Гроші в борг

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Гроші в борг
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Коли терміново потрібні кошти, а позичити немає у кого, більшість впадає у відчай. Життєві ситуації бувають різні: раптові потреби на лікування, незаплановані витрати на ремонт або просто брак фінансів до наступної зарплати. Зрозуміло, що ніхто не хоче влазити в борги. Але при грамотному розподілі коштів уникнути боргової ями цілком можливо.

Зміст:

 1. Де можна отримати гроші в борг: найпопулярніші варіанти в Україні
 2. Гроші в борг на карту – що потрібно для звернення в МФО
 3. Переваги оформлення грошей в борг через МФО

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

В цьому випадку мало не єдиним оптимальним рішенням залишається оформити кредит в мікрофінансовій організації. У клієнта з'являється можливість взяти гроші в борг на карту без перевірки кредитної історії, а також багато інших переваг.

Де можна отримати гроші в борг: найпопулярніші варіанти в Україні

Нижче наведені інші джерела фінансів, щоб ви могли переконатися в ефективності співпраці саме з МФО. Позики видаються такими організаціями:

 1. Банками. Зараз офіційні банки навперебій пропонують різні умови кредитування. Однак, як показує практика, жодні з них не є по-справжньому вигідними для позичальника. Отримати кредит в банку під низький відсоток практично нереально. Клієнту, крім основної кредитної суми, доводиться вносити безліч додаткових платежів. Тому підсумкова сума, яку позичальник буде винен банку, виходить непропорційно велика.

Крім того, йти в банк – не найкраща ідея, якщо вам потрібні гроші в борг на карту терміново.

 1. Ломбардами. Такі організації видають грошові кошти під заставу цінних речей. Якщо раніше приймалися в основному ювелірні прикраси, зараз спектр можливого майна включає буквально все: від побутової техніки до брендових речей. Людина отримує гроші взамін на раритетну річ з можливістю подальшого викупу. Залишається погасити борг в обумовлений термін, включаючи відсотки. Якщо ж цього не зробити, по суті речі продаються ломбарду. І він нараховує штраф за прострочення.

Звернутися в ломбард – опція, доступна далеко не всім жителям України. Конкретний заклад може відмовитися прийняти той чи інший лот. Та й система нарахування відсотків не так прозора, як здається на перший погляд.

 1. МФО. Такі організації видають гроші в борг на карту без перевірки кредитної історії та з мінімальними вимогами до документації. Якщо вам потрібні фінанси в невеликому або середньому обсязі якомога швидше, МФО – кращий варіант. Тим більше, що процентна ставка тут куди більш вигідна. А для новачків і зовсім менше 1%. Наприклад, при оформленні першого кредиту в ЗеКредит процентна ставка складає всього 0.5%!

При співпраці з МФО не варто побоюватися «підводних каменів», як у випадку з банками. Система видачі позики з автоматичним підтвердженням спрощена та максимально прозора.

Гроші в борг на карту – що потрібно для звернення в МФО

Щоб отримати грошову позику онлайн, клієнт повинен обов'язково бути повнолітнім. У практиці мікропозик зустрічаються випадки, коли МФО схвалюють кредити тільки для осіб віком 18 років і старше. На цьому обов'язкові вимоги до позичальників закінчуються. Що стосується верхніх вікових обмежень, вони виникають рідко. В основному мікрозаймові організації без проблем співпрацюють навіть з пенсіонерами.

Коли мова заходить про кредити, багато хто асоціює цей процес з нескінченною паперовою тяганиною. Дійсно, для старту кредитної історії в банку потрібно витратити чимало часу, щоб зібрати повний пакет документів. 

Щоб отримати гроші в борг у МФО та при цьому не займатися збором документів, можно зареєструватися у системі BankID, яка надає можливість ідентифікувати заявника на інтернет-ресурсі.

Переваги оформлення грошей в борг через МФО

У порівнянні з іншими джерелами кредитних коштів, мікрозаймові компанії надають такі переваги:

 • Відсутність перевірок банківської історії. МФО не потребує офіційного підтвердження джерела доходів. Більш того, гроші в борг на карту без перевірки кредитної історії видаються навіть безробітним. А також пенсіонерам, вагітним жінкам, студентам та іншим категоріям населення, яким часто відмовляють в банках.

 • Простота подачі заявки. Від вас вимагається лише правильно заповнити анкету, не залишаючи порожніх полів. Система автоматично обробляє дані та надає схвалення. Пара кліків – і необхідна сума швидко зараховується на рахунок.

 • Великий спектр сум, які може надати МФО онлайн. ЗеКредит дає кредитні кошти автоматом в розмірі від 1000 до 12000 грн.

 • Можливість пролонгації кредиту.

 • Економія часу, який зазвичай витрачається на очікування в чергах, збір документації.

Якщо ви в пошуку надійного кредитора, звертайтеся в ЗеКредит. Наша компанія готова дати гроші в борг терміново в будь-який час доби. Адже обробка заявок ведеться програмою цілодобово.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему