Мікрокредит на карту

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Мікрокредит на карту
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Якщо вам не хочеться збирати документи, стояти в чергах у банку і чекати на кілька днів схвалення за кредитом, оформлюйте мікрокредит онлайн. Знадобиться лише мобільний пристрій з виходом в інтернет та трохи вільного часу. Гроші надходять на картку протягом 1-2 хвилин, відсоток схвалення вищий (96%), ніж у банківських організаціях, тому мікропозики стали популярними в Україні.

Зміст

 1. Переваги мікрокредитів
 2. Хто може отримати мікрокредит онлайн
 3. Умови мікрокредитування онлайн

Переваги мікрокредитів

Сьогодні в інтернеті надається безліч послуг, і онлайн-кредитування – не виняток. Вимоги до позичальника не такі суворі як у банках, а терміни розгляду – мінімальні.

До переваг мікрокредитування можна віднести:

 • Обробку заявок в автоматичному режимі, оформлення мікро кредиту на карту можливо у будь-який час доби. Звертаючись до мікрофінансової організації, не доведеться чекати робочих днів і підлаштовуватися під режим роботи співробітників.

 • Прискорену обробку даних, яка дозволяє протягом 1-2 хвилин отримати схвалення на першу заявку. Наступні позики видаються протягом кількох хвилин.

 • Спрощену схему подання заявки. Збирати цілий пакет документів не потрібно – необхідно лише надати деякі особисті дані. А скорингова система проведе аналіз та прийме рішення щодо заявки.

 • Зарахування коштів на картку в автоматичному режимі. Як тільки система опрацює дані та схвалить мікрокредит онлайн, гроші будуть одразу ж зараховані.

 • Великий розкид від мінімальної до максимальної суми позики. В ЗеКредит можна оформити мікро кредит на карту до 15000 гривень, на відміну від більшості конкурентів, які можуть видати від 500 до 3000 гривень.

 • Мінімальну відповідальність перед МФО. Не потрібно звітувати за використання коштів – цілі, на які ви берете позику, не важливі для мікрофінансових організацій. Також не знадобиться забезпечення у вигляді застави чи поручителя.

 • Невеликий список вимог до позичальників. Вам не знадобиться підтвердження доходу, отримати мікрокредити можуть студенти, безробітні, пенсіонери та інші категорії громадян України.

Завдяки всім перерахованим перевагам, мікро кредити на карту для українців стали актуальнішими за банківські кредити. Коли потребується невелика сума на особисті цілі, отримати її можна у ЗеКредит максимально швидко.

Хто може отримати мікрокредит онлайн

Серед клієнтів МФО ЗеКредит є різні категорії громадян, яким вдалося отримати кошти, не виходячи з дому. Стати клієнтом мікрофінансової організації можуть майже всі. Клієнт повинен відповідати таким вимогам:

 1. Вік – від 18 років.

 2. Карта не має бути заблокованою, а баланс – негативним.

 3. Інформація, зазначена у заявці, має бути правдивою, інакше система відповідатиме відмовою.

 4. Клієнт МФО не повинен бути у чорному списку фінансових організацій.

 5. Наявність громадянства України та підтверджуючих документів.

Вимоги до потенційних клієнтів виставляються найменші, тому шанс отримати мікро кредит на карту дуже високий.

Умови мікрокредитування онлайн

Компанії-конкуренти відрізняються умовами кредитування та вимогами до позичальника, приваблюючи клієнтів привабливими пропозиціями. ЗеКредит пропонує своїм клієнтам взяти першу позику з процентною ставкою – 0,5%. Максимальний термін – один місяць.

Важливо повернути гроші в строк, інакше нараховуватимуться штрафні відсотки, і в результаті клієнт віддаватиме більше коштів.

Видається мікро кредит на карту автоматично, а повернути кошти можна у різний спосіб:

 • в особистому кабінеті;

 • в офісі МФО;

 • банківським переводом;

 • через термінал;

 • за допомогою електронних гаманців;

 • у додатку свого банку.

Також доступне оформлення в офісі компанії готівкою. Але не в кожному місті відкрито філію МФО, тому зручніше оформляти мікрокредит на карту в інтернеті.

Час – це цінний ресурс, а ЗеКредит дозволяє його не витрачати на збір документації, черги та очікування на схвалення. Подати заявку та терміново отримати гроші можна протягом декількох хвилин.

Ситуації бувають різні: затримали зарплату, потрібно сплатити оренду житла, проблеми зі здоров'ям, день народження близьких і т. д. Швидко отримати мікрокредит онлайн та розв'язувати свої проблеми допоможе ЗеКредит. Це найкраще рішення «зайняти» невелику суму до зарплати, коли потрібно. Тепер вам не прийдеться просити у друзів, колег, близьких, адже можна розв'язувати проблеми самостійно, оформивши мікрокредит.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему