Кредит на 5000 грн

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит на 5000 грн
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Кредитування існує з незапам’ятних часів. Ця система з’явилася одразу після винайдення грошей. Після тисяч років, форми кредитування значно змінилися, але їх завжди поєднувало одне. Завжди ця система змінювала свої правила згідно з потребами клієнтів. Це не обійшло й еру Інтернету. У сучасності онлайн позики вже не нова річ, годі й казати про банківські установи, які видають кредити онлайн.  А чи чули ви про МФО? Ця абревіатура позначає мікрофінансові установи, які є сучасним рішенням для більшості громадян України, які потребують позики на споживчі цілі. Зараз навіть існують МФО, у яких можна отримати кредит на 5000 грн, 1000 грн тощо. Це дає позичальниками можливість оформлювати позику на зручну для них суму.

ЗМІСТ

 1. Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?
 2. Скільки часу займе отримання позики?
 3. Чи можна отримати гроші готівкою?
 4. Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?

Однією з головних речей, що відрізняють мікрофінансові установи від банків, є легкість виконання їх умов. З нашим сервісом ви гарантовано отримаєте можливість оформити позику під комфортну ставку за декілька хвилин. Як згадували раніше - навіть кредит на карту на 5000 грн можна оформити просто й без нескінченних довідок. Короткий список основних переваг мікрокредитування: 

 • Інтерв’ю з банківським працівником проходити не потрібно.

 • Довідка про доходи вам не знадобиться, щоб отримати кредит на 5000 грн.

 • ZeCredit працює без телефонних дзвінків.

Таким чином, полегшена система вимог до позичальників покращує користувацький досвід під час оформлення позики. Різницю із процесом отримання банківської позики особливо помітно й у виборі суми в борг. Деякі МФО дають можливість оформити кредит онлайн на карту 5000 грн за декілька хвилин. Розглянемо основні вимоги, які висуває компанія ЗеКредит до позичальників:

 • Оформити мікрокредит може лише повнолітній громадянин України (віком від 18 до 65 років).

 • Клієнт має надати: цивільний паспорт й код платника податків (ідентифікаційний код) для оформлення кредиту на 5000 грн.

 • Для  того, щоб надіслати заявку на отримання позики позичальнику знадобляться наступні гаджети: персональний комп'ютер, смартфон з актуальним номером мобільного телефону, e-mail (електронна поштова скринька), активна картка будь-якого українського банку й доступ до Інтернету.

Скільки часу займе отримання позики?

Щоб відповісти на це питання буде достатньо просто подивитися на процес оформлення позики. Для прикладу уявимо, що хочемо взяти кредит на 5000 грн. Не витрачаймо час й розпочнемо:

1. Першим кроком перейдіть на головну сторінку нашого сайту. Кількість часу потрібного на цей крок:10 секунд.

2. Тепер оберіть терміни й суму яку хочете позичити (наприклад, кредит онлайн на карту 5000 грн). Кількість часу потрібного на цей крок: приблизно 15-30 секунд.

3. Заповніть анкету позичальника. Впишіть загальну інформацію про себе. Будьте уважні, оскільки вписавши невірні дані шанси на отримання відмови стають більшими. Кількість часу потрібного на цей крок: приблизно 5-7 хвилин. 

4. Дочекайтеся доки спеціальна система обробить інформацію з анкети, щоб видати вам кредит на карту 5000 грн. Кількість часу потрібного на цей крок: приблизно 5-7 хвилин.

5. Після отримання СМС-повідомлення від ЗеКредит зі схвальною відповіддю на ваш запит на кредит на 5000 грн, ви зможете користуватися грошима одразу. Кількість часу потрібного на цей крок: 10 секунд і кошти будуть зараховані на вашу картку!

Підсумуємо: на завершення п’яти етапів клієнтам в середньому потрібно не більше 10-15 хвилин. 

Зверніть увагу: якщо пізніше вам знадобиться оформити ще один кредит на 5000 грн з ZeCredit, ви зможете використати вже зареєстрований обліковий запис. 

Чи можна отримати гроші готівкою?

На жаль, ні. Сервіс ЗеКредит є онлайн сервісом й видає позики тільки за допомогою мережі Інтернет. Таким чином, клієнт не може отримати гроші з нашим сервісом одразу готівкою. Все ж, після отримання кредиту на карту 5000 грн ви можете зняти кошти у будь-якому банкоматі неподалік.

Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Навіть у тому разі, якщо у вас не виходить закрити борг вчасно, ЗеКредит подбав й про цей сценарій. Після оформлення кредиту на 5000 грн клієнт отримує можливість на подання пролонгації онлайн-позики. Щоб скористатися цією спеціальною функцією читайте наступний абзац.

Після отримання мікрокредиту в вашому особливому кабінеті з'явиться велика кнопка «ПРОДОВЖИТИ». Натисніть на неї, сплатіть мінімальну суму, яку автоматично підрахує наш сервіс, й переоберіть терміни кредиту онлайн на карту 5000 грн. Успіхів!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему