Цілодобові кредити онлайн

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Цілодобові кредити онлайн
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Так, ви все правильно почули! За допомогою нашого сервісу ви зможете оформити споживчий кредит 24 на 7 у будь-яку мить будь-якого дня тижня! Все це можливо завдяки новітній системі мікрокредитування, за якою і працює наш сервіс ЗеКредит. Хоча можливість оформлення цілодобових кредитів онлайн є однією з найбільших переваг МФО (мікрофінансових установ), вона є далеко не останньою з них. Наприклад, працюючи за такою системою кредитування, наш сервіс ЗеКредит дає позичальникам можливість взяти кредит 24 на 7 на зручних умовах. Почнімо саме з них!

ЗМІСТ

 1. Лояльні вимоги
 2. Швидкість процесу
 3. Зручність цілодобових кредитів
 4. Лояльні умови закриття

Лояльні вимоги

В сучасному світі, коли вже всі звикли до використання Інтернету та всіх його переваг,  важко розцінювати традиційну процедуру кредитування як щось зручне. Саме тому МФО на кшталт ЗеКредит й набувають все більшого попиту серед звичайних громадян України. Мікрофінансові установи значно полегшують процес оформлення позики за допомогою наступних речей:

 • Отримати кредит онлайн цілодобово можуть навіть люди з неідеальною кредитною історією;

 • Спеціальна система шифрування даних клієнтів мікрофінансових організацій захищає всю вашу інформацію;

 • Термінове оформлення за лічені хвилини;

 • Кредитна ставка від 0.01-2.5%;

 • Отримати кредит на карту з нашим сервісом клієнт може цілодобово без будь-яких дзвінків.

Окремо хочеться виділити саме лояльні вимоги до позичальників, за яких ви зможете оформити кредит 24/7 без відказу:

 • Вік позичальника має бути від 18 до 65 років.

 • Обов’язкова наявність наступних документів: цивільний паспорт, ідентифікаційний код (або ІПН).

 • Наявність базових засобів комунікації: електронної пошти, мобільного телефону.

 • Додаткові прилади: будь-який гаджет з можливістю виходу до Інтернету (комп’ютер, планшет, смартфон тощо) й картка банку з будь-яким балансом.

Зверніть увагу: мікрокредитування з ЗеКредит є блискавичним й позичальнику лише потрібно надавати нашому сервісу базову інформацію про працевлаштування й свої контактні дані, щоб оформити цілодобові кредити онлайн. 

Швидкість процесу

Втомилися читати й вже хочете оформити кредит на карту цілодобово без дзвінків разом з нашим сервісом? Тоді розгляньмо поетапну інструкцію, в якій описані основні кроки на шляху до оформлення займу з ЗеКредит:

 • По-перше, клієнт має перейти на вебсторінку ЗеКредит. На це вам знадобиться 10 секунд.

 • По-друге, позичальнику треба обрати терміни та суму на яку збирається оформити цілодобовий кредит онлайн. На це вам знадобиться близько 30 секунд.

 • По-третє, користувач заповнює анкету. В неї додає загальні персональні дані разом зі своїм актуальним номером телефону. На це вам знадобиться приблизно 2-3 хвилини. 

 • По-четверте, клієнту доведеться трохи зачекати доки система опрацює заявку. На це вам знадобиться приблизно 1-2 хвилини.

 • По-п’яте, після отримання SMS із рішенням щодо оформлення цілодобового кредиту онлайн отримайте кошти на вказану картку. Одразу використовуйте позичені гроші.

Зверніть увагу: щоб оформити ще одну онлайн позики в ЗеКредит, вам буде потрібно закрити вже відкритий кредит. 

Ще однією важливою темою є особливості процесу кредитуванням з МФО. Розгляньмо їх:

 • Закрити займ можна через офіційний сайт ЗеКредит, термінали ПриватБанку, сервіс EasyPay. Також погасити кредит онлайн 24/7 без відказу можна у банківській касі будь-якого банку в Україні. 

 • терміни кредиту онлайн цілодобово можуть бути подовжені за допомогою функції пролонгації (дивіться в останньому абзаці).

 • Відсоткова ставка для новачків становить 0.01-2.5%.

Зручність цілодобових кредитів

Сервіс ЗеКредит, як і інші МФО, працює повністю онлайн. Це означає, що отримати кошти готівкою не можна.  Але одразу після того, як ви оформите кредит 24 на 7, гроші будуть надіслані на обрану вами активну картку та ви зможете використовувати їх як звичайні кошти! Коротко кажучи, ви зможете оформити кредит онлайн цілодобово і після цього просто зняти готівку у найближчому банкоматі.

Лояльні умови закриття

Не треба хвилюватися! Сервіс ЗеКредит передбачив такий сценарій, тому на нашому сайті можна скористатися функцією пролонгування. Використавши цю зручну функцію, клієнт отримує можливість подовжити термін закриття кредиту на карту цілодобово без дзвінків. 

Задля того, щоб використати цю послугу, позичальник має сплатити мінімальну суму, яку наша система вирахує автоматично після натиснення кнопки “ПРОДОВЖИТИ”. Ця кнопка знаходиться у вашому особистому кабінеті на сайті ЗеКредит.

Після того, як ви натиснете цю кнопку, вам знову буде потрібно обрати термін, на який ви хочете оформити цілодобовий кредит онлайн. Якщо у вас виникнуть якісь труднощі, поверніться на цю сторінку та уважно перечитайте інструкцію. На все добре!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему