Мікрозайм без перевірки кредитної історії

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Мікрозайм без перевірки кредитної історії
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Отримати гроші в кредит не завжди можливо, особливо якщо мова йде про банки. Сьогодні на допомогу жителям України приходять мікрофінансові організації. Головні переваги МФО – швидкість обробки, легкість оформлення, мінімальні вимоги, на рішення не впливає кредитна історія. Якщо вже брали кредити та були прострочення хоча б на один день, це знижує якість КІ. Наступного разу банк зверне увагу на прострочення та з великою ймовірністю винесе негативне рішення, а МФО – ні. Тут обробка даних і аналіз інформації по клієнту здійснюється у всебічному порядку. Взяти мікрозайм цілодобово можна в ЗеКредит.

Зміст

 1. 3 кроки для оформлення кредиту в ЗеКредит
 2. Особливості ЗеКредит
 3. Що ще може запропонувати ЗеКредит
 4. Умови схвалення мікрозайму цілодобово

Умови кредитування онлайн

 • Вид: Кредит онлайн
 • Термін кредитування: 95-180 днів
 • Мінімальний розмір позики: 1000 грн.
 • Максимальний розмір позики: 15000 грн.
 • Відсоткова ставка по кредиту: 0,5 - 912,5%
 • Мінімальний вік: 18 років

3 кроки для оформлення кредиту в ЗеКредит

Якщо переживаєте, що через погану кредитну історію більше не схвалять позику, можете покластися на МФО. Такі організації, звичайно, не можуть запропонувати кредит на пару мільйонів до 5-10 років, але виручити у важкій фінансовій ситуації завжди готові.

Банк більше орієнтується на інформацію з кредитного бюро, вимагає підтвердження доходів і офіційного працевлаштування. Для ЗеКредит це неважливо. Наш робот в автоматичному режимі перевірить платоспроможність клієнта і винесе рішення протягом декількох хвилин. Через те, що суми видаються невеликі – до 12 тисяч гривень, потягнути такий кредит може практично кожен житель України.

Для оформлення мікрозайму без перевірки кредитної історії потрібно пройти всього три кроки:

 1. Зареєструватися в особистому кабінеті.

 2. Заповнити анкету, вказуючи достовірні дані.

 3. Отримати гроші та розпоряджатися ними на власний розсуд.

Перевірка даних по першій заявці в ЗеКредит може зайняти від 10 до 30 хвилин. Наступні позики видаються протягом 1-2 хвилин, якщо не порушували умови договору та вчасно погасили мікрозайм без перевірки кредитної історії. Особисті дані та історія мікрокредитування в ЗеКредит зберігається в особистому кабінеті. На одну людину можна оформити тільки один кредит. Навіть якщо спробуєте зареєструватися за різними номерами мобільних телефонів, дані доведеться вводити все одно свої, і система не пропустить реєстрацію.

Особливості ЗеКредит

Наші клієнти можуть скористатися сервісом ЗеКредит і оформити мікрозайм цілодобово. Ми приймаємо заявки у святкові, вихідні дні. Гроші також виплачуються незалежно від часу доби та дня тижня. До переваг ЗеКредит можна віднести:

 • відсоток схвалення – 96%;
 • цілодобову обробку заявок;
 • видачу кредитів без відмови навіть клієнтам з поганою кредитною історією;
 • автоматичне зарахування грошей на карту протягом 1 хвилини після схвалення;
 • усі маніпуляції в режимі онлайн;
 • лояльні умови – не потрібна довідка про доходи та інша документація, крім паспорта, взяти мікрозайм без перевірки кредитної історії можна з 18 років.

Запропонувати такі умови може не кожна мікрофінансова організація. Наші клієнти можуть розраховувати на ЗеКредит. Ми готові допомогти в будь-який час дня і ночі, тому в нас можна отримати мікрозайм цілодобово. Перша позика онлайн видається за пільговою процентною ставкою – 0,5%.

Що ще може запропонувати ЗеКредит

Ми прислухаємося до своїх клієнтів і намагаємося зробити сервіс ще краще. Наші позичальники не чекають довгу обробку даних, їм не потрібно сидіти в офісі в довгих чергах. Оформити кредит без відмови можна з будь-якої точки країни, головне, щоб ви були громадянином України. Для цього потрібно під рукою мати лише пристрій з виходом в інтернет.

Також ЗеКредит йде назустріч клієнтам. Якщо не встигаєте вчасно погасити заборгованість по кредиту, то можете скористатися послугою відстрочки позики в особистому кабінеті. Сплатіть відсотки за додатковий період користування позикою, і послуга активується. Дата буде перенесена, зможете уникнути штрафних нарахувань за прострочення і не погіршить свою КІ.

Погашення кредиту можна здійснити в особистому кабінеті за допомогою банківської карти, за допомогою терміналу або банківським переказом. Зручніше за все використовувати особистий кабінет.

Умови схвалення мікрозайму цілодобово

Радимо ознайомитися з вимогами, які виставляє ЗеКредит клієнтам, що бажають отримати мікрозайм без перевірки кредитної історії.

 • вік – від 18 до 65 років;
 • громадянство України;
 • наявність паспорта та ІПН;
 • діюча банківська карта з балансом мінімум 0 грн;
 • відсутність поточних прострочень за діючими кредитами в інших організаціях.

Через те, що відсоток схвалення високий, то розраховувати на кредит може кожен позичальник, що підходить за цими мінімальними вимогами. ЗеКредит готовий запропонувати мікрозайм без перевірки кредитної історії громадянам України будь-якої категорії: від студентів до пенсіонерів.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему