Кредит онлайн автоматично

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит онлайн автоматично
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Якщо у позичальника немає можливості витрачати час на нескінченні черги у відділеннях, онлайн-кредитування – вдала альтернатива «офлайн» позикам.

Зміст:

 1. Переваги автоматичних кредитів онлайн
 2. Хто може взяти автоматичний кредит онлайн?
 3. Кредит онлайн автоматично: докладніше про умови

Зараз також гостро стоїть проблема зі збором документації, необхідної для отримання грошей. Адже це зовсім не швидкий процес, враховуючи наші реалії. Мікрофінансові організації (МФО), які видають кредити з автоматичним підтвердженням, позбавляють від подібних проблем.

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Переваги автоматичних кредитів онлайн

Онлайн-позики надають клієнтам наступні переваги:

 • Постійний розгляд заявок. Навіть якщо позичальник відправляє запит в нічний час, його обробить робот. Сьогодні така функція є у більшості фінансових компаній, і "Зекредит" – не виняток. Від користувача потрібно тільки коректно внести необхідні дані при заповненні анкети. Спеціальна програма сама обробить зазначені відомості та видасть кредит онлайн автоматично.

 • Швидке схвалення позик. Зазвичай скорингова програма обробляє онлайн-заявки за 1-2 хвилини. Швидкість видачі інтернет-кредиту збільшується, якщо конкретний користувач звертається у МФО повторно. Чим частіше він позичає гроші, тим швидше робот обробляє наступні запити.

 • Простота оформлення. Оскільки схвалення видається автоматом, процедура передбачає спрощений алгоритм, який дозволить працювати з великим потоком клієнтів. Від позичальника потрібно мінімум особистої інформації та супутньої документації. Тому подати заявку можна всього за кілька хвилин.

 • Автоматичне зарахування грошей на карту. Зазвичай у МФО можна взяти кредит онлайн автоматично розміром в 500-30000 гривень. ЗеКредит видає позики від 1000 до 15000 гривень. Ви отримуєте гроші моментально, як тільки програма оформить схвалення.

 • Свобода у витраті кредитних коштів. Від позичальника не потрібно ніякого звіту про цілі, для яких беруться гроші в МФО. Також не потрібно залучати сторонніх поручителів, мікрофінансові організації видають позики без застав.

Для отримання кредитних коштів онлайн буде потрібно набагато менше документів, ніж при оформленні позики в банку. Вам не прийдеться підтверджувати стабільне джерело доходів. Мікропозики з автоматичним підтвердженням доступні будь-яким громадянам України. У тому числі й безробітним, пенсіонерам, студентам, вагітним жінкам.

Хто може взяти автоматичний кредит онлайн?

Підсумуємо – клієнтом мікрофінансової організації можна стати, якщо:

 1. Ви повністю відповідаєте вимогам конкретної організації. Якщо мова йде про мікропозики, то таких вимог вкрай мало. Найчастіше достатньо бути повнолітнім і мати позитивний баланс на карті (достатньо 1 гривні). Володарям заморожених карт кредит онлайн автоматично не видається.

 2. Ви вказали точну та актуальну інформацію при оформленні заявки. Якщо відомості будуть недостатньо вичерпними, шанси на схвалення зменшуються.

 3. Ви не перебуваєте в чорному списку тієї чи іншої МФО.

Підкреслимо: на відміну від звичайних банківських позик, мікропозика видається на короткий термін. Наприклад, якщо у вас з'явилися непередбачені витрати, не вистачає грошей до зарплати, потрібно терміново оплатити оренду. Для випадків, коли людина відкриває бізнес, це не найкраще рішення. Тому що термін окупності будь-якого підприємства перевищує термін видачі мікропозик.

Кредит онлайн автоматично: докладніше про умови

Як ми вже говорили, для взяття позики людина має досягти повноліття. Хоча деякі МФО збільшують мінімальну вікову планку до 20 років. Але чи існує максимальна межа? Це залежить від кредитора. На ринку України зустрічаються організації, які не звертають увагу на поважний вік клієнтів. Однак є ФО, які видають гроші людям не старше 65 років.

Тепер про процентну ставку. Цей показник теж варіюється у різних кредитних компаній і може складати від 1% до 3%. Відсоток зазвичай зменшується для першої мікропозики, щоб залучити нових позичальників. Наприклад, "Зекредит" видає перший кредит онлайн автоматично всього під 0.5%!

Термін повернення позичених грошей в більшості випадків – 1 місяць. Взяти кредит з автоматичним підтвердженням на 3 та більше місяців вдається досить рідко. При недотриманні обумовлених термінів повернення процентна ставка зростає відповідно до встановлених тарифів. 

Повернути позикові кошти можна так:

 • В особистому кабінеті на онлайн-ресурсі фінансової компанії;

 • Через грошовий переказ у банку, терміналі;

 • Через електронний гаманець або банківський додаток.

Гроші нараховуються клієнту на картку.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему