Кредит в Тернополі

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит в Тернополі
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

З фінансовими труднощами у своєму житті стикався кожен. Отримати позику в Тернополі тепер стало простіше. Вам не потрібно йти в банк, збирати документи й чекати рішення по заявці. З огляду на те, що ймовірність схвалення в банках з-за жорстких вимог низька, можна і не отримати необхідну суму. А якщо врахувати, що потрібно всього кілька тисяч до зарплати, то в банк йти немає ніякого сенсу. ЗеКредит пропонує жителям України взяти онлайн кредит на хороших вигідних умовах. Термін позики ви вибираєте самі.

Зміст

 1. Чи можу я отримати кредит в ЗеКредит
 2. Як отримати онлайн кредит в Тернополі
 3. Скільки обробляється заявка
 4. Чому можуть відмовити за заявкою

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Чи можу я отримати кредит в ЗеКредит

Вимоги, які виставляються до клієнтів МФО лояльніше банківських. Імовірність схвалення заявок в нашій МФО – 96%. Взяти кредит в Тернополі терміново можна, не виходячи з дому. Досить мати під рукою смартфон або комп'ютер з виходом в інтернет, щоб подати заявку в ЗеКредит.

Якщо ви не впевнені, чи можете стати позичальником ЗеКредит, можете попередньо зрозуміти, чи схвалить система заявку на онлайн кредит. Для цього пропонуємо ознайомиться з вимогами, які ми пред'являємо до своїх клієнтів:

 • вік від 18 до 65 років;

 • паспорт і ІПН;

 • мобільний номер телефону;

 • електронна пошта;

 • відсутність поточних прострочень за діючими кредитами;

 • немає відкритої позики в ЗеКредит.

Нам не важливо, на які цілі видаються кошти. Ми не вимагаємо підтверджувати дохід, нам не потрібні довідки, що підтверджують вашу платоспроможність. Досить заповнити анкету, а система проведе аналіз та обробку даних. Так отримати позику в Тернополі можна за пару хвилин, практично не відволікаючись від своїх справ або відпочинку.

Як отримати онлайн кредит в Тернополі

Взяти кредит на карту на вигідних умовах дуже просто. Сайт інтуїтивно зрозумілий, впорається навіть недосвідчений інтернет-користувач. Все що вам потрібно для отримання кредиту в Тернополі, це зробити кілька кроків на сайті:

 1. Для реєстрації в особистому кабінеті потрібно вказати номер телефону, підтвердити СМС-кодом згоду, і придумати надійний пароль.

 2. Заповніть анкету, вказуючи достовірні дані. Перевіряйте поля на наявність помилок і друкарських помилок. Система обробляє заявки автоматично, тому навіть одна помилка може стати причиною відмови.

 3. Вкажіть суму і термін онлайн кредиту. Попередньо порахувати, скільки потрібно буде віддавати в кінці терміну можна за допомогою онлайн-калькулятора.

 4. Вкажіть реквізити власної карти будь-якого банку України та верифікуйте її. Карта повинна бути діючою з нульовим або позитивним балансом.

 5. Прочитайте наданий договір і підпишіть його СМС-кодом, який прийде на вказаний телефон.

Попередньо дізнатися, чи буде схвалений кредит, не можна. Робот сам приймає рішення на підставі введених даних і подальшого аналізу. Відсоток схвалення високий, тому взяти швидкий кредит в Тернополі терміново на карту може практично кожен житель.

Скільки обробляється заявка

Одне з головних переваг ЗеКредит – це швидкість обробки заявок. Вам не потрібно чекати, поки настане робочий час, підлаштовуватися під графік організації. Отримати гроші можна миттєво, цілодобово, на хороших умовах, незалежно від святкових і вихідних днів.

Перша заявка обробляється протягом 5 хвилин. Наступні вигідні швидкі позики в Тернополі через систему ЗеКредит, при успішному першому співпраці, видаються за пару хвилин з ймовірністю в 100%.

Гроші на карту зараховуються також автоматично, а не руками співробітників. Якщо заяву схвалено кошти надходять відразу ж. Необхідна сума буде доступна для використання, звітувати за витрачені кошти не потрібно.

Чому можуть відмовити за заявкою

Наші клієнти рідко отримують відмову по кредиту в Тернополі, але невеликий відсоток все ж є. Причини, за якими система приймає негативно рішення:

 • Неправильно вказані дані, тому перевіряйте анкету, після того, як заповнили всі поля.

 • Ви не громадянин України.

 • Вам немає 18 років.

 • Є діючий кредит з поточними простроченнями.

 • Є кредит в Тернополі від ЗеКредит, який ви ще не погасили.

 • Була вказана чужа карта або вона прострочена.

 • Були допущені прострочення в попередніх позик в нашій МФО.

Інших причин для відмови в мікропозик в нашій мікрофінансової організації немає. Якщо заявка була відхилена, можна спробувати оформити мікрокредит ще раз через кілька днів.

Взяти швидкий кредит в Тернополі через систему ЗеКредит до зарплати можна всього в кілька кліків. Для нових клієнтів мікропозик надається за зниженою ставкою, а постійним клієнтам ми можемо запропонувати лояльні індивідуальні умови. Погашайте кредити вчасно, щоб завжди мати можливість звернутися в МФО ЗеКредит.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему