Гроші до зарплати

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Гроші до зарплати
Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  

Нестабільна економічна ситуація в Україні, на жаль, позначається на жителях країни в першу чергу. Багато хто знає про проблему нестачі фінансів не з чуток і фактично живе в очікуванні наступної заробітної плати. Добре, коли поруч є друзі або родичі, які можуть виручити в скрутну хвилину. Але така матеріальна підтримка доступна далеко не кожному.

Зміст 

 1. Гроші до зарплати на картку онлайн: вимоги до позичальника
 2. Отримати кредит до зарплати онлайн – чи безпечно це?
 3. Як відбувається погашення кредиту до зарплати?

У таких випадках на допомогу приходять онлайн-мікропозики. Кредит до зарплати видається швидко та з мінімальними відсотками. А заявки обробляються в будь-який час доби.

На відміну від банківських кредитів, онлайн-займ економить ваші сили, час і нерви. Ви можете позбутися від необхідності стояти в чергах, збирати купу документів. І при цьому моментально отримуєте кошти на рахунок відразу після схвалення заявки.

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Гроші до зарплати на картку онлайн: вимоги до позичальника

Чим йти в банк або ломбард, краще не витрачати час і відразу звернутися в мікрофінансову організацію (МФО). Якщо банківські працівники пред'являють до позичальників досить високі вимоги, то при співробітництві з онлайн-сервісом вам потрібно лише:

 • Бути повнолітнім. Вікова планка – від 18 років. Граничних обмежень за віком немає. Якщо працюючому пенсіонеру потрібні гроші до зарплати, його заявка також з великою ймовірністю буде схвалена.

 • Мати доступ до інтернету. Всі операції відбуваються онлайн – клієнтові не прийдеться йти в офлайн відділення.

 • Підготувати паспорт і ІПН. Дані з цих документів знадобляться для заповнення анкети. Важливо внести інформацію коректно. Будь-яка помилка може призвести до відмови, навіть якщо за іншими критеріями ви – ідеальний кандидат на отримання кредиту до зарплати.

 • Надіслати заявку. Причому, зробити це можна навіть вночі, тому що автоматична система, яка видає кредити, працює 24/7. У ситуаціях, коли грошові кошти потрібні терміново, і всі банки вже закриті, це велика перевага.

Підкреслимо, що для МФО не має значення, до якої категорії населення належить заявник. Це може бути мати-одиначка, вагітна жінка чи студент. Адже багатьом доводиться шукати підробіток, щоб покрити поточні витрати. Тому гроші до зарплати видаються всім безперешкодно.

Як тільки заявка буде схвалена, гроші миттєво надійдуть на карту, і ви зможете розпоряджатися ними будь-яким способом: розплачуватися в терміналах, знімати готівку в банкоматах, переводити на інші картки. Фінансова компанія ЗеКредит видає гроші до зарплати лише за 5 хвилин з моменту звернення!

Отримати кредит до зарплати онлайн – чи безпечно це?

Якщо ви звертаєтеся в МФО вперше, потрібно бути особливо обережним. Є ризик довірити персональні дані недобросовісним організаціям, які можуть передавати інформацію про клієнтів третім особам.

Щоб не стати жертвою шахраїв, співпрацюйте з надійними організаціями, які існують на ринку багато років. ЗеКредит – компанія, на яку можна покластися. Наш сервіс працює без вихідних навіть у святкові дні, схвалює більше 96% заявок. Для кожного заявника забезпечується абсолютна конфіденційність. Дані інтернет-з'єднання надійно захищаються системою, витік персональної інформації теж виключений. Отримати гроші до зарплати на картку онлайн ще не було так просто і безпечно.

Як відбувається погашення кредиту до зарплати?

Позикові кошти повертаються наступними способами:

 1. В особистому кабінеті на сайті компанії-кредитора.
 2. Готівкою, якщо у вас є можливість прийти до відділення МФО.
 3. Грошовим переказом через банк.
 4. Через термінал або банкомат.
 5. За допомогою електронного гаманця, через мобільний рахунок або додатки для онлайн-банкінгу.

Найнадійніший варіант – повернення грошей до зарплати через особистий кабінет. І оплачувати комісійний збір при роботі з посередниками не доведеться.

Якщо позичальник не повертає кредитні кошти в обумовлений термін, є опція пролонгації позики. Для цього потрібно виплатити мінімальну додаткову суму. У разі, якщо кредит прострочений, МФО нараховує клієнту штраф.

Але при повному дотриманні умов кредитного договору, які надаються при відправці заявки, ніяких проблем не буде. Термін, на який надаються гроші до зарплати, в більшості випадків становить 180 днів.

Звітувати, на які потреби необхідні кошти, не треба. У цьому мікрофінансові компанії значно перевершують банківські.

Запрошуємо новачків до співпраці з ЗеКредит. Для тих, хто хоче отримати гроші до зарплати вперше, пропонується акційна відсоткова ставка – всього 0,5%! Мінімальна сума мікрозайму – 1000 грн, а максимальна – 15000 грн.

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему