Кредит за 5 хвилин

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит за 5 хвилин
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Мікрофінансові організації дуже відрізняються від банків. Головна перевага – можливість взяти кредит онлайн за 5 хвилин без підтвердження прибутку. У ЗеКредит позичальникам надаються оптимальні умови кредитування. Наші клієнти можуть звернутися за допомогою, якщо опинилися у скрутному фінансовому становищі, і миттєво отримати необхідну суму.

Зміст

 1. Переваги МФО ЗеКредит
 2. Чим відрізняється ЗеКредит від банку
 3. Чому варто звернутися до ЗеКредит
 4. Як оформити мікропозику
 5. Важливі нюанси при оформленні кредиту онлайн за 5 хвилин
 6. Що буде, якщо не погасити позику вчасно

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Переваги МФО ЗеКредит

В Україні оформити кредит за 5 хвилин може практично кожен. Відсоток схвалення заявок на мікропозики – 96%. До позичальників пред'являються мінімальні вимоги, а до переваг можна віднести:

 • не потрібно збирати документи;
 • не потрібна довідка про доходи;
 • рішення щодо заявки приймається за пару хвилин;
 • усі дії в онлайн-режимі: від подання заявки до отримання грошей на картку;
 • погасити кредит можна будь-яким зручним способом.

Завдяки комфортним умовам, наші клієнти можуть оформити кредит онлайн за 5 хвилин, не виходячи з дому.

Чим відрізняється ЗеКредит від банку

Отримати кредит за 5 хвилин у банку непросто: доведеться витратити багато часу, нервів і бути ідеальним позичальником з бездоганною кредитною історією. До того ж рішення щодо кредиту може прийматися до декількох днів. А що робити, якщо гроші потрібні терміново?

На допомогу приходить "Зекредит". Нашим клієнтам достатньо зареєструватися на офіційному сайті, заповнити анкету та дочекатися зарахування грошей на картку. Нам не важливо, яка у вас кредитна історія, скільки ви заробляєте, і чи працюєте офіційно. Ми орієнтовані на більшість українців, щоб кожен зміг отримати кредит за 5 хвилин, коли це необхідно.

Чому варто звернутися до ЗеКредит

У нас є максимально проста процедура оформлення кредиту за 5 хвилин. Щоб подати першу заявку, достатньо витратити декілька хвилин на заповнення анкети. Дані зберігаються в особистому кабінеті, тому повторно вводити дані не доведеться.

Гроші приходять на карту автоматично, будь-який час доби ви оформили кредит: у будній, вихідний або святковий день. Підлаштовуватись під режим роботи компанії не потрібно. Тому отримати кредит онлайн за 5 хвилин за низькою процентною ставкою цілком реально.

Імовірність відмови вкрай мала. Відсоток схвалення за заявками високий, тому що ми не виставляємо великих вимог до позичальників. Постійні клієнти можуть отримувати кредит за 5 хвилин із 100% шансом схвалення.

Як оформити мікропозику

Щоб оформити кредит онлайн за 5 хвилин. Потрібно зробити лише кілька кроків:

 • Пройти реєстрацію.
 • Заповнити анкету, вказуючи достовірні дані.
 • Верифікувати банківську картку.
 • Дочекатися рішення щодо заявки.
 • Отримати гроші на картку.

Щоб отримати мікрокредит, не потрібно стояти у чергах та збирати документи. Надіслати заявку можна навіть за допомогою смартфона.

Важливі нюанси при оформленні кредиту онлайн за 5 хвилин

Щоб отримати кредит за 5 хвилин у "Зекредит", необхідно все зробити правильно, інакше система не дасть позитивної відповіді за заявкою. Звернути увагу слід на такі нюанси:

 • у вас має бути паспорт та ІПН;

 • для зарахування грошей потрібна особиста банківська карта з будь-яким балансом на рахунку;

 • вказувати дані в анкеті потрібно достовірно, щоб після перевірки система не визнала вас шахраєм;

 • якщо у вас немає банківської картки, ви не зможете оформити позику, оскільки на чужі картки кредити не видаються, щоб уникнути шахрайських дій;

 • якщо у вас є поточні прострочення за кредитами, що діють, то за заявкою буде негативна відповідь;

 • якщо у вас погана кредитна історія (КІ), але прострочення закриті, тобто шанс отримати схвалення, оскільки система проводить всебічний аналіз, а КІ – це лише один пункт.

Ви завжди можете спробувати подати заявку на оформлення мікрокредиту, навіть якщо не впевнені, що відповідь буде позитивною. Через те, що відсоток схвалення високий, є велика ймовірність, що кредит онлайн за 5 хвилин буде виданий.

Що буде, якщо не погасити позику вчасно

Несумлінні клієнти можуть ставитися до мікропозик несерйозно. Дехто думає: якщо не підписувати документи, то вони юридичної сили не мають. Але це не так. Договори від МФО підписуються SMS-кодом, тому є офіційними документами.

Ми розуміємо, що ситуації бувають різні, тому "Зекредит" пропонує додаткові опції взяття кредиту за 5 хвилин. Наприклад, відстрочити погашення шляхом пролонгації, якщо ви не встигаєте вчасно сплатити кредит. Для цього потрібно в особистому кабінеті замовити послугу, сплатити відсотки за продовжений період. Як тільки платіж надійде, дату погашення буде перенесено. Так ви можете не зіпсувати свою кредитну історію, і вам не нарахують штрафні відсотки за прострочення.

МФО "Зекредит" пропонує вигідні умови. Отримати кредит за 5 хвилин на суму від 1 до 12 тисяч гривень терміном на 30 днів може практично кожен мешканець України. У нас ви можете взяти мікропозику до зарплати на будь-які цілі без довідки про доходи, заставу та поручителів.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему