Кредит онлайн на 6 місяців

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит онлайн на 6 місяців
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Оформити мікрозайм у грн нескладно, якщо звернутися за допомогою до мікрофінансової організації. МФО – це невеликі компанії, що дають гроші в борг на короткий термін. На відміну від банків та кредитних спілок, що пропонують довгострокові кредитні програми на рік та більше, мікрофінансові компанії дозволяють взяти кредит на 6 місяців. Гроші можна отримати на банківську картку – кредитні кошти будуть зараховані на неї. 

Зміст

 1. 4 причини, чому кредит онлайн на 6 місяців такий популярний в Україні
 2. Чи може погана кредитна історія вплинути на схвалення заявки?
 3. Як оформити кредит у МФО ZeCredit?

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Діяльність МФО регулюється Законом України «Про надання фінансових послуг та регулювання фінансового ринку». У більшості випадків умови українських мікрофінансових компаній більш привабливі, ніж у банках. Тому багато клієнтів надають перевагу таким варіантам позик.

4 причини, чому кредит онлайн на 6 місяців такий популярний в Україні

Терміново знадобились гроші? Запланована купівля нерухомості чи закордонне відрядження, від якого залежить подальша кар'єра? У цих ситуаціях потрібно терміново шукати, де взяти гроші. У громадян, які живуть в Україні, з'явився доступ до зручного сервісу ЗеКредит. Більше не потрібно йти до банку чи самостійно шукати привабливі умови кредитування. Можна просто оформити кредит онлайн на 6 місяців і отримати гроші на банківську картку всього за кілька хвилин після подання заявки.

Швидка позика готівкою на пів року займає провідну позицію серед усіх споживчих кредитів. У чому причина його популярності серед українців:

 1. Нецільове призначення. Взяти кредит на 6 місяців можна на будь-які потреби, клієнт витрачає кошти на власний розсуд. Йому не доведеться повідомляти, куди саме було витрачено гроші. Нарешті вдасться здійснити довгоочікувану покупку, зробити ремонт чи поїхати у відпустку.

 2. Доступність. Для отримання потрібен мінімальний пакет документів. Вигідний кредит доступний кожному, хто має щомісячний дохід. Часто це єдине рішення для українців, які працюють неофіційно. До речі, позика видається без поручителів та застави. Клієнту не доведеться турбуватися про те, що банк забере майно у разі непогашення.

 3. Швидкість. Експрес-кредитування на пів року – це найшвидший спосіб отримати гроші на руки без перевірок та стомливого пошуку документів.

 4. Зручне погашення. Отримавши кредит онлайн на 6 місяців, клієнт погашає його рівними платежами. Наперед знаючи суму кредиту, дуже зручно планувати бюджет і розподіляти витрати.

Розглядаючи можливості отримання кредиту готівкою або на картку в грн, можна зробити висновок, що це простий, зручний, а головне – швидкий спосіб позики.

Чи може погана кредитна історія вплинути на схвалення заявки?

Переконлива перевага МФО ЗеКредит в тому, що видача коштів здійснюється без перевірки кредитної історії клієнта. Для українських банків це один з найважливіших критеріїв. Наша мікрофінансова організація зробила споживчі кредити доступними для кожного українця. Навіть якщо ваша кредитна історія далека від ідеальної, звернення до ЗеКредит – практично стовідсотковий варіант взяти кредит на 6 місяців. Наприклад, у нас можна отримати позику на банківську картку від 1000 до 12 000 грн. Встигніть узяти участь в акції – всі онлайн-позики ми оформляємо за зниженою кредитною ставкою 0,5%.

Як оформити кредит у МФО ZeCredit?

Мікрофінансова компанія ZeCredit працює без вихідних та святкових днів у режимі 24/7. Заявки онлайн приймаються цілодобово, видаємо кредити 96% заявників. Гроші на картку зараховуються миттєво. Термін кредитування – до 180 днів.

Що треба зробити, щоб отримати кредит онлайн на 6 місяців? Все дуже просто – потрібно:

 • Мати при собі паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • Заповнити коротку анкету;
 • Додати дебетову картку будь-якого українського банку;
 • Прочитати умови надання кредиту, підписати договір;
 • Вже через 1-2 хвилини отримати гроші й користуватися ними на власний розсуд.

Після реєстрації фахівці МФО «Зекредит» оцінять дані клієнта та його кредитоспроможність. На підставі отриманої інформації буде ухвалено рішення про можливість схвалення мікрозайму.

Взяти кредит на 6 місяців зможуть усі повнолітні громадяни країни, яким виповнилося 18 років на момент подання заявки на кредит. Завжди є можливість продовжити кредит, сплативши мінімальну суму. Це не тільки вигідно, а й безпечно, адже всі дані клієнтів надійно захищені системою подвійного шифрування. Звертайтеся до ЗеКредит, якщо потрібно терміново отримати кредит онлайн на 6 місяців. 

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему