Кредит з поганою кредитною історією

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит з поганою кредитною історією
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Терміново потрібні гроші до зарплати, але скрізь відмовляють, бо погана банківська історія? На допомогу прийде ZeCredit. Наша мікрофінансова організація розглядає клієнтів не лише за КІ, тому громадяни України отримали можливість взяти мікропозику без проблем. Ми надаємо онлайн кредити з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово, чим допомагаємо нашим клієнтам у скрутну хвилину.

Зміст

 1. Отримати кредит за 3 кроки
 2. Переваги сервісу ZeCredit
 3. Покращуйте якість кредитної історії з ZeCredit
 4. Можливості ZeCredit
 5. Що потрібно для отримання кредиту з поганою кредитною історією

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Отримати кредит за 3 кроки

Якщо банки ретельно перевіряють позичальників, перш ніж прийняти заявку, ZeCredit все робить оперативніше. Щоб взяти кредит онлайн з поганою історією, потрібно зробити три кроки:

 1. Зареєструватись на сайті.

 2. Заповнити анкету.

 3. Отримати гроші на картку.

Оформлення першої заявки вимагатиме трохи більше часу. Потрібно буде уважно заповнити анкету, ввести достовірні дані та дочекатися відповіді від системи. Обробка даних вперше займе 15-20 хвилин. Наступні кредити онлайн з поганою історією можна взяти за хвилину, оскільки повторний аналіз система не проводитиме, а дані зберігаються в особистому кабінеті.

Переваги сервісу ZeCredit

Ми пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови щодо кредиту. Мешканці України можуть оформити позику у будь-який час доби, навіть у свята та вихідні. Наші переваги:

 • відсоток схвалення – 96%;

 • заявки обробляються цілодобово;

 • видаємо кредит онлайн з дуже поганою кредитною історією;

 • гроші на картку надходять миттєво;

 • оформлення та погашення в онлайн-режимі;

 • не потрібне підтвердження доходу та офіційне працевлаштування;

 • кредити видаються клієнтам з 18 років.

Не багато МФО можуть запропонувати такі умови. До того ж процентна ставка на першу позику становитиме лише 0,5%.

Покращуйте якість кредитної історії з ZeCredit

Якщо у вас вже був досвід кредитування, і не виходило робити виплати вчасно, то кредитна історія псується. Це не означає, що тепер її не можна виправити. Поліпшити якість КІ можна за допомогою мікрофінансової організації ZeCredit.

Візьміть онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово. Не порушуйте умов договору, погашайте мікрокредити вчасно. Ця інформація відображатиметься у кредитному бюро. Таким нехитрим шляхом ви зможете помітно покращити ситуацію. Головне, не допускайте прострочення.

Можливості ZeCredit

Ми намагаємось зробити наш сервіс ефективним та зрозумілим для кожного. Наші клієнти отримують онлайн кредит з дуже поганою кредитною історією майже миттєво. Для оформлення та погашення не потрібно приходити до офісу – все відбувається в онлайн форматі. Щоб вам було простіше розібратися, як працює система, ми продумали інтерфейс нашої платформи до дрібниць.

Крім того, ми готові піти назустріч позичальникам. Якщо не вдається погасити мікропозику вчасно, можна скористатися продовженням, попередньо сплативши відсотки за додатковий період користування грошима. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет, замовити та сплатити послугу.

Погасити позику можна трьома способами: готівкою в терміналі, в особистому кабінеті карткою, а також банківським переказом.

Що потрібно для отримання кредиту з поганою кредитною історією

Якщо ви не впевнені, що отримаєте схвалення за кредитом, ознайомтеся з вимогами, які виставляє ZeCredit для позичальників:

 • вік – від 18 до 65 років;

 • громадянство України;

 • наявність паспорта та ІПН;

 • банківська карта, що діє, з позитивним балансом;

 • відсутність поточних прострочок за кредитами, що діють в інших організаціях.

Відсоток схвалення високий, а вимоги мінімальні. Тому основна частина наших клієнтів отримують кредит онлайн з дуже поганою кредитною історією на картку без будь-яких проблем.

Оскільки рішення приймає не людина, а система після обробки та аналізу даних, виникає ризик, що відповідь буде негативною. Це може бути пов’язано з кількома причинами:

 1. Ви не відповідаєте вищезазначеним вимогам.

 2. Вказано недостовірні дані в анкеті, або допущені помилки під час заповнення.

 3. Зазначили чужу карту, або її заблоковано.

 4. Вже взяли та ще не погасили мікрокредит у ZeCredit.

Уважно заповнюйте анкету, вказуйте достовірні дані, щоб пройти перевірку та отримати кредит.

Ми працюємо із клієнтами різних категорій: від студентів до пенсіонерів. Неважливо, яка у вас зарплата та офіційне працевлаштування. Ми не вимагатимемо звіту за витрачені кошти. Видаємо клієнтам кредит із поганою кредитною історією, за умови відсутності поточних прострочок. У ZeCredit вигідні умови, які дозволяють громадянам України поправити фінансове становище у скрутну хвилину, коли на допомогу чекати ні звідки.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему