Кредит в Money4you

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит в Money4you
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Money4you – мікрофінансова організація, яка видає українцям до 15 тисяч гривень у кредит на спрощених умовах. Для оформлення позики потрібен лише паспорт та ІПН, послуги компанії доступні всім повнолітнім громадянам України.

Особливість компанії Маніфою – використання системи кредитного скорингу та практично повна автоматизація розгляду заявок.

Зміст:

 1. Ліцензія та нагороди
 2. Умови кредитування
 3. Програма лояльності, акції та знижки Маніфою
 4. Кому дадуть онлайн кредит у Money4you і що для цього потрібно
 5. Як отримати кредит на картку в Money4you
 6. Кредитування у воєнний час
 7. Як погасити кредит
 8. Пролонгація в Маніфою
 9. Наслідки прострочення
 10. Висновки

Ліцензія та нагороди

Компанію Money4you було зареєстровано 27 лютого 2019 року, вона працює відповідно до законодавства України. Ліцензія на надання фінансових послуг, у тому числі видачі грошей громадянам України у формі кредиту, була видана Маніфою 28 травня 2019 року. Ліцензія безстрокова, видана у бездокументарній формі.

Money4you працює прозоро, компанія була номінована на премію FinAwards 2021 та 2022, але нагороди не отримала.

Умови кредитування

Оформити мікропозику Маніфою можна за 5 хвилин. Сервіс працює цілодобово, без вихідних, для розгляду заявки використовується система кредитного скорингу. Це дозволяє автоматизувати процес видачі грошей, оскільки система Маніфою перевіряє заявку позичальника майже миттєво та у будь-який час доби. Результат – виключення людського фактора та онлайн кредит Money4you за 5 хвилин.

Умови видачі коштів для нових та постійних клієнтів відрізняються. Для нових позичальників Маніфою вони такі:

 • Перший кредит на картку: до 10 000 гривень.

 • Відсоткова ставка за позикою – 0,01% на день.

 • Термін кредиту на картку: до 15 днів.

 • Потрібна реєстрація у системі.

 • Умови для постійних клієнтів:

 • Можна взяти онлайн-кредит у Money4you на суму до 15 000 гривень.

 • Термін кредитування: від 5 до 30 днів.

 • Стандартна процентна ставка Маніфою складає 2,2% на день.

 • Реєстрація не потрібна.

 • Рішення за заявкою видається автоматично.

Важливо! Першу мікропозику Маніфою можна оформити на строк до 30 днів. Однак знижка на відсоткову ставку діятиме лише 15 днів договору. Починаючи з 16-го дня відсотки за першим кредитом нараховуватимуться за базовою відсотковою ставкою.

Програма лояльності, акції та знижки Маніфою

Новим клієнтам онлайн кредит у Money4you завжди видається зі знижкою 99,9%, ця акція є безстроковою. Для повторних позичальників передбачені промокоди на знижку до 50%, вони можуть бути присвячені святу, вихідним або надаватися індивідуально.

У рамках програми лояльності Маніфою також передбачено збільшення доступної суми після кожного успішного погашення кредиту.

Кому дадуть онлайн кредит у Money4you і що для цього потрібно

Онлайн позика Маніфою доступна практично кожному українцю. До позичальника висувається 3 вимоги:

 1. Наявність українського паспорта та ІПН.

 2. Наявність картки українського банку.

 3. Вік від 18 до 65 років.

Отримати мікропозику Маніфою може пенсіонер, студент, людина без офіційного місця роботи та жінка у декреті. Також будуть розглянуті заявки користувачів з поганою кредитною історією та тих, хто має відкриті онлайн позики в інших організаціях.

Важливо! У деяких випадках Money4you видає суму меншу за запитувану. Це пов'язано із сумнівом компанії щодо клієнта та врахуванням ризиків. Після успішного погашення позики Маніфою видасть велику суму.


Як отримати кредит на картку в Money4you

Щоб взяти онлайн кредит у Money4you потрібно:

 1. Обрати потрібну суму та термін на головній сторінці сайту.

 2. Заповнити анкету: чим точніші та докладніші дані будуть вказані, тим більша ймовірність схвалення онлайн позики.

 3. Дочекатися автоматичного розгляду заявки. Це зазвичай займає 1-2 хвилини.

 4. При позитивній відповіді підписати кредитний договір за допомогою онлайн-підпису (одноразового коду із СМС).

 5. Відразу після цього онлайн позика від Money4you буде зараховано на карту.

Повторні позики оформляють з особистого кабінету, заповнення заявки не потрібно. Постійні клієнти отримують мікропозику Маніфою автоматично, за кілька секунд.

Зверніть увагу! Відповідно до законодавства України, користувач має пройти авторизацію в системі Money4you за допомогою BankID та надати доступ до своїх даних через онлайн-банкінг. Без авторизації у BankID взяти онлайн кредит Money4you не вийде.


Кредитування у воєнний час

Сервіс Маніфою став одним із небагатьох, які працюють під час війни у штатному режимі. Зараз позичальник може отримати онлайн позику на стандартних умовах, також пропонуються промокоди на знижку 15%.

24 лютого 2022 року компанія Money4you тимчасово зупинила нарахування відсотків за договорами клієнтів, а вже 9 квітня 2022 року сервіс знову почав видавати гроші. Нарахування процентів за кредитом на картку також було відновлено.

На цей час діє стандартна процедура нарахування, за заявою співробітників Маніфою, це було зроблено для відновлення економіки України, також 10% прибутку вирушає на потреби ЗСУ.

Як погасити кредит

Погасити мікропозику Маніфою можна за допомогою таких способів:

 1. Оплата в особистому кабінеті, карткою. Можна використовувати збережену картку або додати нову. Платіж пройде миттєво та без комісії.

 2. Оплата в касі будь-якого українського банку за реквізитами Money4you. Переказ може тривати до 3-х днів та завжди супроводжується комісією.

 3. Оплата у платіжних терміналах за номером телефону. Рекомендується використовувати термінал ПриватБанку.

 4. Швидка оплата на сайті без авторизації. Для цього потрібно ввести номер договору, номер телефону позичальника та дані картки, з якої буде здійснено платіж. Кошти на рахунок Маніфою надійдуть протягом кількох хвилин.

У воєнний час співробітники Money4you рекомендують вносити оплату через особистий кабінет. Це найшвидший і найнадійніший спосіб погашення позики.

Пролонгація в Маніфою

Сервіс Money4you пропонує безкоштовну послугу продовження договору. Для оформлення пролонгації потрібно зайти в особистий кабінет та обрати "Оформити пролонгацію". Далі потрібно обрати період продовження (від 7 до 30 днів), сплатити відсотки за договором на сьогодні, та обов'язково підписати додаткову угоду про збільшення терміну кредиту. Послуга доступна необмежену кількість разів.

Наслідки прострочення

За правилами Маніфою, у разі порушення терміну кредитного договору, за кожен день прострочення на рахунок клієнта додатково нараховуватиметься штраф у розмірі 1,01% від суми боргу.

Якщо позичальник ухиляється від повернення боргу, Money4you має право передати договір колекторам для подальшого стягнення. Допускаються будь-які методи стягнення боргу у межах законодавства України.

Висновки

Сервіс Money4you виручить у разі коли гроші на карту потрібні терміново. Автоматична система кредитного скорингу дозволяє прискорити процес видачі позик українцям, показник схвалення становить понад 90%. Для отримання грошей тут потрібен лише паспорт та код.

Скористатися послугами Маніфою можна навіть у воєнний час, щоб клієнт міг відчути себе у безпеці.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему