Кредит в Miloan

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Кредит в Miloan
Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  

Мікрофінансова організація (Мілоан) Miloan дозволяє українцям отримати кредит на картку до 20 000 гривень. Компанія пропонує швидко вирішити грошові труднощі, для оформлення заявки та отримання коштів зазвичай потрібно до 15 хвилин.

Мілоан працює в Україні з 2016 року та відрізняється стрімким розвитком. На початку роботи сервісу Miloan тут можна було отримати лише 3000 гривень, а зараз сума доступної позики зросла до 20 000 гривень. Гроші видають цілодобово, 7 днів на тиждень.

Зміст:

 1. Ліцензія та нагороди Miloan
 2. Умови кредитування в Miloan
 3. Кредитування у воєнний час
 4. Програма лояльності, акції та знижки
 5. Кому дадуть кредит на картку і що для цього потрібно
 6. Реєстрація за допомогою BankID
 7. Як отримати мікропозику Мілоан
 8. Як повернути кредит
 9. Пролонгація позики
 10. Наслідки прострочення
 11. Висновки

Ліцензія та нагороди Miloan

Мілоан працює з 2016 року відповідно до законодавства України, на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг та ліцензії щодо надання грошей у борг, у тому числі на умовах кредиту. Ліцензія безстрокова, переоформлена 26 січня 2017 року. Ліцензія, свідоцтво про реєстрацію та фінансова звітність є на сторінках сайту, з ними можна ознайомитись.

У 2021 Miloan отримала срібну нагороду престижної премії Finawards.

Умови кредитування в Miloan

Мікропозика Мілоан – швидкий спосіб розв'язання проблем з грошима. Особливості роботи фірми для нових та постійних користувачів відрізняються: при першому зверненні компанія пропонує:

 • Відсоткова ставка становитиме 0,01%.

 • Показник схвалення – до 90%.

 • Щоб оформити кредит на картку, потрібні лише паспорт та ІПН.

 • Розгляд заявки за 15 хвилин.

 • Ліміт для нових користувачів Miloan – до 10 тисяч гривень.

Умови для постійних клієнтів Мілоан:

 • Автоматичний розгляд заявки за 30 секунд.

 • Стандартна відсоткова ставка у Мілоан складає 1,5% на день.

 • Персональні знижки – до 50%.

 • Доступна сума становить 20 000 гривень.

Зверніть увагу! Для отримання грошей вперше позичальник може пройти верифікацію особи за допомогою фотографій. Це підвищує шанс отримати онлайн кредит Miloan, але не є 100% гарантією схвалення. Ця процедура є обов'язковою для нових клієнтів, які вимагають велику суму.

Кредитування у воєнний час

Під час війни Miloan не видає гроші, працівники перекваліфікувалися у волонтерів. Усі позики українців заморожені на період до 24 лютого 2022 року, тобто відсотки за ними не нараховуються. Відповідно до розпорядження Національного банку України, кредитні канікули в Miloan продовжаться до кінця воєнного стану і 30 днів після його скасування.

Для мешканців областей, в яких ведуться активні бойові дії, під час війни в Мілоан передбачили списання відсотків та реструктуризацію боргу. До таких областей відносяться:

 • Чернігівська;

 • Харківська;

 • Херсонська;

 • Сумська;

 • Донецька;

 • Луганська;

 • а також деякі населені пункти Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Житомирської та Київської областей.

Список областей та населених пунктів Miloan оновлює.

Програма лояльності, акції та знижки

Компанія Miloan дозволяє вигідно отримати першу онлайн позику в системі – процентна ставка по ньому становить всього 0,01%.

Постійним позичальникам регулярно пропонуються промокоди на знижку до 50%, у тому числі персональні. Також компанія Miloan проводить акції та розіграші до свят для користувачів, розігрується побутова техніка, електроніка чи гроші. Для участі в акціях від Мілоан зазвичай достатньо оформити позику та вчасно повернути гроші з урахуванням відсотків.

Кому дадуть кредит на картку і що для цього потрібно

Мікрозайм Мілоан доступний усім громадянам України віком від 18 років. Щоб отримати онлайн позику знадобиться лише ІПН, паспорт та карта будь-якого українського банку, документи з місця роботи чи поручителі не потрібні. Оформити позику можуть люди без офіційного працевлаштування, студенти та пенсіонери.

У Miloan гроші одержують навіть українці з поганою кредитною історією. За допомогою сервісу можна покращити фінансовий рейтинг, для цього потрібно регулярно користуватися послугами компаніями та вчасно повертати позику з урахуванням відсотків.

Реєстрація за допомогою BankID

Відповідно до закону України, для отримання грошей позичальник Мілоан повинен пройти реєстрацію через BankID.

Реєстрація в Мілоан за допомогою BankID запобігає використанню даних клієнта шахраями та робить процедуру безпечнішою. Для реєстрації необхідно:

 1. Вказати суму та термін позики на калькуляторі сайту Мілоан.

 2. Обрати кнопку авторизації через BankID.

 3. У запропонованому списку обрати банк, послугами якого користується клієнт.

 4. Пройти авторизацію в системі онлайн-банкінгу: потрібно ввести логін та пароль.

Після цього позичальнику відкривається заявка і він може отримати онлайн кредит Miloan.

Як отримати мікропозику Мілоан

Заявку на кредит на картку Мілоан заповнюють тільки при першому зверненні. Після проходження реєстрації через BankID, користувач повинен ввести особисті дані в анкету (деяка інформація підтягнеться з профілю в онлайн банку), вказати реквізити картки для отримання грошей у Мілоан та чекати на рішення. Першу онлайн позику зазвичай оформляють за 15 хвилин (2-3 хвилини потрібно на заповнення форми та до 10 хвилин йде на її розгляд).

Якщо заявку схвалено, клієнт підписує електронний договір за допомогою одноразового коду із СМС, і відразу отримує гроші.

Наступний онлайн кредит Miloan видається через особистий кабінет, заявку оформляти вже не потрібно. Клієнт просто обирає суму та термін на калькуляторі.

Як повернути кредит

Погасити мікропозику Мілоан можна за допомогою таких методів:

 1. Сплатити борг банківською карткою в особистому кабінеті. Комісія відсутня, а платіж проходить за 1 хвилину.

 2. Сплатити карткою на сайті без авторизації в особистому кабінеті.

 3. Провести платіж у терміналі ПриватБанку або на сайті Приват24.

 4. Сплатити борг у терміналах систем iBox, EasyPay.

 5. Також є функція оплати боргу у відділенні Нової пошти.

Краще сплачувати онлайн кредит Miloan в особистому кабінеті, так платіж пройде без комісії.

Пролонгація позики

У разі виникнення форс-мажорних обставин клієнти Мілоан можуть скористатися послугою пролонгації, тобто продовжити онлайн позику без штрафів та негативних наслідків.

Пролонгувати мікропозику Мілоан можна на 3, 7 або 15 днів, для підключення послуги потрібно внести відсотки по кредиту на поточний день.

При пролонгації Мілоан дозволяє позичальникам погасити частину тіла позики. Тобто позичальник може сплатити частину відсотків за користування коштами та частину самого боргу. При цьому, чим більший термін пролонгації, тим більше зменшується тіло. Так, при продовженні на 15 днів тіло кредиту в Miloan можна скоротити на 10%.

Наслідки прострочення

Відповідно до договору Miloan, у разі, якщо позичальник порушує термін кредиту, за кожен день прострочення нараховуватиметься пеня у розмірі подвійної відсоткової ставки (тобто 3% на день).

Також буде зіпсовано платіжну історію позичальника, а при спробі ухилитися від виплати позики, Мілоан має право передати борг колекторам. Щоб уникнути негативних наслідків, слід повернути онлайн кредит Miloan до кінця терміну договору.

Висновки

Організація Miloan гарантує прозорі та вигідні умови кредитування. Відсоткова ставка, яку тут пропонують позичальникам, нижча за середню по ринку.

Тут можна оформити мікропозику Мілоан у режимі 24/7 та отримати автоматичне схвалення, якщо клієнт раніше користувався послугами МФО та вчасно виплатив борг.

 

Рейтинг:   
  (6)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему