Кредит з прострочками

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит з прострочками
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Чорна смуга у фінансовій сфері може початися раптово та довго не закінчуватись. Якщо ви залишилися без роботи, або виникли якісь проблеми, які потребують термінового вирішення, то на допомогу можуть прийти МФО. Якщо ви вже маєте поточний кредит онлайн з прострочкою, і не змогли вчасно внести платіж, але гроші поки що взяти нізвідки – спробуйте подати заявку в ЗеКредит. Тут вимоги до клієнтів мінімальні, а відсоток схвалення – 96%.

Зміст

 1. Чому з простроченнями складно отримати кредит
 2. Навіщо оформлювати нову позику, якщо вже є кредит з прострочками
 3. Як збільшити шанс на схвалення мікропозики, якщо є кредит з прострочками
 4. Умови кредитування у ЗеКредит
 5. Чи варто оформлювати позику, якщо є кредит з прострочками

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Чому з простроченнями складно отримати кредит

Проблемна заборгованість є вагомою підставою для відмови на кредитну заявку. Зазвичай це стосується банків, які не готові видавати кошти неблагонадійним позичальникам. МФО лояльно ставиться до громадян України, а кредитна історія – це лише один пункт у зборі та аналізі даних клієнта.

Якщо прострочення некритичні, система ЗеКредит може прийняти позитивне рішення. Кредит з прострочками не завжди є підставою для відмови у МФО, на відміну від банків. Тому отримати мікропозику у фінансовій організації простіше.

Навіщо оформлювати нову позику, якщо вже є кредит з прострочками

Вибір позичальників на користь МФО є очевидним і зрозумілим. Якщо у вас не ідеальна кредитна історія, то банки одразу відпадають. Зайняти в рідних та знайомих іноді неможливо з різних причин. МФО орієнтується не на поточне становище кредитної історії, а на можливості людини. Якщо система ухвалить рішення, що клієнт платоспроможний, то попри те, що кредит з прострочками, мікропозику буде видано.

Клієнтами МФО можуть стати позичальники, які вже мають кредит онлайн з прострочкою, з наступних причин:

 • серйозні непередбачені фінансові труднощі та витрати, а отримати допомогу нізвідки;

 • рефінансування поточної фінансової проблеми – взяти швидкий кредит, щоб закрити іншу позику;

 • внесення платежу за чинним кредитом, щоб не капали штрафні відсотки за прострочення.

Новий кредит, якщо грамотно підійти до розв'язання фінансової проблеми, допоможе пережити нелегкий період. Головне намагатися шукати заробітки, щоб борги не росли як снігова куля, адже щоразу через проценти доведеться брати все більше і більше, поки сума стане непідйомною.

Як збільшити шанс на схвалення мікропозики, якщо є кредит з прострочками 

Якщо в ЗеКредит звертається клієнт з поточними простроченнями, що діють в інших організаціях, рішення все одно приймає система. У нас не можна домовитись, чи випросити особливі умови, бо людський фактор повністю виключається. Відмова/схвалення приймає робот автоматично на основі всебічного аналізу даних клієнта.

Щоб отримати кредит онлайн з прострочкою, слід звертатися до МФО, які не виставляють жорстких вимог та мають великий відсоток схвалення. Для ЗеКредит клієнту достатньо:

 • бути громадянином України;

 • вік – від 18 до 65 років;

 • мати паспорт та ІПН;

 • мати особисту картку будь-якого банку України, що не заблокована.

Лояльна процентна ставка для нових клієнтів у 0,5% допоможе дійсно розв'язати фінансові проблеми, а не погіршити становище.

Умови кредитування у ЗеКредит

У ЗеКредит можна отримати від 1000 до 15000 грн, на термін від 7 до 180 днів. Стандартна швидка позика при оформленні в МФО найчастіше видається терміном до 30 днів. Таким чином людина зможе розв'язувати свої проблеми до зарплати й погасити кредит вчасно.

Якщо у вас вже є поточний кредит онлайн з прострочкою, і ви не змогли виправити своє фінансове становище, після оформлення нової позики, ЗеКредит пропонує відстрочку. Щоб не нараховувалися відсотки за прострочений період, які набагато вищі за стандартні проценти за користування кредитом, подовжить термін. Для цього потрібно сплатити додатковий період користування позикою.

Чи варто оформлювати позику, якщо є кредит з прострочками

Перед тим як ухвалити серйозне рішення та оформити мікропозику, якщо вже є прострочений кредит, слід чітко оцінити своє фінансове становище. Якщо ви зможете в перспективі вчасно сплатити заборгованість, то можна оформити мікрокредит і намагатися виправляти своє фінансове становище.

Для тих, у кого в перспективі немає можливості заробити найближчим часом і почати розраховуватися з боргами, краще знайти інші варіанти, щоб не загнати себе в боргову яму.

Якщо ви твердо вирішили оформити мікропозику всупереч наявному кредиту онлайн з прострочкою, то потрібно зареєструватися в особистому кабінеті, заповнити анкету, вказати реквізити картки та дочекатися рішення.

Не варто тимчасово покращувати своє фінансове становище, закриваючи кредит іншими кредитами. За наявності прострочок, мікропозика в МФО може стати лише тимчасовим екстреним заходом. ЗеКредит готовий прийти на допомогу та видати кредит з прострочками, навіть клієнтам із проблемними заборгованостями.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему