Кредит на 3000 грн

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит на 3000 грн
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Які чинники споживачі вважають найбільш важливими при оформленні кредиту? Якщо ви сказали «на швидкість і зручність процесу», то ваші ідеї схожі на наші. Сервіс ЗеКредит був розроблений спеціально для надання громадянам України термінових онлайн кредитів на демократичних умовах. Оскільки отримання банківського займу звичайно вимагає багато часу і занепокоєння, їх замінили мікрофінансові компанії, які працюють за значно простішою структурою кредитування. З МФО будь-який повнолітній українець зможе терміново оформити навіть кредит на 3000 грн на карту. Як? Просто продовжуйте читати й дізнаєтеся!

ЗМІСТ

 1. Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?
 2. Скільки часу займе отримання позики?
 3. Чи можна отримати гроші готівкою?
 4. Що робити, якщо закрити борг у встановлений  термін не виходить?

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 12000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?

МФО ЗеКредит дійсно має значно більш демократичні вимоги до позичальників, ніж інші фінансові установи. Нижче ви можете переконатися в цьому й ознайомитися зі списком умов, яким ви повинні відповідати, щоб подати заявку на отримання кредиту онлайн 3000 грн:

 • Вік позичальника від 18 до 65 років.
 • Необхідні документи включають код платника податків і цивільний паспорт громадянина України.
 • Електронна пошта (e-mail) і мобільний телефон є основними способами зв'язку.
 • Крім того, знадобляться будь-які пристрої, які можуть підключатися до Інтернету (ноутбук, персональний комп'ютер, смартфон тощо).
 • Активна (дійсна) картка українського банку з мінімальним балансом в одну гривню (гроші, запозичені з допомогою ЗеКредит будуть переведені саме на цю картку).

Коротко кажучи, вимоги точні й прості у виконанні. Це було зроблено спеціально для того, щоб практично будь-який житель України міг отримати кредит на 3000 грн на карту за лічені хвилини. Однак це далеко не єдина причина, по якій тисячі користувачів обирають сервіс ЗеКредит:

 • МФО використовують особливий метод захисту даних клієнтів, тому нашим позичальникам не потрібно турбуватися про свою особисту інформацію;
 • Оформлення кредиту в найкоротші терміни (близько 10-15 хвилин) цілодобово;
 • Можливість отримати швидку позику онлайн без інтерв’ю й з мінімальним шансом на відмову;
 • Ніяких довідок про доходи або поручителів, кредит онлайн 3000 грн можна взяти дійсно швидко.

Скільки часу займе отримання позики?

Тепер найголовніше! Розглянемо процес мікрокредитування на практиці. Прочитавши це керівництво, ви зможете переконатися, що подача заявки на отримання кредиту на 3000 грн на карту через ЗеКредит - це простий процес. Почнімо:

 1. Перейдіть на домашню сторінку сервісу ЗеКредит. Час, необхідний для цього кроку: близько 10 секунд.

 2. Виберіть умови й суму, на яку ви хочете подати заявку на отримання кредитної картки Quick. Час, необхідний для цього кроку: близько 15-30 секунд.

 3. Заповніть анкету позичальника. Заповніть актуальну інформацію про роботу й доходи. Впишіть контактні дані (номер й e-mail). Час, необхідний для цього кроку: близько 3 хвилини.

 4. Налагоджена система повідомлень відправить SMS на номер телефону, який ви вказали, з результатами вашої онлайн-заявки на отримання кредиту онлайн на 3000 грн. Почекайте до тих пір, поки ваше клопотання не буде оброблено (процес автоматичний). Час, необхідний для цього кроку: приблизно 3 хвилини.

 5. Після отримання SMS від нашої служби, можемо привітати вас! Тепер ви можете витратити гроші, які ви отримали на свій розсуд! Час, необхідний для цього кроку: після отримання одразу використовуйте кошти!

Підсумуємо. Виконання всіх п'яти процесів займе не більше 5-7 хвилин. Отож, отримати кредит на 3000 грн на карту можна дійсно легко!

Чи можна отримати гроші готівкою?

Компанія ЗеКредит, як і багато інших мікрофінансових організацій, працює виключно в Інтернеті. В результаті позичальник не зможе відразу отримати виплати готівкою. Але не хвилюйтеся. Після подачі заявки на кредит на 3000 грн на карту кошти будуть відправлені вам терміново. Після цього ви зможете використовувати їх як звичайні кошти! Простіше кажучи, ви можете зняти готівку в найближчому банкоматі й отримати готівку.

Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Будь-який клієнт, який подав заявку на отримання кредиту онлайн на 3000 грн в ЗеКредит, може скористатися опцією пролонгації. Ця послуга допомагає нашим клієнтам продовжити термін погашення кредиту і вибрати нову дату повернення.

Щоб скористатися можливістю пролонгації, позичальник повинен заплатити мінімальну суму. Після натискання кнопки «ПРОДОВЖИТИ» в особистому кабінеті на офіційному сайті ЗеКредит, ця сума буде автоматично списана спеціальною системою.

Вам потрібно лише встановити нові умови погашення кредиту на 3000 грн на карту і ви зможете поміняти терміни закриття позики. Дякуємо за Ваш інтерес!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему