Гроші на карту

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Гроші на карту
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Не хвилюйтеся, ми вам допоможемо! Сервіс "Зекредит" спеціалізується на видачі мікрокредитів на споживчі цілі. Також, наша компанія дає клієнтам змогу взяти гроші в кредит онлайн, без потреби кудись йти, або взагалі виходити з домівки. Ця невеличка інструкція допоможе вам ознайомитися з основною інформацією про наш сервіс та МФО загалом, адже ми розуміємо, що іноді процес отримання позик може здатися складним, навіть з доступом до Інтернету. Процес мікрокредитування є доволі зрозумілим, що означає що взяти гроші на карту ви зможете одразу після того, як прочитаєте цю невеличку інструкцію. Сьогодні ви ознайомитеся з вимогами до позичальників, які висувають МФО, скільки час знадобиться на процес отримання кредиту, можливістю отримати кошти готівкою, та що робити якщо ви не встигаєте погасити позику. Розпочнемо зі знайомства з терміном “мікрофінансова установа” та умовами, які вони висувають до позичальників при оформленні грошей на карту.

ЗМІСТ

 1. Вимоги до позичальників за яких можна взяти кредит
 2. Процедура оформлення коштів в борг
 3. Як отримати кошти готівкою
 4. Функція пролонгування та чому вона корисна

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Вимоги до позичальників за яких можна взяти кредит

Мікрофінансова організація (скорочено “МФО”) - це установа, що дає “швидкі” гроші онлайн на карту. Звичайно, такі позики становлять невелику суму (приблизно до 15 000 грн), на відміну від банківських займів. Також, мікрофінансові установи працюють за спрощеною системою кредитування з мінімальними вимогами до своїх клієнтів. Через цю спрощену систему ризики на отримання відмови є меншими, оскільки й самі вимоги є більш лояльними до позичальників у порівнянні з банківським кредитуванням. Основні вимоги МФО:

 • Наявність паспорта громадянина, коду ІПН (або ідентифікаційний номер), робочої картки українського банку.

 • Мобільний телефон, електронна поштова скринька, та гаджет з можливістю виходу в Інтернет (персональний комп’ютер, смартфон, планшет тощо).

 • Вік позичальника має бути від 18 до 65 років.

Зверніть увагу: позичальник не повинен надавати нашому сервісу довідку про доходи, надавати поручителів або залишати будь-які застави, щоб отримати гроші на карту з "Зекредит". Також зручною перевагою є той факт, що відсоткова ставка в нашому сервісі нижче, ніж у більшості українських банків. Для новачків вона зовсім становить 0.01-2.5%. 

Процедура оформлення коштів в борг

Не стане секретом, що людина, яка хоче оформити гроші на карту хоче отримати позичені кошти у найкоротші терміни. Саме на цьому принципі й було створення "Зекредит", оскільки ми розуміємо як це важливо надати нашим клієнтам якісний та блискавичний сервіс зберігаючи лояльні й комфортні умови кредитування.

Тепер перейдемо до поступової інструкції, за допомогою якої ви зможете взяти кредит якнайшвидше та дізнаєтеся скільки часу у вас забере цей процес.

 • По-перше, перейдіть на головну сторінку офіційного сайту ЗеКредит. Цей етап займе: приблизно 10 секунд.

 • По-друге, оберіть терміни та суму на яку хочете взяти гроші на карту. Цей етап займе: приблизно 15-30 секунд.

 • По-третє, заповніть анкету позичальника: впишіть загальну інформацію про себе, щоб компанія змогла її перевірити та прийняти рішення щодо надання грошей в кредит онлайн. Також, вам потрібно буде додати свій номер телефону, щоб сервіс мав змогу відіслати вам результат цього рішення. Цей етап займе: приблизно 3 хвилини. 

 • По-четверте, дочекайтеся поки система опрацює ваш запит та верифікує вашу дебетову картку (баланс має становити не менше однієї гривні). Цей етап займе: приблизно 1-2 хвилини.

 • По-п’яте, після того, як ви отримаєте схвальну відповідь у формі СМС-повідомлення на надання грошей онлайн на карту, ви зможете використовувати позичені кошти. Цей етап займе: після отримання схвальної відповіді ви зможете використовувати позичені гроші в кредит онлайн одразу!

Підсумуємо: на завершення всіх п’яти кроків вам знадобиться приблизно 5 хвилин, що є прекрасним результатом!

Як отримати кошти готівкою

Короткою відповіддю на це питання буде - “ні”. Сервіс "Зекредит" видає гроші на карту повністю онлайн, тому ви не зможете отримати гроші готівкою. Однак, після того, як ви успішно оформите кошти в борг з "Зекредит", ви отримаєте позичені кошти на вказану картку й з легкістю зможете зняти кошти у будь-якому банкоматі неподалік. Це дуже зручно!

Функція пролонгування та чому вона корисна

По-перше, не хвилюйтеся. Як ми вже згадували раніше, принципи МФО ЗеКредит зосереджені на наданні найякіснішого сервісу на лояльних до клієнта умовах. Не дивлячись на те, що процес повернення грошей на карту є спрощеним, у наших клієнтів все ще іноді виникають з цим складнощі. Нічого страшного! 

Навіть на цей випадок наш сервіс надає вам змогу скористатися додатковою послугою пролонгування позики. Таким чином, оформивши подовження терміну повернення грошей в кредит онлайн, ви зможете отримати більше часу на погашення. Вам лише буде потрібно сплатити мінімальну суму, яка буде автоматично вирахувана при натисненні кнопки “ПРОДОВЖИТИ” у вашому особистому кабінеті.

Отож, після того, як ви успішно сплатите суму необхідну для того, щоб скористатися пропозицією пролонгування вам потрібно знову обрати бажані терміни та суму грошей на карту в позику. Успіхів!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему