Кредит без застави

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит без застави
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

На території України отримати позику без і поручителів, навіть із поганою кредитною історією, стало можливим завдяки мікрофінансовим організаціям. Вони можуть запропонувати різні умови кредитування, включаючи привабливі акції, знижки та низький відсоток. 

Зміст

 1. Переваги мікрокредитів
 2. Як отримати кредит в Україні
 3. Чи можу я отримати позику без застави у ЗеКредит
 4. Коли я отримаю гроші після подання заявки
 5. Чи можу я погасити кредит достроково

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Виникнути фінансові проблеми можуть у кожного. Щоб легко перенести цей складний період, звертайтеся в ЗеКредит. Тут ви зможете взяти кредит без застави й довідки про доходи лише за пару хвилин.

Переваги мікрокредитів

Від банківських послуг мікрокредитування в МФО відрізняється швидкістю оформлення. Крім цього, є ще безліч переваг, які залучають мешканців України:

 • оформляється кредит без поручителів;
 • до клієнтів висуваються мінімальні вимоги;
 • процес оформлення першого мікрокредиту займе трохи більше пів години;
 • можна оформити кредит без застави та довідки про доходи;
 • можливість продовжити термін погашення;
 • усі операції в онлайн режимі.

Для оформлення мікропозики потрібно вказати особисті дані, які швидко перевірить система та видасть відповідь на заявку.

Як отримати кредит в Україні

У МФО мікропозику може оформити практично кожен. Щоб узяти кредит без застави в ЗеКредит, слід пройти кілька етапів оформлення мікропозики:

 1. Зареєструватись в особистому кабінеті за допомогою мобільного номера телефону, підтвердивши реєстрацію СМС-кодом.
 2. Уважно заповнити анкету. Для цього потрібно мати паспорт під рукою, щоб усе заповнити правильно, інакше система автоматично відмовить і ви не зможете отримати кредит без застави.
 3. Вказати реквізити чинної особистої картки, верифікувати її, дотримуючись інструкції.
 4. Дочекатися схвалення.
 5. Отримати гроші та розпорядитися коштами на свій розсуд.

Першу заявку у ЗеКредит робот обробляє протягом 15-20 хвилин. Наступні заявки обробляються протягом 1-2 хвилин, оскільки дані зберігаються в особистому кабінеті. Тобто нова перевірка, щоб отримати кредит без застави, не потрібна.

Чи можу я отримати позику без застави у ЗеКредит

Якщо ви ніколи не користувалися послугами МФО, потрібно ознайомитися з вимогами, які вони пред'являють до своїх клієнтів. У кожній мікрофінансовій організації вони можуть відрізнятись. У ЗеКредит мінімальні вимоги до клієнтів (тому відсоток схвалення становить 96%):

 • громадянство України;

 • паспорт та ІПН;

 • вік від 18 до 65 років;

 • відсутність поточних прострочок за чинними кредитами;

 • мобільний номер;

 • особиста картка будь-якого банку.

Цим критеріям відповідає більша частина громадян України, відповідно взяти кредит без застави може кожен, хто підходить під них.

Коли я отримаю гроші після подання заявки

Ще одна перевага ЗеКредит – миттєве зарахування грошей на картку. Вам не доведеться чекати робочого часу чи буднів, щоб зарахувалися кошти. Загальний час від оформлення до зарахування грошей на першу мікропозику в компанії – до 10-20 хвилин.

Якщо перший мікрокредит ви закрили без прострочок, то подальша співпраця буде успішною. Заявки будуть оброблятися за кілька хвилин, а для постійних сумлінних клієнтів пропонують лояльні умови кредитування.

Якщо ви успішно заповнили заявку, верифікували банківську картку й отримали від системи позитивну відповідь, то гроші на карті з'являться за хвилину.

Чи можу я погасити кредит достроково

Якщо ви оформили кредит без застави в ЗеКредит, наприклад, на місяць, а можливість погасити його з'явилася раніше, то внести платіж ви зможете достроково. Ми не нараховуємо неустойку та штрафні відсотки за дострокове погашення мікропозики. Навпаки, ви навіть зможете заощадити.

Відсотки користування позики нараховуються не одноразово за обраний період, а щодня. Якщо ви вирішите закрити мікропозику раніше, то оплачуватимете лише період користування позики. Тому кредит без застави й довідки про доходи у ЗеКредит – це вигідно.

А якщо навпаки, ви не встигаєте закрити кредит вчасно, то відстрочте позику, сплативши відсотки за користування додатковим періодом. Так ви зможете не зіпсувати кредитної історії, а штрафи не збільшать суму боргу.

Зіткнулися із фінансовими труднощами? Оформляйте кредит без застави у ЗеКредит на суму від 1 до 12 тисяч грн – термін користування ви вибираєте самі. Вигідні умови, мінімальні вимоги, лояльна програма для постійних клієнтів – це буде доступно в особистому кабінеті. Отримати гроші миттєво на карту реально з нашою мікрофінансовою організацією.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему