Наскільки важливо вчасно платити кредит

Наскільки важливо вчасно платити кредит

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Часте питання від клієнтів, які звертаються до банків, полягає у розгляді всіх можливих ризиків. Щоб організація точно схвалила заявку, слід вивчити чинники, які впливають на її здійснення. У статті розберемо основні моменти, на які варто звернути увагу при оформленні кредиту, а також поговоримо про важливість своєчасної виплати.

Зміст

 1. Чи псують кредитну історію борги по ЖКГ та штрафи
 2. Чи можна надсилати багато заявок у різні МФО
 3. Чи впливає на кредитну історію часта зміна місця проживання

Чи псують кредитну історію борги по ЖКГ та штрафи

Найпростіший спосіб зіпсувати свою кредитну історію – це прострочення платежу. Тому, з метою безпеки клієнта, ми рекомендуємо вчасно робити внески. Онлайн банк ЗеКредит надає можливість позичальнику продовжити терміни, сплативши мінімальну суму. Головне – своєчасне звернення до сервісу до моменту прострочення платежу.

Якщо ви вперше звертаєтеся до банку або у вашій кредитній історії немає місця простроченням, розглянемо інші параметри, які можуть негативно вплинути на схвалення заявки.

Спочатку дамо визначення терміну кредитна історія. Це інформація про клієнта з відкритих джерел, яку банк перевіряє, перш ніж укласти договір. Сервіс не має доступу до закритих особистих даних, тому все, що знаходиться в доступі, можна легко визначити. Відомості про свого позичальника банк надсилає до спеціальної організації – бюро кредитних історій (БКІ). Саме звідти наступний банк під час звернення нового клієнта бере інформацію. До кредитних зобов'язань позичальника, які показуються у його історії, належать:

 • кількість мікрофінансових організацій, до яких ви зверталися;

 • терміни та сума раніше взятих кредитів;

 • чи були ви співпозичальником чи поручителем з чужих кредитів;

 • чи справно виплачували борг або затримували платежі, а також погашали достроково;

 • невиконання рішень суду;

 • наявність боргів та неоплачені штрафи;

 • неоплачені послуги операторів стільникового зв'язку, які перейшли до судового розгляду;

 • інформація про аліменти;

 • заборгованість ЖКГ.

Банк не бере на розгляд відмову від схваленої позики. Якщо заявку було погоджено та скасовано, сервіс вважає цю інформацію нейтральною та не надсилає інформацію в бюро. Але при надходженні коштів на банківську картку відмовитися від позики неможливо. Відмова може бути анульована лише до укладання угоди.

Щоб зібрати кредитну історію воєдино, банк звертається в декілька БКІ, тому що ви могли бути відвідувачем не одного кредитора. Процес автоматизований, тому онлайн-організація швидко знаходить відомості та схвалює чи відхиляє заявку.

Чи можна надсилати багато заявок у різні МФО

Якщо з вашою кредитною історією не все гаразд, і вам відмовив один банк, швидше за все, подальші звернення до інших сервісів будуть марні. Організації мають однаковий доступ до БКІ, тому вивчивши ваші попередні дії, оголошують єдине рішення.

На сьогодні, надіслати заявку до декількох МФО одразу не можна. Здійснити такий план допоможуть лише спеціалізовані сервіси. Вони надають клієнту можливість вибрати умови, та розсилають заявку в різні МФО. Сайт автоматично відбирає звернення на розсилку до банків, які пропонують подібні послуги. Користуватися послугами таких компаній поки що не рекомендується, оскільки їхня діяльність та якість мало вивчені.

Якщо ви впевнені у своїх фінансових можливостях та кредитній історії, то подавати анкету в інші МФО немає сенсу. ЗеКредит намагається підвищити шанси клієнта на схвалення, тому якщо в минулому є нюанси, можна звернутися до онлайн-оператора, який розповість про можливі дії. 96% клієнтів підписують договір вже в день звернення, тому вивчіть ваші фінанси та заповнюйте анкету.

Оформити декілька позик одночасно також не вдасться. У компанії ЗеКредит може бути лише один відкритий договір. У разі виникнення матеріальних труднощів та неможливості погасити поточний борг вчасно, сервіс дає клієнтам шанс скористатися послугою пролонгації. Це автоматичне продовження терміну дії зобов'язання за умов банку.

Як скористатися функцією та відкласти крайній термін оплати:

 1. Увійдіть до особистого кабінету.

 2. Натисніть кнопку «Продовжити».

 3. Виберіть запланований період продовження.

 4. Підпишіть додаткову угоду на продовження договору.

 5. Сплатіть мінімальну суму на продовження (вона показується в особистому кабінеті).

Для оплати за реквізитами діють платіжні системи: банківська картка, каса, термінал, Приват24 через особистий кабінет на сайті ЗеКредит. Вибравши спосіб оплати в касі банку або терміналі, перерахування коштів може тривати декілька робочих днів. Врахуйте момент наперед, щоб встигнути продовжити період до дня прострочення.

Погашення про попередню позику показується в особистому кабінеті. Якщо ви своєчасно сплачували борг, ви зможете одразу взяти повторний кредит.

Чи впливає на кредитну історію часта зміна місця проживання

Крім інформації про позики, до БКІ вноситься інформація про позичальника: адреса проживання, номер телефону, паспортні дані. Часта зміна даних не грає особливої ролі та майже не може зіпсувати репутацію, якщо ваші дії виправдані. Але банк може розглядати часту зміну місця проживання та номер телефону, як підозрілу активність. Якщо споживач не намагається нічого приховати, то ніяких негативних наслідків не буде.

Частою зміною адреси та сім-карт користуються шахраї: оформляють нову позику, позбавляються сім-карти та вибирають інше місце проживання. Таким чином, вони намагаються сховатися від колекторів. Для кредитора це ризик, але він може перевірити інформацію.

В основній частині кредитної історії фізичної особи міститься адреса прописки/реєстрації та фактичне місце проживання. Для встановлення причини багаторазових переїздів банк може вимагати додаткову інформацію. Але, якщо часта зміна місця проживання – вимушений захід, а ваша кредитна історія в порядку, цей чинник не вплине на схвалення заявки.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити