Гроші під процент

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Гроші під процент
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Як ми всі можемо побачити, ситуація в країні та світі загалом зараз не найкраща. Пандемія стала причиною скорочення робочих місць по всьому світу. Таким чином почалася глобальна криза. Звичайні громадяни змушені віддавати свої кошти на постійно зростальні в ціні комунальні послуги та інші речі, що є невід’ємною частиною повсякденного життя. Очевидно, що з таким станом справ людям доводиться затягувати паски та інтенсивно економити. Якщо ж ви відчуваєте, що ви вже втомилися від вічної нестачі коштів, то логічним варіантом буде взяти гроші під процент.  В такому випадку краще за все буде скористатися послугами МФО (мікрофінансових установ), оскільки саме за допомогою них ви зможете отримати гроші під процент якнайшвидше за зрозумілих та реалістичних умов. Сьогодні ми вам розкажемо про принцип роботи однієї з таких організацій, про сервіс "Зекредит".

ЗМІСТ

 1. Вимоги до позичальників з ЗеКредит
 2. Кількість часу на оформлення грошей під процент
 3. Отримання грошей готівкою
 4. Пролонгування термінів грошей під відсоток

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Вимоги до позичальників з ЗеКредит

Важко повірити в те, що навіть у такі скрутні для країни часи все ще залишилися сервіси які видають гроші під відсотокза зручних та лояльних умов. Але це правда, мікрофінансову установу "Зекредит" було створено на фундаменті максимально простого, але водночас ефективного процесу мікрокредитування. Почнемо з найголовнішої переваги нашого сервісу перед іншими онлайн установами та банками, що видають гроші під процент. Цією перевагою є вищезгадані вимоги до позичальників, дотримуючись яких ви зможете легко оформити терміновий кредит:

 • Вік позичальника: від 18 до 65 років.

 • Наявність документів: паспорт, ідентифікаційного коду (або код платника податків).

 • Наявність засобів комунікації: мобільний телефон, електронна скринька (e-mail).

 • Додатково: наявність гаджету з доступом до Інтернету (будь-який вид комп’ютера, смартфон тощо) та активної картки будь-якого українського банку з хоча б 1 гривнею на рахунку.

Зверніть увагу: вам не потрібно буде надавати сервісу "Зекредит" довідки про доходи, розписки, або залучати поручителів. Також, ніяких застав та дзвінків, процедура проходить повністю онлайн без потреби виходити з домівки.

Кількість часу на оформлення грошей під процент

Хто завгодно, хто хоче отримати кредит хоче зекономити максимум часу, це очевидно. "Зекредит" це врахував, тому цей сервіс і було засновано на принципах найшвидшого та найзручнішого користувацького досвіду.  Перегляньмо покрокову інструкцію у якій розписані 5 основних етапів оформлення кредиту з нашим онлайн сервісом:

 1. Відкрийте головну сторінку веб-сайт нашого сервісу. Час: 10-20 секунд.

 2. Оберіть терміни та бажану суму на яку хочете взяти гроші під відсотки. Час: близько 30 секунд.

 3. Заповніть анкету позичальника: впишіть інформацію щодо своєї зайнятості та доходів (довідка не потрібна). Також додайте контактні дані, щоб наша система верифікації мала змогу перевірити загальну інформацію та прийняти рішення щодо оформлення вами грошей під процент онлайн. Час: 3-4 хвилини. 

 4. Почекайте доки система автоматично обробить ваш запит та перевірить вашу вказану картку. Час: 1 хвилина.

 5. Після отримання СМС-повідомлення від "Зекредит" з рішенням про надання грошей під процент, ви одразу зможете скористатися коштами, які взяли в борг. Час: отримавши схвальну відповідь від нашого сервісу вам більше не потрібно буде чекати, щоб використати позичені гроші під проценти!

Підсумуємо: на завершення 5 етапів вам знадобиться не більше 5 хвилин. 

Зверніть увагу: в тому випадку, якщо ви захочете оформити ще один кредит з сервісом "Зекредит", (ще одну позику можна взяти лише після закриття першої) ви зможете оформити гроші під процент за лічені хвилини, адже ви не будете витрачати час на створення акаунту (3-ій крок), оскільки ви зможете використати вже наявну. 

Також важливою темою є й особливості самого процесу мікрокредитуванням з "Зекредит", на які треба звернути увагу перед початком роботи з сервісом:

 • закрити позику можна з допомогою: платіжних терміналів ПриватБанку, банківських кас, або онлайн сервісу EasyPay.

 • пам'ятайте - гроші під проценти будуть надіслані на картку, яку ви вкажете на 2-ому кроці під час оформлення онлайн позики. 

 • термін мікрокредиту становить від 7 до 30 днів (може бути подовжений за допомогою спеціальної функції, див. останній абзац).

Отримання грошей готівкою

Сервіс "Зекредит" працює суто онлайн, що дає нашим клієнтам низку переваг, наприклад, те, що взяти гроші під відсоток можна цілодобово у будь-який день тижня, без вихідних та перерв тощо. Але невеликим мінусом такої системи є той факт, що наш сервіс не має змоги видати клієнтам мікрокредит готівкою. Навіть у такому випадку ви завжди зможете зняти позичені гроші під процент у банкоматі та користуватися ними у формі готівки.

Таким чином, після того, як ви оформите борг кошти буде надіслано на картку, яку ви обрали спочатку та ви зможете користуватися ними як і звичайними коштами!

Пролонгування термінів грошей під відсоток 

Спочатку треба перестати нервувати. Ми розуміємо, що процес кредитування може здатися дуже складним, але наш сервіс побудований саме на принципах лояльності до клієнта, тому ми створили корисну функцію для таких випадків. 

Оформивши гроші під процент за допомогою "Зекредит" ви отримаєте доступ до спеціальної послуги пролонгування позики. За допомогою цієї функції позичальник подовжує терміни повернення займу та має більше часу на закриття мікрокредиту. Натисніть велику кнопку “ПРОДОВЖИТИ” у своєму особистому кабінеті на вебсайт "Зекредит" й внесіть мінімальну суму за користування послугою.

Після успішної оплати суми необхідної для використання спеціальною пропозицією пролонгування оберіть нові терміни закриття грошей під відсоток. Оскільки ви вже будете знайомі з процесом оформлення мікрозаймів з "Зекредит", у вас не виникне ніяких складнощів з процесом пролонгування! На все добре!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему