Як отримати кредит за 5 хвилин

Як отримати кредит за 5 хвилин

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

МФО давно завоювали довіру українських громадян лояльним ставленням, простою та безпечною процедурою оформлення. Кожен охочий швидко вирішити фінансові труднощі хоче знати, як отримати кредит за 5 хвилин з можливістю вільного використання грошей. Якщо знати процедуру оформлення та повернення мікрокредиту, вдасться уникнути відмови та взяти гроші під мінімальний відсоток.

Зміст

 1. На яких умовах можна отримати кредит онлайн?
 2. Чи безпечно брати кредит онлайн?
 3. Як уникнути відмови в кредиті?
 4. Як отримати кредит онлайн?

На яких умовах можна отримати кредит онлайн?

МФО користуються популярністю завдяки привабливим умовам кредитування, в тому числі для людей без офіційного місця роботи або з простроченнями за попередніми кредитами. Для отримання грошових коштів знадобиться паспорт, ідентифікаційний номер, інформація про зайнятість та доходи (без підтвердження), контактні дані.

Для розгляду умов візьмемо в приклад нашу компанію. Якщо позичальник повнолітній та має банківську карту, він може отримати кредит онлайн за 5 хвилин на таких умовах:

 • розмір – від 1 000 до 12 000 гривень;

 • період – від 7 до 30 днів;

 • ставка – 0,01% при першому зверненні.

Після оформлення мікропозик, позичальник може використовувати кошти на будь-які цілі. Подібні кредити ідеально підходять для швидкого вирішення фінансових труднощів: заявка перевіряється протягом 5 хвилин, гроші приходять на карту, звідки їх зручно переводити, знімати або здійснювати покупки.

Чи безпечно брати кредит онлайн?

МФО з'явилися в Україні у 2013 році, після чого людям знадобилось немало часу, щоб перейти від великих банків до маловідомих компаній. Навколо мікрофінансових організацій почали ходити міфи про колекторів, грабіжницькі процентні ставки, порушення закону та обмани позичальників.

Щоб розвінчати найпопулярніші міфи, варто розглянути діяльність кредитних компаній в сучасних реаліях:

 • мають ліцензію державного зразка, діяльність регулюється на законодавчому рівні, а права позичальника захищені;

 • документи та контактні дані знаходяться у вільному доступі, наприклад, на сайті ZeCredit в розділі «Про нас» кожен може подивитися свідоцтво про реєстрацію, аудиторський звіт та фінансову звітність, договір;

 • гроші з позичальників ніхто не вибиває, тому що в разі прострочення компанія має право застосувати штрафні санкції та/або звернутися в судові органи;

 • будь-які дії користувачів проходять складне шифрування;

 • компанії не можуть використовувати дані клієнтів в особистих цілях, в тому числі їм заборонено передавати інформацію третім особам.

Охочі взяти кредит за 5 хвилин відзначають високі процентні ставки. Однак позичальники платять за можливість взяти гроші в борг без бюрократії, в тому числі без необхідності приносити довідки про підтвердження стабільного доходу.

В середньому ставка становить 2% в день, а нові клієнти отримують можливість користуватися позиковими коштами практично безкоштовно – мікрокредит під 0,01%. На головній сторінці завжди є калькулятор для розрахунку переплати, що показує відсутність прихованих комісій та платежів.

Як уникнути відмови в кредиті?

Один з найпоширеніших міфів – мікропозику може отримати кожен охочий. МФО відомі своїм лояльним підходом, проте певні вимоги все ж є. Як мінімум, позичальник повинен відповідати віковим обмеженням (від 18 до 65 років), мати паспорт та ідентифікаційний номер платника податків.

Заявки клієнтів перевіряються автоматично, тому потрібно бути вкрай уважним при подачі заявки. Якщо хочете зрозуміти, як отримати кредит за 5 хвилин без відмови, вивчіть поширені причини відхилення заявки:

 • Помилки. Будь-які помилки система сприймає як помилкові дані.

 • Пропущені поля. Рекомендуємо заповнювати кожне поле в анкеті, інакше є ризик отримати відмову.

 • Неможливо підтвердити карту. Неправильно зазначені дані банківської картки, закінчення терміну дії, відсутність грошей (на рахунку повинна бути мінімум 1 гривня) є причиною для відмови.

 • Погана кредитна історія. МФО пропонують кредит онлайн за 5 хвилин людям з поганим кредитним досьє, наприклад, з невеликим простроченням за попередніми позиками. Але мікрофінансові організації не хочуть ризикувати, даючи гроші в борг людині з величезною кількістю прострочень.

 • Високе кредитне навантаження. Наявність безлічі відкритих кредитів та кредитних карт може стати причиною відмови, бо є ризик, що клієнт не зможе вчасно повернути позикові кошти.

 • Небажання чекати. Деякі позичальники після закриття одного кредиту відразу подають заявку на інший. Система може відхилити запит, тому що їй потрібен час на обробку інформації та оновлення даних.

Якщо детально заповнити заявку, уникати помилок, підтвердити банківську карту, тоді ніяких проблем з отриманням кредиту не виникне. Навіть якщо заявку відхилили, завжди можна дізнатися причину, виправити помилку, повторно подати запит.

Як отримати кредит онлайн?

Якщо уважно вивчили матеріал, підготували дані паспорта та ІПН, банківську карту, можете переходити до подачі заявки. Припустимо, ви хочете отримати кредит онлайн за 5 хвилин на сервісі ZeCredit. Ми зробили сервіс інтуїтивно зрозумілим, позбулися зайвих функцій, прискорили процес подачі запиту та отримання грошей.

Можете просто перейти на головну сторінку, а далі дійте за планом:

 1. Розрахуйте переплату. Виберіть розмір та термін позики, а система автоматично розрахує дату та суму. Натисніть на кнопку «Отримати кредит».

 2. Створіть особистий кабінет. Вас перенаправить на сторінку, де потрібно вказати телефон, придумати та ввести пароль.

 3. Заповніть анкету. На заповнення та відправлення заявки йде близько 5 хвилин.

 4. Верифікуйте карту. Введіть дані банківської картки, на яку хочете отримати гроші. Для верифікації на карті повинна бути мінімум 1 гривня.

 5. Дочекайтеся рішення. Коли заявку схвалять, вам прийде повідомлення на телефон. Через кілька хвилин після схвалення запиту гроші переведуть на карту.

Повернути позичені гроші можна банківською картою в особистому кабінеті, у відділенні банку або терміналах ПриватБанку. Якщо з'явилися гроші раніше зазначеного в договорі терміну, можете здійснити повну або часткову дострокову оплату. Якщо не можете вчасно повернути кошти, збільште терміни, виплативши мінімально допустиму суму, яка відображається в особистому кабінеті.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити