Кредит в Києві

0.5% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

2000

Термін кредиту

95

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
2,950.00
PT5M Кредит в Києві
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Багато хто в Києві користується послугами мікрофінансових організацій. Це обумовлено не тільки зручним оформленням, а й швидкістю видачі онлайн кредиту в Києві. Якщо вам немає коли або не хочеться збирати документи для банку, та до зарплати потрібна невелика сума, то в банк йти – не варіант. Оформити мікропозику за пару хвилин можна в ЗеКредит.

Зміст

 1. Переваги мікропозики
 2. Хто може оформити кредит в Києві
 3. Як отримати онлайн кредит в Києві
 4. Як погасити мікропозику в ЗеКредит
 5. Що робити, якщо я не встигаю погасити кредит вчасно

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн

 • Термін кредитування: 95-180 днів

 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.

 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.

 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%

 • Мінімальний вік: 18 років

Переваги мікропозики

В інтернеті пропонується багато послуг, і отримати онлайн кредит в Києві на вигідних умовах теж цілком реально. Більше не потрібно стояти в чергах, тиждень збирати документи, що підтверджують платоспроможність, чекати рішення 3-5 днів. Особливе значення має час, якщо гроші потрібні терміново. У ЗеКредит клієнти можуть оформляти позики за пару хвилин до 12 000 грн, а відсоток схвалення – 96%. Наші переваги:

 • зручність – заявки обробляються в автоматичному режимі системою, тому не потрібно підлаштовуватися під робочий графік співробітників і режим роботи банку;

 • мінімальні терміни розгляду – заявки оформлюються приблизно за 5 хвилин;

 • автоматичне миттєве зарахування коштів на карту після схвалення;

 • доступність – всі дії здійснюються в онлайн-режимі;

 • мінімальні вимоги до клієнтів;

 • не потрібні довідки та інші документи, крім паспорта та ІПН;

 • можливість продовження позики.

Отримати вигідний кредит в Києві терміново може практично кожен житель. Добра допомога забезпечується компанією ЗеКредит, коли потрібно зайняти невелику суму на короткостроковий період.

Хто може оформити кредит в Києві

Наші клієнти – це різні категорії громадян України. Щоб оформити мікропозику в ЗеКредит, нудно відповідати наступним вимогам:

 • вік – від 18 років;

 • дійсна карта з нульовим або позитивним балансом;

 • клієнт МФО не повинен бути в чорному списку фінансових організацій;

 • українське громадянство;

 • відсутність поточних прострочень по кредитах.

Під ці вимоги підходить велика частина жителів Києва, тому отримати мікропозику може кожен, хто відповідає перерахованим вище критеріям.

Як отримати онлайн кредит в Києві

Варто відзначити, що в ЗеКредит вигідну мікропозику може взяти будь-який житель не тільки Києва, а й усієї України. Неважливо, чи є офіс компанії в вашому місті. ЗеКредит – це онлайн сервіс, який автоматично видає кредити на карту.

Збір і аналіз даних здійснює система, на підставі отриманої інформації, робот приймає рішення і схвалює або відхиляє заявку. Щоб оформити кредит в Києві, потрібно зробити кілька кроків:

 1. Зареєструватися в особистому кабінеті.

 2. Підтвердити реєстрацію смс-кодом.

 3. Заповнити анкету.

 4. Вказати реквізити особистої карти та верифікувати її, слідуючи інструкціям.

 5. Вибрати суму і термін мікропозик.

 6. Дочекатися схвалення за запитом.

 7. Отримати гроші на карту.

Клієнти ЗеКредит можуть витрачати отримані кошти відразу ж. Звіт про витрачені гроші надавати не потрібно, так само як і вказувати цілі, на які ви оформляєте кредит.

Як погасити мікропозику в ЗеКредит

Коли ви оформляєте кредит в Києві через МФО ЗеКредит, то всі особисті дані зберігаються там. Наступні заявки не доведеться знову реєструвати та заповнювати, тому при першому успішному співробітництві взяти наступну позику можна зі 100%-ою вірогідністю. Погасити мікрокредит теж можна в особистому кабінеті. Для цього потрібно слідувати інструкції:

 1. Зайти в особистий кабінет.

 2. Натиснути на кнопку «Погасити позику».

 3. Вибрати спосіб погашення банківською картою.

 4. Вказати реквізити карти.

 5. Підтвердити списання коштів.

Після того, як сума надійде на рахунок МФО, кредит автоматично закривається. Неприємних сюрпризів у вигляді додаткових комісій або незакритих позик, якщо ви погасили всю суму, не буде. Ви отримаєте повідомлення про те, що ваша мікропозика погашена.

Брати наступний кредит в Києві через сервіс ЗеКредит можна відразу ж, як буде погашений попередній. В одні руки видається тільки одна мікропозика. Навіть якщо ви спробуєте зареєструвати другий особистий кабінет за іншим номером телефону, система розпізнає вас за особистими даними.

Що робити, якщо я не встигаю погасити кредит вчасно

Буває так, що людину, наприклад, звільнили з роботи. Розрахунок отримано, щасливо витрачено, а нова робота ще не знайдена, або до зарплати на новому місці ще цілий місяць. Ви взяли мікропозику, але оплатити вчасно її не встигаєте, через те, що за договором зарплата буде не раніше відпрацьованого місяця. Що ж робити? Адже за прострочення буде нараховано штраф, як і високий відсоток за кожен прострочений день. Якщо не вжити заходів, сума буде рости, як снігова куля, а кредитна історія зіпсується.

ЗеКредит йде назустріч своїм клієнтам. Ви можете перенести дату погашення по кредиту. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і оформити відстрочку позики. Коли відсотки за додатковий період будуть оплачені, термін погашення пересунеться.

Взяти кредит в Києві за пару хвилин – це реальність. Більше не треба збирати купу документів, ви просто заходите в особистий кабінет ЗеКредит і в пару кліків за хвилину отримуєте необхідну суму.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему