Кредит у Вінниці

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит у Вінниці
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Сьогодні, щоб оформити кредит, не потрібно йти в банк. На території України функціонують мікрофінансові організації, які готові запропонувати свої послуги. Взяти онлайн кредит у Вінниці можна через онлайн-сервіс ZeСredit. МФО пропонує вигідні умови кредитування для громадян України з ймовірністю схвалення – 96%. У ЗеКредит отримати онлайн кредит можна всього за пару хвилин.

Зміст

 1. Переваги кредиту в Вінниці від ZeСredit
 2. Хто може оформити кредит у Вінниці
 3. Як взяти мікропозику в ЗеКредит

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Переваги кредиту в Вінниці від ZeСredit

У мікрофінансових організацій безліч переваг, які зробили їх такими популярними серед жителів України. Коли потрібно кілька тисяч до зарплати, ніхто не піде в банк, а просити у родичів незручно, та й у них може не виявитися цієї суми. Клієнти ЗеКредит, які вже встигли отримати швидкий онлайн кредит у Вінниці, оцінили якість і зручність сервісу. Наші переваги:

 • швидке оформлення кредиту;

 • мінімум вимог – не потрібно збирати довідки й підтверджувати свою платоспроможність, кредит видається без забезпечення (не потрібні заставу і поручителі);

 • доступність – оформити онлайн кредит на вигідних умовах можна цілодобово, в будь-який день;

 • прозорість – немає платної страховки й прихованих комісій, всі умови відображені в договорі;

 • зручність – погасити кредит можна декількома способами;

 • послуга продовження терміну користування позикою;

 • мінімальний відсоток – 0,01-2,5%;

 • швидкість – гроші зараховуються на карту миттєво після схвалення.

Нашим клієнтам, щоб оформити онлайн кредит у Вінниці, не потрібно витрачати час на дорогу, стояти в чергах і підлаштовуватися під графік організації. Оформлення та отримання мікрокредиту здійснюється дистанційно. Все що потрібно – пристрій з виходом в інтернет.

Хто може оформити кредит у Вінниці

Якщо ви не зовсім впевнені, що можете отримати кредит в ZeСredit, то радимо ознайомитися з вимогами, які пред'являються до клієнтів мікрофінансової організації:

 • наявність паспорта та ІПН;

 • українське громадянство;

 • пристрій з виходом в інтернет;

 • наявність мобільного телефону;

 • наявність власної карти будь-якого банку України з нульовим або позитивним балансом.

Якщо ви розраховуєте взяти кредит у Вінниці через сервіс МФО, то вам необхідно при заповненні анкети вказувати достовірні дані. В іншому випадку ви отримаєте відмову. Через те, що обробка заявок відбувається в автоматичному режимі, виправити помилки співробітники не можуть. Система проводить збір і аналіз даних на основі заповненої анкети. Якщо робот побачить якісь нестикування, то сприйме запит як шахрайську дію і відхилить заявку.

Якщо ви підходите під вимоги, і плануєте взяти онлайн кредит у Вінниці, то можете сміливо подавати заявку. Нам не потрібно вказувати мети позики, коштами ви розпоряджаєтесь на свій розсуд без надання звіту.

Як взяти мікропозику в ЗеКредит

Оформити кредит на сайті може навіть не дуже досвідчений користувач. Всі дії інтуїтивно зрозумілі й не викличуть труднощів. Оформлення першої мікропозики може зайняти до 5 хвилин. 

Якщо перший кредит ви закриєте без прострочень, то при подальшій співпраці, заново заповнювати дані не доведеться. Для отримання повторного онлайн кредиту ви можете просто зайти в особистий кабінет, вибрати суму і термін, і протягом пари хвилин на вашому рахунку буде необхідна сума.

Для тих, хто вирішив вперше оформити кредит у Вінниці, процедура складається з декількох етапів:

 1. На головній сторінці зверніть увагу на онлайн-калькулятор. За допомогою бігунків обирайте суму і термін кредиту. Зверніть увагу на відсотки та переплату по кредиту. Якщо вас все влаштовує, натискайте «Отримати кредит».

 2. Після цього вам потрібно буде зареєструватися в особистому кабінеті, підтвердивши реєстрацію СМС-кодом.

 3. Наступний етап – заповнення анкети.

 4. Після цього потрібно заповнити реквізити власної карти, і верифікувати її. 

 5. Система проаналізує ваші дані.

 6. Якщо кредит схвалений, то гроші миттєво надходять на карту. Розпоряджатися ними можна відразу ж.

Завдяки автоматичній обробці заявок, ми можемо в будь-який час доби, незалежно від того будній день або вихідний, видавати кредити у Вінниці нашим клієнтам.

Якщо ви зіткнулися з тим, що вам терміново потрібні гроші, а взяти їх ніде, то радимо не зволікати, а подавати заявку в ZeСredit. Так ви зможете тимчасово поліпшити своє фінансове становище до зарплати та не будете змушені шукати кошти по місту, серед знайомих і родичів.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему