Кредит на 1000 грн

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит на 1000 грн
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

За останні декілька років економічне та фінансове становище у всьому світі різко змінилося. Пандемія принесла із собою скорочення кількості робочих місць, зменшення заробітної платні та світову кризу. Через нелегкі умови, що прийшли разом із локдауном, людям стало все складніше і складніше забезпечувати себе повсякденними благами, уже не кажучи про інші потреби.

Якщо ви більше не хочете терпіти фінансову скруту, а позики на великі суми брати не хочеться, то кредит 1000 грн може стати для вас ідеальним рішенням. За цих умов, мікрофінансові організації (МФО) прийдуть вам на допомогу. Саме ці сервіси дозволяють терміново отримувати гроші онлайн за найвигідніших для вас умов. Однією із таких установ в Україні є ЗеКредит, про який ми вам сьогодні розкажемо.

ЗМІСТ

 1. Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?
 2. Скільки часу займе отримання позики?
 3. Чи можна отримати гроші готівкою?
 4. Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 12000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?

У звичайних банках час виконання процедури кредитування може займати певний період, а вимоги до клієнтів будуть суворіші ніж у мікрофінансових організаціях. Наш сервіс підтримує спрощену систему оформлення та виплати мікрозаймів, а сприятлива відсоткова ставка це лише один із багатьох приємних бонусів, що ви отримуєте, коли співпрацюєте із нами. Також, безперечним плюсом установи ЗеКредит є швидка та абсолютно зрозуміла процедура мікрокредитування.
Тож, що саме вам потрібно знати, щоб взяти кредит онлайн 1000 грн? 

 • Ваш вік має бути від 18 до 65 років. 

 • Паспорт та картка платника податків (Індивідуальний податковий номер) - є обов’язковими документами для отримання мікропозики в будь-якій установі. 

 • Буде необхідна ваша контактна інформація - мобільний телефон та поштова скринька (e-mail).

 • У вас має бути в наявності будь-який девайс із вільним доступом до мережі Інтернет та активна банківська картка (будь-якого українського банку) із мінімальною сумою на поточному рахунку.

Важливо! Ніяких додаткових документів таких як розписка або довідка про доходи тощо сервіс ЗеКредит не вимагає. Процес оформлення кредиту 1000 грн на карту проходить повністю онлайн і не потребує участі інших людей (поручителей і т.д.).

Скільки часу займе отримання позики?

У кожної установи отримання коштів на картку займає різну кількість часу. Звичайно, чим більше надається документів до організації, тим довший період триває їх обробка і тим більше шансів отримати відмову. МФО ЗеКредит базується на простих і доступних методах використання, тому кредит 1000 грн на карту ви можете отримати за кілька хвилин не виходячи із дому і без зайвої купи документів (як зазначено вище, потрібні лише паспорт та картка платника податків). Як це зробити? 

 1. Спочатку треба перейти на головну офіційну сторінку ЗеКредит. 

 2. Тепер ви можете обрати суму мікрозайму (мінімальний ліміт 1000 грн, максимальний ліміт 12 000 грн на споживчі потреби). 

 3. Заповніть подану форму про свої доходи та зайнятість (без довідки); додайте вашу картку; додайте вашу контактну інформацію, щоб система ZeCredit перевірила та зареєструвала вашу заявку про займ. 

 4. Після цих етапів система за 5-10 хвилин проаналізує ваші дані й надасть рішення щодо кредиту. Рішення буде надіслано вам у СМС-повідомленні.

  Після виконання попередніх кроків і підтвердження ви одразу ж зможете витратити кошти без додаткового періоду очікування. 

Важливо! Закрити кредит 1000 грн ви можете із будь-якого терміналу ПриватБанк, у будь-якому місцевому банку, через EasyPay або за допомогою нашої офіційної вебсторінки ЗеКредит. Термін позики варіюється від тижня до місяця (ви можете подовжити цей період скориставшись сервісом ЗеКредит).

Чи можна отримати гроші готівкою?

На жаль, такої можливості сервіс ЗеКредит не надає. Наш МФО працює виключно в онлайн режимі (тобто ви без проблем можете відкрити кредит онлайн 1000 грн), що надає низку переваг: швидкість процесу, легка процедура кредитування, мінімум документів, гроші на картку за 20 хвилин тощо. Однак, готівку напряму ви отримати не зможете. Якщо ви все ж таки хочете використати кредит 1000 грн на карту у формі готівки, то одразу після отримання можете зняти бажану суму у найближчому банкоматі без проблем і лімітів!

Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Зазвичай, у місцевих банках це призводить до певних проблем, але ЗеКредит побудовано на довірі й лояльності стосовно наших клієнтів. Отже, спеціально для таких випадків сервіс має функцію подовження терміну вашого кредиту 1000 грн на карту. Щоб скористатися цією функцією достатньо лише перейти у ваш онлайн кабінет на нашому офіційному сайті та вибрати “ПРОДОВЖИТИ”. Після цього етапу ви маєте заплатити невелику суму і знову заповнити нашу анкету. Таким чином термін буде подовжено, а ваші проблеми вирішені!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему