Кредит на 10000 грн

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит на 10000 грн
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Кредитування стало невід’ємною частиною життя сучасної людини. За останні декілька років попит на оформлення позик стрімко зріс по всьому світу. Це можна обумовити глобально нестабільною економічною ситуацією спричинену пандемією. Через нові обмеження у багатьох сферах повсякденного життя система кредитування також зазнала значних змін. Це спричинило збільшення попиту на послуги МФО, які видають гроші на картку в Україні значно зросли. Основною причиною цього є переваги МФО, які й відрізняють мікрокредитування від традиційної процедури оформлення кредитів за допомогою банків. Сьогодні саме про них ми вам і розповімо. Почнемо з найголовнішого на нашу думку, з лояльних до клієнта умов, за яких наш сервіс ЗеКредит видає позичальникам кредит на 10000 грн на карту цілодобово.

ЗМІСТ

 1. Вимоги до клієнтів, які пред’являють МФО
 2. Скільки часу може зайняти оформлення кредиту?
 3. Як отримати гроші готівкою?
 4. Навіщо потрібна функція пролонгування?

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Вимоги від МФО до клієнтів

Як ми писали раніше, мікрофінансові установи дійсно набули такої популярності серед громадян саме через лояльні та зрозумілі до клієнтів вимоги. Вони були розроблені спеціально так, щоб майже будь-який громадянин України зміг без труднощів оформити кредит на 10000 грн на карту якомога швидше. Перейдемо до самих вимог:

 • Вік позичальника має становити від 18 до 65 років.

 • Наявність паспорта громадянина та ідентифікаційного коду, активної картки українського банку (на рахунку має бути понад 1 гривні).

 • Наявність базових засобів комунікації: мобільного телефону, електронної пошти, гаджету з доступом до Інтернету (смартфон, комп’ютер тощо).

Зверніть увагу: позичальнику не потрібно надавати сервісу "Зекредит" довідку про доходи, або поручителів. Також вам не треба залишати застави у будь-якій формі, щоб отримати гроші на карту без дзвінків і документів.

Скільки часу може зайняти оформлення кредиту?

Логічно, що будь-яка людина хоче оформити гроші на карту без дзвінків і документів, щоб зекономити максимум часу. Саме тому наш сервіс "Зекредит" працює за спрощеною системою мікрокредитування, що дає нашим клієнтам змогу взяти позику за лічені хвилини. Як ми вже згадали вище, через прості вимоги до позичальників (відсутність у потребі надавати довідку про доходи, знаходити поручителів тощо) та основний принцип роботи нашого сервісу (процес кредитування проходить повністю онлайн) ви дійсно зможете отримати кредит на 10000 грн на карту якнайшвидше.

Перейдемо до покрокової інструкції у якій ми розписали основні етапи оформлення кредиту з "Зекредит":

 • 1. Відвідайте головну сторінку сайту сервісу "Зекредит". На це вам знадобиться не більше 15 секунд.

 • 2. Оберіть суму й терміни грошей на карту. На це вам знадобиться не більше 20-25 секунд.

 • 3. Тепер заповніть своєю інформацією анкету позичальника. В неї впишіть загальні відомості про себе, щоб отримати кредит онлайн. Також, додайте свій актуальний номер телефону. На нього сервіс надішле вам результати заявки. На це вам знадобиться не більше 4 хвилин. 

 • 4. Почекайте доки система опрацьовує ваш запит на отримання грошей на картку без відмов. На це вам знадобиться не більше 1 хвилини.

 • 5. Після надходження СМС-повідомлення з результатом щодо вашої заявки ви зможете використовувати гроші онлайн на карту на свій розсуд. Користуйтеся грошима в кредит онлайн одразу!

Підсумок: щоб пройти всі п’ять етапів клієнту знадобиться лише 5 хвилин. Зверніть увагу: у випадку, якщо ви пізніше захочете оформити ще кредит за допомогою ZeCredit, вам не потрібно буде витрачати час на створення акаунту (етап 3). Ви зможете взяти позику через вже наявний обліковий запис. 

Також хотілося б зауважити про особливості самого процесу оформлення грошей онлайн на карту з нашим сервісом, на які треба звернути увагу спочатку:

 • погасити кредит ви зможете за допомогою своєї банківської карти, платіжного термінала ПриватБанк, сервісу EasyPay, або у банківській касі будь-якого українського банку.

 • пам'ятайте, що гроші в кредит онлайн будуть надіслані саме на ту дебетову картку, що буде вказана вами під час оформлення займу.

 • термін позики становить від 7 до 30 днів (цей термін пізніше ви зможете подовжити за допомогою особистого кабінету).

Як отримати гроші готівкою?

Наш сервіс працює суто онлайн, що означає що в "Зекредит" ви зможете отримати кредит на 10000 грн на карту цілодобово. Але й саме з цього приводу ви не зможете отримати кредит готівкою. Все ж, не хвилюйтеся, після того, як ви наша система затвердить видачу вам грошей на карту без дзвінків і документів, ви зможете зняти кошти у банкоматі та таким чином отримати готівку.

Оскільки після оформлення займу кошти будуть надіслані на вашу дебетову картку, у вас буде можливість розплачуватися ними як звичайними грошима!

Навіщо потрібна функція пролонгування?

Спочатку треба побороти хвилювання, адже ви прийшли в місце, де вам точно допоможуть розв'язати фінансові проблеми! Процес повернення грошей на карту є спрощеним, а умови є якомога лояльним, щоб у наших клієнтів не виникало труднощів.

У таких випадках "Зекредит" надає вам змогу скористатися спеціальною послугою пролонгування позики. З її допомогою ви зможете отримати більше часу на повернення кредиту, оформивши подовження терміну повернення грошей на картку без відмов. Клієнту треба лише сплатити автоматично вирахувану суму після натиснення кнопки “ПРОДОВЖИТИ” у вашому особистому кабінеті на офіційному сайті ЗеКредит. На все добре!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему