Кредит в CreditPlus

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит в CreditPlus
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Мікрофінансова організація Кредит Плюс видає швидку онлайн позику на картку до 25 000 гривень. Компанія допомагає вирішити фінансові проблеми, оформити позику можна для будь-яких цілей: лікування, відпустка, термінові покупки або ремонт.

Онлайн позику Кредит Плюс можуть видати будь-якому жителю України віком від 18 років. Загалом гроші можна отримати протягом 7-15 хвилин. Сервіс видає гроші цілодобово та без вихідних.

Зміст

 1. Ліцензія та нагороди

 2. Умови кредитування

 3. Кредитування у воєнний час

 4. Програма лояльності, акції та знижки

 5. Кому дадуть онлайн кредит у CreditPlus і що для цього потрібно

 6. Як отримати мікропозику Кредит Плюс

 7. Верифікація через BankID

 8. Як повернути онлайн кредит у CreditPlus

 9. Пролонгація позики

 10. Наслідки прострочення

 11. Висновки

Ліцензія та нагороди

Сервіс кредитування Кредит Плюс є власністю компанії ТОВ Авентус Україна. Ліцензію від Нацбанку України, яка дозволяє сервісу видавати гроші у якості кредиту, було отримано 28.03.2017 року. На сайті CreditPlus можна ознайомитись з фінансовою звітністю за всі роки діяльності сервісу, ліцензією та свідоцтвом про реєстрацію.

Бренд Кредит Плюс був визнаний «Вибором країни» у 2020 та 2021 році за версією експертної комісії.

Партнерами CreditPlus виступають такі великі організації як Visa, BankID, EasePay, COMODO, УБКІ та Київстар. Це підтверджує надійність компанії та безпеку співробітництва.

Умови кредитування

CreditPlus – це українська мікрофінансова організація, яка пропонує спрощену процедуру видачі грошей. Для нових та постійних клієнтів умови відрізняються. Новим клієнтам пропонують:

 • Онлайн позику на суму від 500 до 15 000 гривень.

 • Термін кредиту від 3 до 30 днів.

 • Відсоткову ставку 0,01%.

 • Кредит на картку видається за наявності паспорта та ІПН.

Умови для постійних користувачів такі:

 • Кредит на картку видається на суму до 25 000 гривень.

 • Відсоткова ставка 1,99% на день.

 • Для отримання потрібен лише телефон та банківська картка.

 • Заявки схвалюються автоматично.

Зверніть увагу! Перший онлайн кредит CreditPlus видається на пільгових умовах лише у випадку, якщо він оформлений на строк до 15 днів. Тобто, щоб скористатися безвідсотковою позикою, потрібно повернути тіло кредиту у цей період. Починаючи з 16-го дня на тіло позики нараховуватиметься стандартна процентна ставка.

Кредитування у воєнний час

Компанія CreditPlus зупинила видачу грошей та нарахування відсотків за чинними договорами з 25 лютого 2022 року, після оголошення воєнного стану.

З початку березня Кредит Плюс почала надавати фінансову допомогу Збройним силам України. З 1 травня 2022 року компанія відновила видачу коштів та нарахування відсотків за стандартною ставкою. Під час війни організація працює, щоб допомагати ЗСУ. Половину відсотків за договорами клієнтів МФО передає на армію.

Програма лояльності, акції та знижки

Відповідно до програми лояльності, нові клієнти беруть онлайн кредит CreditPlus під 0,01%. Також у рамках програми сервіс регулярно формує промокоди на знижку. Промокоди CreditPlus надсилають клієнтам індивідуально, зазвичай перед Днем народження або Новим роком. Також Кредит Плюс періодично проводить розіграші цінних призів: техніки чи електроніки.

Кому дадуть онлайн кредит у CreditPlus і що для цього потрібно

Мікропозику Кредит плюс може отримати будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років при першому зверненні, і до 70 років – при повторному. Знадобиться мінімум документів: лише паспорт, ІПН та банківська картка будь-якого українського банку. Не потрібні довідки про доходи, застави та поручителі.

У CreditPlus отримати онлайн позику можуть навіть користувачі з поганою кредитною історією. Зазвичай їм схвалюють меншу суму, оскільки такі клієнти мають підвищені ризики для компанії.

Як отримати мікропозику Кредит Плюс

Кредит в CreditPlus

Щоб оформити перший кредит на картку, потрібно пройти 3 етапи: оформити заявку, зареєструватись та підписати договір.

 1. Виберіть суму та термін на калькуляторі.

 2. Заповніть анкету: вкажіть дані про себе та номер телефону. Автоматично буде створено особистий кабінет.

 3. Якщо кредит на картку схвалено, підпишіть кредитний договір за допомогою коду SMS-повідомлення.

За умовами законодавства, щоб отримати онлайн кредит CreditPlus, потрібно пройти верифікацію через BankID або зробити фото з паспортом у руках, дотримуючись інструкцій.

Подивіться відео, де є інструкція – як оформити заявку на сайті. Також оформити заявку можна у мобільному додатку. Процедура майже ідентична.

Повторну мікропозику Кредит Плюс можна оформити в особистому кабінеті користувача. Не потрібно вказувати дані та проходити верифікацію.

Кредит в CreditPlus

Верифікація через BankID

Ідентифікація особи позичальника через BankID – обов'язкова умова отримання коштів у Кредит Плюс. Це дозволяє зробити процедуру кредитування безпечною і для позичальника, і кредитора.

Щоб пройти верифікацію, потрібно:

 1. Під час реєстрації в системі CreditPlus обрати «Авторизація через BankID».

 2. У вікні обрати ваш онлайн банк.

 3. Пройти авторизацію в системі онлайн банкінгу, вказавши логін та пароль.

Після авторизації дані з кабінету онлайн банкінгу автоматично підтягнуться до заявки Кредит Плюс.

Як повернути онлайн кредит у CreditPlus

Сплатити онлайн кредит CreditPlus можна за допомогою таких способів:

 1. Картою в особистому кабінеті.

 2. У терміналі ПриватБанку.

 3. У системі Приват24.

 4. Через мережу терміналів EasyPay, IBox, City24, Sistema (SIS).

У касі будь-якого українського банку за реквізитами сервісу CreditPlus.

Простіше оплачувати онлайн кредит CreditPlus в особистому кабінеті: так платіж пройде миттєво та без комісії. Оплачувати кредит можна частково або повністю в тому числі достроково.

Кредит в CreditPlus

Пролонгація позики

Щоб пролонгувати мікропозику Кредит Плюс, потрібно сплатити суму нарахованих на сьогодні відсотків. Після оплати кредит буде автоматично продовжено.

Умови пролонгації в Кредит Плюс такі:

 • Термін пролонгації дорівнює терміну оформленого договору.

 • Заявка на продовження може розглядатись до 24 годин.

 • З початком нового терміну договору на тіло кредиту нараховується стандартна процентна ставка, 1,99% на день.

 • Оформляти продовження можна необмежену кількість разів.

 • Пролонгація доступна безкоштовно.

У системі діє автоматичне продовження договору. Якщо клієнт виплачував лише відсотки, не торкаючись тіла боргу, то останній день дії кредитного договору пролонгація підключається автоматично.

Наслідки прострочення

За умовами договору, користувач повинен повернути позику протягом терміну його дії. У разі порушення цього зобов'язання, на рахунок клієнта можуть бути нарахована пеня та штрафи. Також прострочення негативно впливає на кредитну історію, і в майбутньому буде складно отримати онлайн позику у МФО чи банку.

Висновки

Компанія CreditPlus пропонує найпростіші умови кредитування. Кредит на картку тут можуть отримати усі повнолітні громадяни України у режимі 24/7. Пільгова процентна ставка на першу мікропозику Кредит Плюс, а також регулярні промокоди на знижку роблять кредити вигідними для користувачів.

 

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему