Кредит в Укрпозика

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит в Укрпозика
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Мікрофінансова компанія Ukrpozyka є однією з найбільших в Україні. Тут за наявності паспорта та ІПН вже за першого звернення можна отримати до 15 000 гривень на картку. Це безпечний сервіс, який дозволяє взяти онлайн позику без переплат та комісій.

Зміст:

 1. Ліцензія та нагороди
 2. Умови кредитування
 3. Кредитування у воєнний час
 4. Програма лояльності, знижки та акції в Укрпозика
 5. Кому дадуть кредит в Укрпозика і що для цього потрібно
 6. Як отримати кредит Укрпозика
 7. Авторизація через BankID
 8. Як погасити кредит від Ukrpozyka
 9. Пролонгація позики в Ukrpozyka
 10. Наслідки прострочення в Ukrpozyka
 11. Висновки

Ліцензія та нагороди

Сервіс кредитування Укрпозика (Ukrpozyka) належить ТОВ “Інстафінанс”. Компанія працює на підставі ліцензії від 23 червня 2020 року, яка дозволяє законно надавати фінансові послуги та видавати українцям гроші у форматі кредиту у межах встановленого ліміту.

МФО Укрпозика було номіновано на премію FinAwards2022 у категоріях “Найкраща МФО онлайн” та “Найкраща рекламна кампанія року”.

Умови кредитування

Мікропозика Укрпозика – швидкий та безпечний спосіб вирішити проблеми з грошима. Оформити кредит на картку можна в будь-який час дня та дня тижня, процес займає 10 хвилин: 5 хвилин потрібно оформлення заявки та 5 – отримання рішення.

Головні умови кредитування в Ukrpozyka, це:

 • Перша позика – до 15 000 гривень.

 • Повторний кредит в Укрпозика – до 23 000 гривень.

 • Термін – 7, 14 чи 30 днів.

 • Рішення щодо кредиту для нових користувачів приймається за 5 хвилин.

 • Постійні клієнти Ukrpozyka одержують схвалення автоматично.

 • Вся процедура оформлення відбувається онлайн.

 • Перший кредит на картку видається без переплат, під 0,01% на день.

 • Базова відсоткова ставка для постійних користувачів складає 1,7% на день.

Зверніть увагу! Сервіс Укрпозика вирізняється високим показником схвалення, але заповнення заявки не є гарантією отримання коштів.

Кредитування у воєнний час

Сервіс Ukrpozyka тимчасово припинив видачу онлайн позик, таке розпорядження діє на весь період воєнного часу. Для позичальників, які мали на момент 24 лютого 2022 року активну онлайн позику без прострочення, кінцеву дату договору перенесли на 25 квітня 2022 року.

Під час війни для клієнтів Укрпозика діють спеціальні умови для повернення коштів. Тим, хто повернув кредит на картку до 25 квітня 2022 року, списували відсотки за договором, включаючи ті, що були нараховані до початка війни.

Також під час воєнного стану в країні Укрпозика не нараховує відсотки за кредитами та не застосовує штрафні санкції за прострочення договору.

Важливо! Якщо позичальник не може погасити мікрозайм Укрпозика через перебування в зоні бойових дій, або через гуманітарну катастрофу, компанія Ukrpozyka запропонує індивідуальну програму реструктуризації. Для цього слід звернутися до менеджерів.

Програма лояльності, знижки та акції в Укрпозика

Ukrpozyka в рамках програми лояльності пропонує:

 • Збільшення доступної суми позики після першого погашення кредиту. Вже при другому зверненні деякі клієнти беруть онлайн кредит Ukrpozyka на суму 23 000 гривень.

 • Видача першої позики під 0,01%. Акція "Беріть задарма" діяла постійно, до початку воєнного часу.

 • Компанія Укрпозика регулярно формує промокоди на знижку для постійних позичальників.

Кому дадуть кредит в Укрпозика і що для цього потрібно

Вимог до користувачів всього 3:

 • Вік позичальника від 18 до 70 років.

 • Позичальник є громадянином України, у нього є паспорт та ІПН.

 • У клієнта є банківська картка, вона має бути активною.

Важливо! Онлайн позику на соціальну картку видано не буде (соціальна – це картка для виплати пенсій та допомоги). Також не можна використовувати чужу картку.

В Укрпозика високий показник схвалень, тут гроші видають усім категоріям громадян, включаючи студентів, пенсіонерів та жінок у декреті.

Як отримати кредит Укрпозика

Щоб отримати мікропозику Укрпозика, потрібно:

 1. Обрати суму та термін на калькуляторі.

 2. Заповнити анкету: вказати номер телефону та основну інформацію про себе. Сервіс не вимагає детальної інформації про клієнта, але що більше даних він залишить, то більше шансів отримати онлайн кредит Ukrpozyka.

 3. Ввести дані картки для отримання грошей.

 4. Зачекати на рішення системи, зазвичай воно в Ukrpozyka дається за 5 хвилин, але іноді фахівцям потрібно до 15 хвилин на розгляд заявки.

 5. Підписати договір за допомогою одноразового пароля із СМС.

Увага! У деяких випадках Укрпозика проситиме пройти ідентифікацію особи з фото. Для цього потрібно буде зробити селфі та фото з паспортом у руках у високій якості. Дані клієнтів є конфіденційними та не розголошуються.


Авторизація через BankID

BankID – це система ідентифікації користувача через онлайн-банк, клієнтом якого є. За законом України, щоб отримати позику онлайн у будь-який МФО, потрібно пройти авторизацію через BankID. Для цього на сторінці сайту Укрпозика потрібно обрати свій банк та авторизуватися в особистому кабінеті онлайн-банкінгу, вказавши логін і пароль. BankID передасть дані клієнти Укрпозика, і він зможе оформити кредит на картку.

Як погасити кредит від Ukrpozyka

Ukrpozyka дозволяє позичальникам достроково виплачувати кредит, щоб уникнути зайвих витрат. Дострокове погашення не лише заощаджує гроші, а ще й підвищує фінансовий рейтинг. Для повернення коштів передбачено стандартні способи:

 1. Оплата особистому кабінеті Ukrpozyka. Можна заплатити з картки, яка вже закріплена у кабінеті.

 2. Погашення за номером телефону через термінали мережі ПриватБанк, EasyPay, iBox.

 3. Погашення за допомогою реквізитів у касі будь-якого українського банку.

Оплачувати онлайн позику Ukrpozyka краще в особистому кабінеті, так платіж відбувається миттєво і без комісій. При погашенні в терміналі платіж може бути здійснений за 6 годин, а банківський переказ іноді займає до 3-х днів.

Пролонгація позики в Ukrpozyka

Ukrpozyka пропонує скористатися послугою продовження терміну кредитного договору на 7, 14 чи 30 днів. Підключити послугу можна в особистому кабінеті, для цього слід сплатити комісію та відсотки за використання позики на сьогодні.

В Укрпозика є унікальна пропозиція пролонгації для нових користувачів. Для тих, хто вперше взяв онлайн кредит Ukrpozyka діє акція “Два місяці за гривню”. Клієнти МФО можуть продовжити свій перший кредит на картку на 7, 14 або 30 днів лише за 1 грн. Для цього при оформленні пролонгації потрібно буде використати спеціальний промокод, його надсилають індивідуально кожному користувачу.

Наслідки прострочення в Ukrpozyka

У разі виникнення труднощів з оплатою компанія Укрпозика просить повідомляти про це фахівцям, щоб разом знайти спосіб розв'язання проблеми. У разі прострочення на рахунок боржника нараховується штраф у розмірі 1,5% суми боргу на день. Це не тільки призведе до збільшення суми боргу, але й зіпсує кредитну історію – у майбутньому отримати кредит на картку у будь-якій МФО, не лише в Укрпозика, буде складно.

Також, якщо позичальник навмисне ухиляється від погашення боргу, компанія має право вимагати повернення будь-якими законними способами.

Висновки

Ukrpozyka працює, щоб українці могли швидко та без проблем отримувати гроші на будь-які потреби. У компанії можна безпечно оформити кредит на картку за 5 хвилин, послуги доступні навіть у вихідні та святкові дні. На відміну від багатьох інших МФО України, Укрпозика навіть новим позичальникам готова видати велику суму без переплат. Менеджери сервісу завжди на зв'язку – їм можна поставити будь-яке питання, що цікавить.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему