Що робити якщо терміново потрібні гроші

Що робити якщо терміново потрібні гроші

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Існує багато способів отримати кошти за короткий термін. Це може бути позика у знайомих, подання заявки на кредит у банк, застава цінностей у ломбард, продаж вагомої речі та інші варіанти. Якщо жоден із них не підходить, спробуйте альтернативний варіант – звернення до мікрокредитної організації.

Зміст

 1. Які варіанти легально отримати гроші терміново
 2. Які вимоги до позичальника встановлює МФО
 3. Як користуватися кредитним калькулятором
 4. Чому мікропозика на карту найкраще рішення коли терміново потрібні гроші

У яких випадках варто подати заявку на мікрокредит:

 • Немає офіційного працевлаштування, але є можливість сплачувати борг;

 • У великих міжнародних банках отримано відмову без вагомих причин;

 • Необхідна невелика сума в максимально короткий термін;

 • Коли немає часу збирати документи та довідки;

 • Якщо ваші доходи падають, а отримана у борг сума врятує фінансове становище.

Вибираючи потрібний варіант, головне, що необхідно зробити – це переконатися в необхідності отримання позики. Як правило, мікрокредитні організації видають невелику суму за один раз. Якщо вас влаштовують умови компанії, переходьте до заповнення анкети та подання заявки.

Які варіанти легально отримати гроші терміново

МФО «ЗеКредит» пропонує клієнтам оформити мікрокредит онлайн, маючи в наявності з документів паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер платника податків. Отримати ІПН можна у державній фіскальній службі України, у візовому центрі або за допомогою порталу державних послуг. Маючи документи, ви можете отримати гроші швидко, легально та просто:

 1. Зареєструйтесь на офіційному сайті ЗеКредит;

 2. Увійдіть до особистого кабінету користувача;

 3. Введіть суму та термін на кредитному калькуляторі;

 4. Заповніть анкету з особистими даними;

 5. Пройдіть верифікацію банківської картки;

 6. Підпишіть кредитний договір із банком шляхом введення коду.

Усі операції займають приблизно 30 хвилин, після чого кошти автоматично зараховуються на зазначені реквізити. Найтриваліший етап – це проходження верифікації. Тут МФО встановлює справжність банківської картки, знімаючи та повертаючи рандомну суму (до 2 гривень). Клієнт підтверджує персональні дані та очікує на розгляд заявки. Поки банк приймає рішення, в особистому кабінеті заявка перебуває у статусі «На верифікації». Відповідь МФО про відмову або схвалення позики надходить у вигляді SMS повідомлення, а в особистому кабінеті статус змінюється на повідомлення про необхідність підписати документи. Натискання кнопки «Підписати» відкриє користувачеві кредитний договір та завершить процедуру.

Варто врахувати, що за терміновою позикою слід звертатися до легальних мікрокредитних організацій. Чесна та перевірена компанія діє за умовами договору. Укладаючи договір, ви не наражаєте свої персональні дані на загрозу, не ризикуєте потрапити в боргову яму та не втрачаєте вкладені гроші. Легальна МФО ЗеКредит відкрито співпрацює з клієнтом онлайн та пропонує контакти для звернення клієнта у будь-який час доби:

 • За номером телефону (3 оператори на вибір);

 • Лист на електронну пошту;

 • Повідомлення через особистий кабінет.

Контактні дані та юридичну адресу можна знайти на офіційному сайті у розділі «Контакти» або наприкінці сторінки.

Які вимоги до позичальника встановлює МФО

У критичній ситуації потрібні швидкі та обдумані дії: оцінка своїх можливостей, терміновість позики, ознайомлення з умовами банку. МФО приймає ситуацію користувачів, тому встановлює мінімальні вимоги для подання заявки:

 • Два основні документи: паспорт та ІПН;

 • Інформація про зайнятість та доходи, яка не потребує підтвердження довідкою;

 • Контактні дані: місце проживання, номер мобільного телефону, електронна адреса;

 • Вік 18-65 років;

 • Картка будь-якого українського банку емітентом MasterCard чи VISA.

ЗеКредит узгоджує 96% заявок. Якщо ви відповідаєте стандартним вимогам компанії, то з великою ймовірністю отримаєте гроші на картку.

Як користуватися кредитним калькулятором

Для нових користувачів максимальна сума позики становить 7 000 гривень, а мінімальна стандартна – 1 000 гривень. При наступних зверненнях ліміт зростатиме та може досягти 12 000 гривень, якщо:

 • Попередній борг було повністю погашено вчасно;

 • Клієнт справно сплачував заборгованість;

 • Не оформляв продовження кредитного договору.

Виконуючи всі фінансові зобов'язання, не псується кредитна історія, а в банку складається враження як про порядного позичальника.

Якщо ви вперше користуєтесь послугами мікрокредитної організації, ваш грошовий ліміт становить 7 000 гривень від 7 до 30 діб. Після того, як ви визначилися з величиною позики, розрахуйте суму повернення на калькуляторі. Зробити це може навіть не авторизований користувач:

 1. Перейдіть до головної сторінки сайту;

 2. Виберіть суму, потягнувши курсор;

 3. Встановіть термін кредиту до вибраної суми, також пересунувши стрілку.

Калькулятор автоматично розрахує дату повернення та суму виплати.

Чому мікропозика на карту найкраще рішення коли терміново потрібні гроші

Для оформлення кредиту клієнту не потрібно відвідувати офіс, збирати довідки, чекати на тривале рішення банку. Розглянемо й інші плюси отримання позики через МФО

Вимоги мікрокредитної організації простіші, ніж у традиційних банків

Одним із базових документів громадянина України є ІПН. Отримати його можна з 16 років, пред'явивши паспорт у податковій службі. Оскільки головною умовою ЗеКредит є вік та наявність документів, оформити заявку на мікропозику можуть навіть студенти та пенсіонери (до 65 років).

Усі процедури проходять онлайн

Користувач може перебувати в будь-якому регіоні країни та подати заявку онлайн, не виходячи з дому. У разі виникнення питань, ви можете звернутися в технічну підтримку, яка працює 24/7, без вихідних та святкових днів.

Високі шанси схвалення заявки

У МФО частіше звертаються користувачі, які отримали негативну відповідь у відділеннях банку, або з поганою кредитною історією. Якщо ви виявитеся порядним клієнтом, МФО допоможе виправити КІ.

Швидке отримання коштів на картку

На заповнення анкети та розгляд заявки не потрібно багато часу. Пройти всі етапи реєстрації та отримати гроші на картку можна протягом 30 хвилин.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити