Кредит в Dinero

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит в Dinero
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Dinero – велика мікрофінансова організація, яка надає кредит на суму до 23 000 гривень. Мікропозика Дінеро доступна всім повнолітнім громадянам України незалежно від кредитної історії та соціального статусу. Компанія характеризується високим показником схвалення позик.

Зміст:

 1. Ліцензія та нагороди
 2. Умови кредитування
 3. Кредитування у воєнний час
 4. Програма лояльності, акції та знижки в Дінеро
 5. Кому дадуть онлайн кредит Dinero і що для цього потрібно
 6. Як отримати кредит у Дінеро
 7. Верифікація клієнтів Дінеро
 8. Е-підпис від Дінеро
 9. Як погасити кредит
 10. Пролонгація позики в Dinero
 11. Наслідки прострочення
 12. Висновки

Ліцензія та нагороди

Торгова марка Дінеро була зареєстрована в Україні у 2017 році, вона належить ТОВ “Інстафінанс” та працює відповідно до законодавства країни. Діяльність компанії регулюється ліцензією на надання фінансових послуг, а саме видачі кредитів, від 23 червня 2017 року.

Брати мікропозику Dinero безпечно, діяльність компанії прозора. Дані клієнтів не розголошуються третім особам, захищені сучасними протоколами безпеки. Сайт Dinero внесений до білого списку сервісів мікрокредитування і є одним із найнадійніших за версією ЕМА.

Компанія Дінеро отримала нагороду PSM Awards як “Найкращий сервіс мікрокредитування” у 2018 році та посіла друге місце у цій номінації у 2019 році.

Умови кредитування

Онлайн кредит Dinero дозволяє швидко вирішити фінансові труднощі, при цьому не потрібно вказувати дані поручителів, залишати заставу та навіть повідомляти мету отримання коштів.

 • Загальні умови кредитування Динеро зводяться до наступного:

 • Перший кредит – до 15 тисяч гривень.

 • Відсоткова ставка на першу позику – 0,5% на день.

 • Строк договору: 7, 14 чи 30 днів.

 • Рішення за заявкою формується миттєво на підставі виведення кредитного скорингу.

 • За повторного звернення клієнти можуть взяти до 23 000 гривень.

 • Відсоткова ставка за кредитом для повторних клієнтів – 1,7% на день.

У системі Дінеро може бути лише один кредит. Проте, позичальники мають можливість “дібрати” гроші, тобто збільшити суму кредиту вже після його отримання. Зробити це можна лише у рамках кредитного ліміту.

Кредитування у воєнний час

Під час війни, з 24 лютого, компанія Dinero зупинила нарахування відсотків за чинними договорами. На період воєнного стану та протягом 30 днів після нього Дінеро не застосовуватиме штрафні санкції за невиконання умов договору та прострочення. Суму до оплати заморожено станом на 23 лютого 2022 року.

Для тих клієнтів, у яких на момент 24 лютого 2022 був онлайн кредит без прострочення, термін повернення грошей був перенесений на 24 квітня 2022 року. Якщо позичальник вніс гроші до 25 квітня, відсотки за його кредитом на картку було списано. Наразі видача грошей припинена, отримати онлайн кредит Dinero не можна. Компанія не планує поновлювати роботу до стабілізації ситуації в Україні.

Для клієнтів Дінеро, які перебувають у зоні бойових дій, а також тих, хто залишився без доходу та зазнав збитків від війни, будуть передбачені спеціальні умови погашення. Варіанти менеджери Dinero підбираються індивідуально для кожного.

Програма лояльності, акції та знижки в Дінеро

У Dinero розвинена програма лояльності, постійні клієнти можуть взяти кредит на картку на більш вигідних умовах. Програма лояльності включає збільшення доступної суми онлайн позики, промокоди на знижку та участь в унікальному Dinero-клубі. Щоб оцінити переваги членства в клубі Дінеро та брати онлайн позику вигідно, потрібно:

 1. Оформити першу мікропозику Дінеро та отримати за неї бонуси.

 2. Продовжити онлайн позику, і отримати ще більше бонусів.

 3. Накопичені бонуси обміняти на подарунки у магазині Дінеро.

За перший онлайн кредит Dinero клієнт отримує 50 бонусів, за кожний повторний користувач отримає бонуси в розмірі 1% ставки за договором.

Важливо! Бонуси можна використовувати для отримання промокоду онлайн позику, купівлю електронних сертифікатів bodo або товарів. Сплатити з допомогою кредит на карту не можна.

У рамках програми лояльності Дінеро також мотивує клієнтів залучати до системи нових користувачів. За кожного запрошеного друга чинний клієнт Дінеро отримує 400 гривень на бонусний рахунок. Гроші будуть нараховані після того, як новий користувач візьме мікропозику Dinero.

Компанія регулярно проводить великі розіграші для тих, хто оформив онлайн кредит Dinero. Раз на 3-4 місяці розігрується велика сума грошей, подорож чи автомобіль.

Кому дадуть онлайн кредит Dinero і що для цього потрібно

Компанія Дінеро відрізняється високим показником схвалення позик. Тут кредит на картку можуть отримати навіть студенти, пенсіонери, люди без офіційного працевлаштування та ті, хто перебуває у чорних списках банків. З документів потрібно мати лише паспорт та ІПН, довідки з місця роботи та підтвердження доходів не вимагаються. Вимоги до клієнтів всього 3:

 • Вік позичальника має бути від 18 до 75 років.

 • У нього має бути українське громадянство та паспорт.

 • У клієнта має бути серйозного прострочення в інших кредитних організаціях.

Також, щоб взяти онлайн кредит Dinero, потрібна банківська карта, яка діє ще щонайменш 3 місяці.

Як отримати кредит у Дінеро

Щоб взяти кредит на картку, потрібно:

 1. Обрати суму та термін позики на калькуляторі.

 2. Заповнити анкету, вказати дані про себе, номер телефону, адресу. Сервіс Дінеро не вимагає інформації про доходи та роботу, але чим більш детальну інформацію надасть клієнт, тим більше у нього шансів отримати позику.

 3. Зачекати на рішення, воно зазвичай приходить за 10 хвилин. При позитивній відповіді позичальник підписує кредитний договір онлайн та одразу отримує гроші.

Важливо! При заповненні заявки потрібно бути уважними, будь-яка помилка або помилка даних може призвести до відмови та неможливості отримати кредит на картку.

Верифікація клієнтів Дінеро

За законом України, клієнти Дінеро мають пройти ідентифікацію через BankID. Це електронна система, яка дозволяє верифікувати користувачів через онлайн-банкінг, клієнтами якого вони є.

При авторизації через BankID, Dinero запропонує вибрати відповідний банк зі списку. Після цього клієнта перенаправляють на сторінку банку, де він вводить свій логін та пароль. Якщо ідентифікація пройшла успішно, дані передаються на сайт Дінеро та клієнт може взяти кредит на картку.

Е-підпис від Дінеро

Для підтвердження особи позичальника також використовується Е-підпис Дінеро. Щоб його отримати, клієнт робить 2 фотографії: селфі та фото з паспортом у руках. Після цього позичальник підписує договір за допомогою одноразового пароля із СМС, а його особистість у системі Dinero вважається підтвердженою. До такого клієнта більш лояльне ставлення, крім того, має високі шанси отримати схвалення.

Як погасити кредит

Щоб погасити мікропозику Дінеро, можна скористатися одним зі способів:

 1. Сплатити борг за допомогою картки в особистому кабінеті.

 2. Сплатити борг через касу будь-якого українського банку за реквізитами копання.

 3. Здійснити платіж у системі терміналів iBox та EasyPay.

 4. Сплатити кредит на сайті без авторизації за номером договору. Можна використовувати будь-яку картку.

Клієнт може виплачувати онлайн позику будь-якими зручними частинами, також є функція дострокового погашення.

Пролонгація позики в Dinero

Якщо клієнт не може вчасно повернути мікропозику Дінеро, він має можливість пролонгувати кредит, тобто продовжити термін дії кредитного договору без негативних наслідків та штрафів.

Для активації пролонгації позичальники МФО Дінеро повинні обрати відповідну послугу в особистому кабінеті, вказати термін продовження (7, 14 або 30 днів) та сплатити відсотки за договором. Для сплати відсотків можна скористатися будь-яким способом погашення позики.

Сума до оплати залежить від строку продовження:

 • 7 днів – 11,9%;

 • 14 днів – 23,1%;

 • 30 днів – 48%.

Пролонгація дозволяє продовжити онлайн позику без штрафів та зіпсованої кредитної історії. Користуватися послугою можна необмежену кількість разів.

Наслідки прострочення

У разі порушення терміну кредитного договору на рахунок клієнта нараховуватиметься пеня, зазвичай у Дінеро вона становить 1,5% від суми боргу на день. Якщо клієнт відмовляється виплачувати онлайн позику, компанія має право стягнути з нього борг будь-якими законними в Україні способами. Також порушення термінів договору може призвести до псування кредитної історії та неможливості в майбутньому отримати кредит на картку.

Висновки

МФО Дінеро дозволяє українцям швидко вирішувати проблеми із грошима. Завдяки розвиненій програмі лояльності користувачі Dinero можуть отримати кредити на вигідних умовах. Це зручний та безпечний сервіс, який гарантує захист даних клієнта. Тут отримати максимальну суму можна вже після першої виплаченої позики.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему