Кредит на 2000 грн

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит на 2000 грн
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Система кредитування існує ще з тих часів, коли гроші тільки-но з’явилися. Звичайно, у сучасному світі вона набула вже значно іншого виду, але це залишається фактом. Оформивши кредит, можна розв'язувати фінансові проблеми або втілити в життя свої нездійсненні мрії. Через надзвичайно високий попит в послугах з кредитування цій системі довелося адаптуватися до сучасних умов, щоб залишитися релевантною. Таким чином виникли онлайн позики, а  згодом і мікрофінансові установи. Звичайно, коли мова йде про банківські борги, то першими на думку спадають наступні речі: черги, нескінченний перелік документів та незручність системи для позичальника в цілому. Своєю чергою, МФО (мікрофінансові установи) є сучасним рішенням для більшості громадян, які мають потребу в  невеликих позиках. Деякі організації, що займаються мікрокредитуванням, дають можливість взяти кредит на 2000 грн, 5000 грн тощо. Це дає клієнтам змогу обрати саме ту суму, яка їм потрібна.

ЗМІСТ

 1. Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?
 2. Скільки часу займе отримання позики?
 3. Чи можна отримати гроші готівкою?
 4. Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?

Через спрямованість саме на сучасний підхід до процесу онлайн кредитування МФО також відрізняються своїми простими вимогами до позичальників. На відміну від звичайної практики оформлення позик у банку, сервіси, такі, як, наприклад, ЗеКредит не потребують від клієнта виконання часозатратних процедур. Навіть кредит у 2000 грн на карту можна оформити, не дотримуючись наступних вимог: 

 • Довідка про доходи або з місця роботи не потрібна.

 • Ніяких інтерв’ю з працівником банка.

 • Телефонні дзвінки також не є обов’язковими.

Логічно, що спрощення вимог призводить до загального полегшення усієї процедури отримання позики. Таким чином позичальники отримують змогу отримати онлайн кредит на 2000 грн терміново, буквально за декілька хвилин. А тепер розглянемо основні вимоги, які висуває сервіс ZeCredit до клієнтів:

 • Позичальнику необхідно мати наступні документи: громадянський паспорт та код платника податків (ІПН).

 • Вік клієнта: від 18 до 65 років.

 • Також обов’язково: для оформлення заявки на отримання кредиту в 2000 грн на карту позичальнику знадобиться наступне: комп'ютер або смартфон, e-mail (електронна скринька), активна картка українського банку та доступ до Інтернету.

Скільки часу займе отримання позики?

Для отримання відповіді на це питання буде достатньо просто детально подивитися на процес оформлення онлайн позик з ZeCredit. Щоб не витрачати ваш час, розпочнемо покроково:

 • По-перше, клієнт переходить на головну сторінку офіційного сайту ЗеКредит. Кількість часу на цей етап: приблизно 10 секунд.

 • По-друге, позичальник обирає терміни й суму, на яку хоче взяти гроші на карту (наприклад, кредит на 2000 грн). Кількість часу на цей етап: приблизно 15-30 секунд.

 • По-третє, тепер клієнту потрібно заповнити анкету позичальника. У ній він вказує загальну інформацію про себе для того, щоб компанія змогла перевірити її й прийняти рішення щодо надання позики. Кількість часу на цей етап: приблизно 5 хвилин. 

 • По-четверте, клієнту потрібно дочекайтеся, доки система опрацює запит та обробить інформацію з анкети, згаданої вище. Кількість часу на цей етап: приблизно 1-2 хвилин.

 • По-п’яте, після того, як позичальник отримає схвальну відповідь в СМС-повідомленні на надання кредиту на 2000 грн, клієнт одразу зможе користуватися позиченими коштами. Кількість часу на цей етап: після отримання схвальної відповіді ви зможете використовувати позичені гроші в кредит онлайн одразу! (шанси на отримання відмови - 1%)

Підсумуємо: на завершення всіх п’яти кроків вам в середньому знадобиться близько 5-7 хвилин. 

Зверніть увагу: у випадку, якщо ви пізніше захочете оформити ще один кредит за допомогою ЗеКредит, вам не потрібно буде витрачати час на створення акаунту (3-ій крок). Ви зможете використати зареєстрований раніше обліковий запис. 

Чи можна отримати гроші готівкою?

Короткою відповіддю на це питання буде - “ні”. Сервіс ЗеКредит видає позики тільки онлайн. Це означає, що клієнт може отримати гроші готівкою напряму. Але після того, як ви отримаєте схвальну відповідь від нашої системи, а потім і позичені кошти на вказану картку, ви з легкістю зможете зняти ці кошти у будь-якому банкоматі неподалік.

Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Навіть у випадку, якщо у вас не виходить закрити борг вчасно, ЗеКредит попіклувався й про цей сценарій. Після оформлення кредиту на 2000 грн ви завжди зможете подовжити термін повернення онлайн позики за допомогою спеціальної функції пролонгування. Як це зробити?

Після отримання мікрокредиту у вашому особистому кабінеті з’явиться велика кнопка “ПРОДОВЖИТИ”. Натисніть на неї, сплатіть автоматично вирахувану мінімальну суму та переоберіть терміни позики. Бажаємо вам успіхів!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему