Кредит онлайн без перевірки кредитної історії

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит онлайн без перевірки кредитної історії
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

За статистикою, 43% українців мають проблеми із кредитною історією. Це спричиняє деякі незручності, одна з яких – неможливість взяти гроші в борг. Вчасно не повернувши позикові кошти, клієнт потрапляє до УБКІ. В банках важно взяти кредит онлайн без перевірки кредитної історії, оскільки вважають таких клієнтів ненадійними. Позичальник має 2 варіанти: виправити кредитну історію (складно і довго) або звернутися за допомогою до мікрофінансової організації. МФО Zecredit видає мікрозайми усім українцям, яким виповнилося 18 років. Відсоток схвалення заявок – понад 96%!

Зміст

 1. Навіщо банки перевіряють кредитну історію?
 2. Які умови одержання кредиту без перевірок?
 3. Чому варто взяти кредит без перевірки кредитної історії у Zecredit?

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Навіщо банки перевіряють кредитну історію?

Кредитна історія – ключовий показник платоспроможності позичальника. Усі відомості заносяться до єдиної бази. Завдяки їй, банки перевіряють фінансовий стан людини та приймають рішення про видачу позики. Зазвичай враховують такі відомості:

 • Загальні дані: ПІБ, вік позичальника та освіта, місце роботи;
 • Наявність договорів кредитування;
 • Чи були прострочення щомісячних платежів, клієнт вносив платежі своєчасно чи ні?
 • Наявність/відсутність заборгованості.

Заявник із бездоганною кредитною історією може розраховувати на вигідніші умови кредитування. Наприклад, знижену відсоткову ставку, відстрочку для погашення заборгованості, різні знижки та бонусні програми. Щоб уникнути перевірок, клієнт може надати банку заставу у вигляді цінного майна, який є гарантом повернення. Попри те, що майно залишається у позичальника, його не можна продавати або здавати в оренду до погашення заборгованості.

Що робити тим, хто хоче оформити кредит онлайн без перевірки кредитної історії, не хоче залишати у заставу квартиру чи машину? Якщо клієнт не надасть згоди на обробку персональних даних банком, у 9 із 10 випадків йому відмовлять. Тому отримати позику без перевірок у звичайній банківській організації практично неможливо.

Які умови одержання кредиту без перевірок?

Українські мікрофінансові організації зарекомендували себе з позитивної сторони та вважаються чудовою альтернативою банкам. Це реальна можливість взяти кредит з миттєвим зарахуванням грошей на картку. Позичальник може отримати відмову лише у 3 випадках:

 1. Заявка на сайті оформлена неправильно.
 2. Є відкрита прострочена заборгованість у компанії ЗеКредит.
 3. У клієнта проблеми із законом, він перебуває у розшуку і.т.д.

В інших випадках українці оформлюють кредит онлайн без перевірки кредитної історії лише за кілька хвилин та з мінімальною кількістю документів. Жодних відмов та дзвінків – достатньо правильно заповнити анкету та вказати номер дебетової картки будь-якого банку України. Гроші зараховуються на картку протягом 2-3 хвилин.

Мікрофінансова організація ЗеКредит працює цілодобово у режимі 24/7. Ми не робимо дзвінків родичам та колегам позичальників, надаємо кредит онлайн без перевірки кредитної історії та офіційного працевлаштування. Оформити мікропозику можуть повнолітні українці, які мешкають не лише у великих містах України (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів), а й у будь-яких інших населених пунктах. Онлайн-позики дуже популярні серед українців. Клієнти обирають їх за високу швидкість оформлення та цілодобовий прийом заявок із мінімальною кількістю відмов. Лояльні умови дозволяють отримати позику студентам, людям похилого віку, мамам у декретній відпустці.

Чому варто взяти кредит без перевірки кредитної історії у Zecredit?

Жоден банк України не ризикне видати гроші на карту людям із поганою репутацією в УБКІ. Те саме стосується клієнтів, які ніколи не брали гроші в борг, оскільки про них взагалі немає жодної інформації. Єдине розумне рішення у такій ситуації – надіслати заявку на кредит без перевірок до мікрофінансової організації ЗеКредит. Наша компанія видає мікропозики без тривалої перевірки документів та моніторингу КІ. Процедура отримання грошей на карту або готівкою дуже проста:

 • Заповнити коротку анкету, вказавши ПІБ та контактні дані;
 • Надати скани документів (паспорт громадянина України, код);
 • Прикріпити банківську картку;
 • Уважно прочитати кредитний договір та ознайомитись з умовами;
 • Вже через 2 хвилини користуватися грошима на власний розсуд.

У нас можна взяти кредит без перевірки кредитної історії на 180 днів. Заявки приймаємо навіть у вихідні та святкові дні, щоб кожен клієнт міг отримати позику на карту або готівкою у будь-який зручний час. Довідка про доходи не потрібна. Достатньо надати паспорт та ідентифікаційний код. Після перевірки документів та зазначених користувачем даних гроші будуть зараховані на картку.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему