Мікропозика онлайн

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Мікропозика онлайн
Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  

Брати гроші в борг – це не найкраще рішення, але іноді доводиться йти на цей крок, адже стабільним фінансовим становищем може похвалитися далеко не кожен. Сучасне покоління звикло жити в кредит. 

Зміст

 1. Що таке мікропозика?
 2. Переваги мікрокредитів
 3. Хто може оформити позику
 4. Що важливо знати про мікропозик
 5. Як погасити позику

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

Не потрібно накопичувати роками й чекати, поки набереться потрібна сума. Можна вже сьогодні реалізувати свої мрії та бажання, а оплатити все це потім. Оформити мікрокредит без відмови в банку може не кожен, тому що там висуваються жорсткі вимоги до позичальника, через що відсоток схвалення заявок вкрай малий. Але якщо потрібна невелика сума на короткий період – то можна звернутися в МФО. Мікропозика може поправити фінансове становище та утриматися на плаву у важкий період.

Що таке мікропозика?

Не всі можуть правильно розуміти, що таке мікрокредит, а невідомість лякає і насторожує. Клієнти мікрофінансової організації ЗеКредит вже змогли оцінити всі переваги сервісу.

Мікропозика онлайн – це кредит на невелику суму, оформлений на короткий проміжок часу. Ще такі позики називають «гроші до зарплати». Наприклад, ЗеКредит може запропонувати від 1 до 12 тисяч грн, на термін від 7 до 30 днів, або можна оформити позику на більш тривалий період – до 180 днів.

Переваги мікрокредитів

МФО, що видають позики завжди привертають клієнтів швидкістю і легкістю оформлення. Оформити мікропозику в ЗеКредит можна всього за кілька хвилин. Якщо банківські організації приймають рішення протягом декількох робочих днів, то МФО робить це за час від 1 до 30 хвилин. Переваги мікропозик:

 • оформлення першого кредиту за 20 хвилин, наступних – за 1-2 хвилини;
 • взяти мікропозику онлайн можна цілодобово, тому що система працює автоматично;
 • можна взяти маленьку або середню суму на період від кількох днів, до декількох місяців;
 • можна робити відстрочку погашення, шляхом відстрочки й погашення відсотків за додатковий період користування позикою;
 • для схвалення не потрібні стоси документів і підтвердження доходу;
 • не потрібно нікуди йти й стояти в чергах – оформлення і погашення в онлайн-режимі.

Хто може оформити позику

Отримати мікропозику онлайн на карту без відмови в ЗеКредит може практично кожен житель України. Вимоги наша МФО виставляє мінімальні:

 • вік позичальника – від 18 до 65 років;
 • наявність паспорта та ІПН;
 • громадянство України;
 • наявність власної карти будь-якого українського банку;
 • мобільний телефон.

Навіть якщо погана кредитна історія, ЗеКредит швидше за все схвалить заявку по кредиту. Особливо шанси підвищуються, якщо погасили поточні прострочення.

Ми розуміємо, що потрапити в скрутне фінансове становище може кожен, а невелика сума може стати в пригоді дуже до речі для розв'язання побутових проблем.

Що важливо знати про мікропозик

Важливо розуміти, що банківський кредит і швидка мікропозика – це різні речі. Розрізняються ці продукти за такими принципами:

 1. Банківський кредит отримати важче, але відсоток там нижче, а максимальна сума може досягати декількох мільйонів. На жаль, паперова тяганина і низький відсоток схвалення через жорстких вимог, банківські продукти робить недосяжними для більшості жителів України. З цієї причини мікропозики в МФО придбали неймовірну популярність.

 2. Якщо зіпсована кредитна історія, то в банк за кредитом сенсу йти немає. У МФО кредитна історія – це один з пунктів перевірки платоспроможності громадянина, і вона не має великого значення.

 3. Якщо потрібна велика сума на тривалий період, то в МФО подавати заявку не варто. Такі організації орієнтовані допомагати населенню невеликими сумами на невеликий проміжок часу, під відносно високий відсоток.

Звернутися в МФО за мікропозикою онлайн можна, наприклад, якщо затримали зарплату, а грошей зовсім немає. Можете терміново перехопити кілька тисяч до зарплати, і будете впевнені, що віддасте кредит вчасно. Якщо такої впевненості немає, то краще відмовитися від витівки, бо за прострочення нараховуються відсотки.

Як погасити позику

Щоб взяти мікропозику онлайн, не потрібно нікуди йти, також і погасити кредит, можна не виходячи з дому. Клієнти ЗеКредит можуть погасити швидкий мікрокредит в особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Є й інші варіанти:

 • сплатити суму позики в терміналі;

 • використовувати для оплати електронні гаманці;

 • погасити мікропозику банківським переказом.

Більш зручний спосіб погашення – в особистому кабінеті. Так будете впевнені, що внесли всю суму і зможете уникнути прострочень.

Якщо не встигаєте погасити мікропозику вчасно, скористайтеся послугою відстрочки. Для цього оплатіть відсотки за додатковий період користування позикою.

ЗеКредит готовий прийти на допомогу і видати терміново мікропозику онлайн будь-яким категоріям громадян України – від студентів до пенсіонерів. Головне, не забувайте погашати вчасно кредити, щоб продовжувати співпрацю з нашою компанією.

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему