єдині умови для клієнта – сума на карті має бути не менше 1 гривні.

Як відбувається верифікація:

 1. З карти списується певна сума.

 2. Кошти протягом 10 хвилин повертаються на картку.

 3. Банк оголошує рішення.

Верифікацію не проходять лише мінімальний відсоток клієнтів. Банк проводить перевірку картки для ідентифікації особи та можливості моментально сплатити заборгованість через особистий кабінет. Якщо ви успішно пройшли цей етап, ви гарантовано отримаєте грошовий переказ від банку.

Спостерігати за результатом розгляду заявки можна через особистий кабінет користувача на нашому сайті. Обробка даних починається після завершення всіх етапів реєстрації. Зазвичай вона займає від 5 до 20 хвилин. До схвалення в кабінеті користувача буде вказано статус «На верифікації». Після отримання рішення клієнту приходить СМС на номер телефону, котрий вказувався при реєстрації. Якщо відповідь позитивна, на сайті з'явиться повідомлення про необхідність підписати документи. Позичальник підписує договір із банком та може користуватися нарахованими коштами.

Яка платіжна система краща для переведення позики

Повернемося до процесу кредитування. Вибравши картку позичальнику, належить вирішити, яка платіжна система краща для переказу позики. Стандартна практика показує, що клієнти найчастіше використовують вбудований додаток банку або МФО, в яких оформлений кредит. Також розповсюджено платіжний сервіс EasyPay. З цією системою працює мікрофінансова компанія «ЗеКредит». Швидкість обробки даних, зручність у використанні та інтуїтивний інтерфейс роблять вищезгаданий сервіс фаворитом.

Завдяки оформленню заявки та видачі коштів через онлайн сервіс, компанія надає клієнтам можливість отримання у будь-який час та на будь-який банківський рахунок. Якщо ви вперше заповнюєте анкету та користуєтеся послугами мікрофінансової організації ЗеКредит, необхідно прив'язати банківську картку, на яку буде зараховано позику. У наступних зверненнях вам потрібно лише вказати суму та період, оскільки анкета вже буде заповнена.

Для переказу позики компанія приймає будь-які картки з емітентом VISA та MasterCard. Вкажіть реквізити картки, та дочекайтеся рішення щодо позики. 96% клієнтів з гарною історією та пройденою верифікацією отримують кошти протягом 20 хвилин.

Погасити позику можна трьома способами:

 1. Готівкою у терміналах ПриватБанку.

 2. Банківською карткою через особистий кабінет на сайті ЗеКредит;

 3. У касі будь-якого банку України.

Варто врахувати, що зарахування може тривати кілька робочих днів, якщо ви скористаєтеся останнім способом.

Чи підходять картки для соціальних виплат

Клієнти, які шукають потрібну компанію для кредитування, перебувають у різних вікових категоріях. Це означає, що оформити позику хочуть як студенти, так й пенсіонери. Перед початком процесу необхідно дізнатися, чи підходять картки для соціальних виплат для онлайн мікрокредитування. Відповідь – ні, не підходять. Соціальні картки не створені для фінансових процедур, крім:

 • Нарахування стипендій, пенсій, субсидій, пільг, допомоги з народження дитини, безробіття тощо.

 • Розрахунків у торгово-сервісних підприємствах.

 • Оплати комунальних послуг та виплат за кредитами.

 • Зняття готівки в банкоматах.

ЗеКредит приймає будь-яку картку українського банку. Навіть за допомогою картки для соціальних виплат ви можете оформити позику.

За допомогою звичайної електронної грошової картки ви можете знімати кошти у банкоматах та проводити інші можливі операції. Ці та додаткові функції, такі як отримання знижок при оплаті товарів та послуг, доступні для соціальних виплат. Багатофункціональна іменна картка дає переваги городянам у вигляді транспортного, банківського, медичного та ідентифікаційного додатків. Але оформити кредит за допомогою такої системи можливо, якщо їх емітент VISA або MasterCard.

Якщо ваша картка для соціальних виплат оформлена на інші міжнародні платіжні системи, наприклад Maestro, отримати на неї кредит буде неможливо, оскільки варіант кредитною системою не пропонується.

Які налаштування картки необхідні для кредитування

Вибравши карту, з якою клієнт готовий працювати, виникає наступне завдання. Перед тим, як відвідати фінансовий сервіс, переконайтесь у правильному налаштуванні картки. Перевірте такі параметри:

 • Встановіть інтернет ліміт, який перевищує розмір виплат за позикою. Так клієнт уникне труднощів із погашенням онлайн мікрокредиту.

 • Дізнайтеся, чи встановлено кредитний ліміт на отриманій картці. Якщо потрібно, вимкніть цю функцію в налаштуваннях, щоб не переплутати фінанси.

ЗеКредит виставляє мінімальні вимоги до позичальника:

 • Вік від 18 до 65 років;

 • Українське громадянство;

 • Паспорт та ІПН громадянина України;

 • Контактні дані: адреса, номер мобільного телефону, електронна пошта;

 • Власна картка будь-якого українського банку.

Щоб взяти позику в МФО, клієнту потрібно дотримуватися лише цих правил. Якщо ваша банківська картка має емітент VISA або MasterCard, сервіс може перерахувати кошти без додаткових налаштувань клієнта.

Якщо ваша заявка буде відхилена банком на сайті, є опція для зв'язку з оператором. Онлайн-допомога доступна цілодобово, тому поставити питання консультанту можна до звернення за позикою.

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  
Мікрокредити