Кредит срочно

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит срочно
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Ніхто не застрахований від того, що в будь-який момент може знадобитися деяка сума грошей, якої не виявиться в наявності. Займати у когось не завжди зручно, доведеться пояснювати навіщо потрібні гроші. Та й не в кожного знайдеться необхідна сума. Щоб розв'язати фінансові проблеми, пропонуємо взяти кредит на карту срочно в ЗеКредит. Тут ви зможете отримати на карту до 12 тисяч гривень, а термін користування позикою можете вибирати самостійно. Розрахувати відсотки й переплату по швидкому мікрокредиту допоможе зручний онлайн калькулятор. Всі дії здійснюються в онлайн-режимі.

Зміст

 1. Хто може отримати кредит срочно
 2. Як взяти кредит на карту срочно
 3. Скільки часу обробляється заявка
 4. З яких причин система може відмовити
 5. Як можна закрити кредит

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Хто може отримати кредит срочно

ЗеКредит пропонує оптимальні умови й виставляє мінімальні вимоги, завдяки чому взяти кредит срочно може практично кожен житель України. У нашій компанії великий відсоток схвалення. До 96% звернулися в ЗеКредит позичальників можуть взяти кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово. Щоб стати клієнтом мікрофінансової організації, ви повинні підходити під наступні вимоги:

 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність паспорта та ІПН;
 • мобільний номер телефону;
 • відсутність поточних прострочень за діючими позиками;
 • відсутність відкритої позики в ЗеКредит.

Щоб отримати кредит срочно, не потрібно збирати купу паперів, що підтверджують те, що ми можемо вам видати мікропозику. Ви просто вказуєте свої дані в анкеті та отримуєте гроші на карту, якщо система відповіла позитивно. Шукати офіс і безпосередньо оформляти швидких мікропозик через співробітників не потрібно. Все можна зробити онлайн через смартфон або комп'ютер з виходом в інтернет.

Як взяти кредит на карту срочно

Якщо так сталося, що гроші потрібні прямо зараз, а допомоги чекати нізвідки, то ви можете витратити пару хвилин, щоб відправити заявку і через мить розпоряджатися коштами на свій розсуд.

Спочатку вам потрібно зареєструватися в особистому кабінеті та підтвердити реєстрацію СМС-кодом. Не забудьте придумати надійний пароль. Далі потрібно зробити ще кілька кроків:

 1. Заповнити анкету, вказуючи достовірні дані.
 2. Верифікувати свою карту будь-якого банку України.
 3. Вибрати суму і термін користування позикою.
 4. Підписати договір СМС-кодом.
 5. Отримати гроші на карту.

Заздалегідь дізнатися, чи отримаєте ви гроші, не можна. Ми не робимо попередній аналіз даних. Вам просто потрібно зареєструватися та оформити кредит срочно, потім дочекатися рішення системи.

Скільки часу обробляється заявка

Головною перевагою ЗеКредит є швидкість обробки заявок. Як тільки ви сформуєте запит, щоб взяти кредит на карту срочно. Робот відразу ж почне обробку й аналіз даних. Рішення по першій заявці в нашій МФО приймається протягом 15-20 хвилин. Наступні заявки дозволяють отримати кредит срочно – всього за хвилину. Дані надходять миттєво після схвалення системою.

Оформити кредит можна цілодобово, в будь-який день, без урахування свят і вихідних днів. Якщо перший борг ви зможете погасити вчасно, не порушивши умови договору, то наступні запити будуть схвалені з ймовірністю в 100%. Тому намагайтеся оплачувати заборгованість вчасно.

З яких причин система може відмовити

Клієнти ЗеКредит рідко стикаються з тим, що їх заявка була відхилена. Більшість позичальників регулярно оформляють кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово. Відмовою система відповідає з кількох причин:

 • вказали невірні дані або допустили помилки при заповненні полів;
 • немає українського громадянства;
 • не досягли повних 18 років;
 • є поточні прострочення за діючими кредитами;
 • вже взяли мікропозику в ЗеКредит і ще її не погасили;
 • була вказана чужа, прострочена або заблокована карта.

Ці нюанси можуть стати причиною відмови, і не вдасться взяти кредит на карту срочно. Через те, що обробка заявок відбувається автоматично, виправити помилки співробітник не може. Уважно заповнюйте анкету і вказуйте достовірні дані.

Як можна закрити кредит

Нашим клієнтам не потрібно приходити в офіс, щоб погасити й закрити заборгованість. Все відбувається також в режимі онлайн, кредит закривається автоматично після погашення всієї суми.

Існує кілька способів для погашення кредиту в нашій компанії:

 • банківською картою в особистому кабінеті;
 • через термінал готівкою;
 • банківським переводом.

Звичайно ж, картою на сайті зручніше платити. Вам достатньо натиснути кнопку «Погасити борг», вибрати спосіб і оплатити зі свого рахунку.

Оформити кредит срочно в ЗеКредит може кожен громадянин України, який відповідає вимогам і критеріям МФО. Оформляйте кредит і використовуйте засоби на свій розсуд, ми не вимагаємо звітності. взяти кредит на карту срочно в ЗеКредит можна всього за пару хвилин.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему