Кредит терміново

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит терміново
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Мікропозики щільно увійшли до нашого життя, а МФО є в кожній країні – їх величезна кількість. Мікрофінансові організації відрізняються вимогами до клієнтів, умовами кредитування, сумами та строками. Взяти кредит на карту терміново можна у ЗеКредит на найвигідніших умовах.

Компанія пропонує мікропозики до 15 тисяч грн терміном до 30 днів. Для отримання не потрібно шукати офісу МФО, тому що всі дії від оформлення заявки до зарахування грошей на карту проходять в онлайн режимі.

Зміст

 1. Як отримати кредит онлайн терміново
 2. Хто може отримати термінову мікропозику
 3. Скільки чекати відповіді на заявку
 4. Умови кредитування у ЗеКредит
 5. Мені відмовили у терміновому кредиті на картку: чому так сталося?
 6. Які дані потрібні для оформлення кредиту
 7. Як погасити кредит у ЗеКредит
 8. Коли можна отримати гроші, якщо кредит на карту терміново було схвалено

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Як отримати кредит онлайн терміново

Якщо у вашому житті з'явилися фінансові труднощі та потрібно десь узяти невелику суму до зарплати, ви можете оформити кредит на карту терміново в ЗеКредит. Ми пропонуємо пройти кілька кроків, щоб отримати швидку мікропозику під невеликий відсоток:

 1. Зареєструйтесь в особистому кабінеті.
 2. Заповніть анкету.
 3. Верифікуйте картку.
 4. Підпишіть договір SMS-кодом.
 5. Отримайте гроші на картку.

Якщо ви не впевнені, чи зможете взяти терміновий кредит на картку, пройдіть реєстрацію та подайте заявку. Система ухвалить рішення після перевірки. Попередньо дізнатися, чи МФО видасть кредит, не вийде. Адже всі рішення та обробка даних проводиться лише після подання заявки на кредит.

Перша заявка обробляється протягом пів години, наступні лише за кілька хвилин. Людського фактора немає. Рішення приймає система на основі збору та аналізу даних. Неважливо в якому населеному пункті ви знаходитесь. Навіть якщо зараз ви не на території України, то швидку позику можна отримати на карту миттєво. Особиста присутність в офісі не потрібна.

Оформити кредит на карту терміново у банку неможливо, а в МФО така послуга займає всього кілька хвилин. У ЗеКредит відсоток схвалення – 96%, практично кожен українець може оформити мікрокредит на особисті цілі.

Хто може отримати термінову мікропозику

У ЗеКредит взяти позику може практично кожен мешканець України. Відсоток схвалення заявок у нашій компанії сягає 96%. Отримати терміновий кредит на картку протягом кількох хвилин можна в особистому кабінеті. Тим більше, що МФО виставляє мінімальні вимоги до клієнтів:

 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність паспорту та ІПН;
 • мобільний номер телефону, адреса електронної пошти;
 • відсутність поточних прострочок за чинними кредитами;
 • відсутність відкритої позики у ЗеКредит.

Ми не вимагаємо збирання документів та підтвердження доходу – система автоматично проведе аналіз за паспортними даними. Рішення приймається автоматично, якщо він не виявить жодних помилок. Вам не потрібно шукати офісу нашої компанії, все оформляється в онлайн форматі.

Скільки чекати відповіді на заявку

Головна перевага ЗеКредит – швидкість сервісу. Після того, як ви сформували запит по кредиту, рішення щодо першої позики буде прийнято протягом 20 хвилин максимум. Цього часу достатньо, щоб робот перевірив ваші дані та видав відповідь. Оформити кредит можна цілодобово, незалежно від вихідних та святкових днів.

Кожна наступна заявка буде оброблятися протягом 1-2 хвилин. Якщо ви закрили першу позику без прострочень, то стаєте нашим клієнтом, якому ми довіряємо, тобто не перевіряємо інформацію щоразу. Тому отримати терміновий кредит на картку стає легко та швидко.

Гроші зараховуються буквально за хвилину після того, як ви отримаєте позитивну відповідь. Користуватися ними можна на власний розсуд, звіт про витрачені кошти надавати не потрібно.

Умови кредитування у ЗеКредит

У МФО оформити кредит онлайн терміново можна на суму від 1 тис. до 12 тис. грн. Термін ви визначаєте самостійно. Чим більший термін і сума, тим більше буде переплата за кредитом, цей момент слід також враховувати та оцінювати свої фінансові можливості адекватно.

Перший кредит пропонується на лояльних умовах зі зниженою процентною ставкою – 0,5%. Щоб отримати схвалення, ви повинні відповідати вимогам позичальників ЗеКредит:

 • вік – від 18 до 65 років;
 • громадянство України;
 • паспорт та ІПН;
 • наявність банківської картки.

Це найпростіші критерії, яким потрібно відповідати, щоби взяти кредит на карту терміново.

Мені відмовили у терміновому кредиті на картку: чому так сталося?

Ми рідко стикаємося з випадками, коли система виносить відмову по заявці. Це може статися з кількох причин:

 1. Під час оформлення позики ви неправильно вказали дані. Тому перевіряйте анкету після того, як заповнили всі поля.
 2. Ви не є громадянином України.
 3. Вам нема повних 18 років.
 4. У вас є кредит з поточними простроченнями.
 5. У вас вже є відкрита мікропозика в ЗеКредит, яку ви ще не погасили.
 6. Ви вказали не свою карту, або вона прострочена.

Це крайні випадки, у яких система може винести негативне рішення. Подати таку заявку можна вже за місяць.

Які дані потрібні для оформлення кредиту

Щоб отримати кредит онлайн терміново, наші клієнти повинні заповнити анкету. Вказувати дані потрібно перевірено, без прикрашання, уважно перевіряти заповнені поля на наявність помилок та друкарських помилок. Через те, що обробка інформації здійснюється системою, автоматично прийде відмова, якщо будуть помилки в анкеті.

При оформленні кредиту потрібно буде вказати ПІБ, паспортні дані, соціальний статус, місце роботи, контактні дані.

Щоб гроші були перераховані після схвалення заявки, потрібно вказати реквізити картки та верифікувати її. Не можна вказувати чужу карту, система це сприйме як шахрайство. На картці має бути як мінімум нульовий баланс. Вона має бути чинною, незаблокованою.

Як погасити кредит у ЗеКредит

Щоб нашим клієнтам максимально зручно користуватися сервісом ЗеКредит, ми автоматизували всі процеси. Погасити кредит можна кількома способами:

 • в особистому кабінеті за допомогою банківської картки;

 • у терміналах;

 • банківським переводом.

Головне – виконувати свої зобов'язання за кредитом, щоб не було прострочення. Якщо ви не встигаєте сплатити за термін, скористайтеся продовженням терміну. Для цього зайдіть в особистий кабінет, замовте продовження позики, сплатіть відсотки за додатковий термін, і дата перенесеться.

Терміновий кредит на картку в ЗеКредит оформити легко та просто. Інтуїтивно зрозумілий сайт не викликає труднощів навіть у не дуже активних користувачів інтернету. Реєструйтеся на сайті, подавайте заявку та навчайте гроші миттєво. Виконуйте умови договору та зможете розраховувати на продуктивну подальшу співпрацю. ЗеКредит завжди готовий прийти у скрутну хвилину та надати гроші в борг терміново.

Коли можна отримати гроші, якщо кредит на карту терміново було схвалено

Якщо ви пройшли процедуру оформлення, система видала позитивну відповідь, то вам не доведеться йти кудись, щоб отримати кошти. Гроші буде зараховано на верифіковану банківську картку миттєво.

Ми працюємо цілодобово, незалежно від святкових та вихідних днів. Ви можете оформити кредит онлайн терміново в будь-який час. Обробка заявок та зарахування грошей відбувається в автоматичному режимі. Це дозволяє нам швидко аналізувати інформацію та видавати мікропозики мешканцям України.

Якщо ви оформили мікрокредит, але отримали відмову з якихось причин, відповідно, гроші на картку зараховані не будуть. Повторну заявку краще подавати за місяць. Декілька відмов поспіль можуть показуватися в системі, як ознака неблагонадійності клієнта.

Коли будуть потрібні гроші, а взяти їх ніде, оформлюйте кредит на карту терміново в ЗеКредит. Ми надамо найвигідніші умови. Погасити кредит можна в будь-який зручний час, головне не пізніше зазначеного терміну. За дострокове погашення не нараховуються неустойки та штрафи. У ЗеКредит ви оплачуєте лише фактичний термін користування позикою. Залишайте онлайн-заявку на нашому сайті та отримуйте фінансову підтримку у необхідному об’ємі.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему