Кредит вночі

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит вночі
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Фінансова подушка безпеки – це завжди добре, але в сучасних умовах не кожен може собі дозволити відкладати гроші, які можна використовувати в період фінансових труднощів. У будь-який момент може щось статися, а допомоги чекати не буде звідки. Йти в банківські структури – це довго, незручно, та й паперова тяганина може зайняти чимало часу. Видача кредиту вночі на карту без відмови – такою послугою може похвалитися ЗеКредит. У нас ви можете взяти невелику суму на короткий проміжок часу цілодобово, незалежно від того, будні зараз або вихідні.

Зміст

 1. Переваги ЗеКредит
 2. Хто приймає рішення по заявці в ЗеКредит
 3. Чому мікропозики стали популярними
 4. Оформлення кредиту онлайн вночі: коли прийдуть гроші
 5. Коли і як можна погасити мікрокредит

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Переваги ЗеКредит

Щоб зрозуміти, чому мікрокредит краще оформляти в МФО, а не йти в банк, пропонуємо розглянути всі переваги ЗеКредит:

 • мінімальні вимоги до клієнтів;
 • цілодобове отримання коштів, оформити кредит онлайн вночі або у свято, коли ніхто не працює – цілком реально;
 • оптимальна процентна ставка по кредиту та знижена на перший займ (всього 0.5%);
 • автоматичний розгляд і обробка заявок;
 • можливість відстрочити мікропозик;
 • гроші на рахунок надходять миттєво після схвалення;
 • можливість дострокового погашення, з оплатою тільки за період користування позикою.

Всі ці переваги зробили МФО ЗеКредит популярної на території України. Тому оформити кредит вночі на карту або в будь-який час доби наші клієнти можуть без будь-яких проблем.

Хто приймає рішення по заявці в ЗеКредит

Нам вдалося налагодити автоматичний режим обробки заявок. Це дозволяє нашим клієнтам оформляти швидкі мікропозики, не чекаючи, поки співробітник звільниться та обробить запит. Завдяки цьому наші клієнти можуть:

 • взяти кредит онлайн вночі, вдень, в будні й у свята без відмови – час не має значення;

 • не чекати, поки співробітник з'явитися на робочому місці та обробить заявку;

 • не сидіти в чергах в очікуванні;

 • оформляти заявку самостійно в онлайн-режимі, без допомоги фахівців.

Автоматизований процес дозволяє зробити роботу сервісу максимально ефективною, а наші клієнти мають можливість отримувати кошти в будь-який час, коли це необхідно.

Чому мікропозики стали популярними

МФО орієнтовані на надання невеликих позик на короткий період в Україні. Відсоток не менший за банківські пропозиції, тому що кошти видаються без підтвердження доходів, без урахування кредитної історії, без застави та поручителів. Високий відсоток є своєрідним забезпеченням по кредиту для МФО та мотиватором для позичальника. Не кожен захоче платити великі штрафи за прострочення, тому постарається погасити кредит вчасно.

Отримати швидкий кредит онлайн вночі можна без зайвих маніпуляцій, лежачи вдома на дивані зі смартфоном в руках. Перспектива легкого оформлення і миттєвого зарахування грошей приваблює потенційних клієнтів, яким потрібна невелика сума до зарплати. До того ж відсоток схвалення в ЗеКредит – 96%, а в банківських організаціях немає і 50%, тому що до клієнтів висуваються жорсткі вимоги.

Якщо вам терміново потрібні гроші, то оформити кредит онлайн вночі або вдень не складе труднощів. Головне розуміти, що ви зможете вчасно погасити заборгованість, щоб не отримати негативний досвід співпраці з МФО.

Оформлення кредиту онлайн вночі: коли прийдуть гроші

Система в ЗеКредит не тільки обробляє заявки цілодобово, виносить рішення та проводить збір даних про клієнта, а й розпоряджається коштами компанії. Якщо людина отримує схвалення – гроші зараховуються на зазначену карту протягом хвилини.

Ми постаралися зробити наш сервіс максимально зручним і ефективним, щоб наші клієнти могли звернутися за допомогою цілодобово.

Коли і як можна погасити мікрокредит

Нарахування відсотків, яке можна підрахувати на онлайн-калькуляторі, відбувається неодноразово при оформленні мікропозик. Відсоток нараховується щодня, за кожен день користування позики. Якщо ви взяли кредит вночі на карту, поставили термін місяць, але через тиждень у вас вже є можливість його погасити, то ви можете зайти в особистий кабінет і закрити мікропозику. Це можна зробити також цілодобово. Як тільки гроші надходять на рахунок, автоматично мікрокредит закривається.

Якщо у вас є тільки готівка, то ви можете заплатити по кредиту через термінал або зробити банківський переказ. Наші клієнти найчастіше використовують для погашення особистий кабінет. Це зручно і швидко.

Взяти позику в ЗеКредит ви можете від 1 до 12 тисяч грн. Оформляйте кредит вночі на карту, вдень, в будні, у вихідні чи свята, коли вам необхідна буде певна сума грошей. Вибирайте термін користування позикою, і використовуйте засоби на свій розсуд. Нам не потрібно збирати звіти про витрачені кошти. Ви самі вирішуєте, як і на що витратити перераховану суму.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему