Онлайн займ

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Онлайн займ
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

Кредит автоматом вже давно перестав бути чимось незвичайним для багатьох сучасних українців. Однак, незважаючи на багатотисячну практику вдалого закриття онлайн-кредитів, все ще є люди, які відносяться до автоматичного кредитування з деяким побоюванням.

Зміст:

  1. Гроші в займ автоматично: переваги
  2. Чи впливає погана кредитна історія на схвалення онлайн займу
  3. Умови схвалення заявки на отримання грошей в займ

Займ на картку – це не тільки швидше та зручніше, але також вигідніше. А за надійністю мікрофінансові організації нітрохи не програють банкам. Навіть більш того, в ряді випадків умови видачі позики виходять куди більш прозорі. І сама процедура оформлення в рази спрощується.

Гроші в займ автоматично: переваги

Звичайно, офіційні банки – куди більш авторитетний кредитор для більшості. Особливо, для людей старшого покоління. Та багато хто не з чуток знають, наскільки це копіткий і тривалий процес – відкрити кредитну історію. Потрібно зібрати безліч документів, надати підтвердження стабільного джерела доходів. І це вважається базовими вимогами з боку банківських організацій.

Зрозуміло, що такі умови мало кому здадуться привабливими. Але через вдавану надійність банки все ще викликають більше довіри серед громадян України. Навіть незважаючи на те, онлайн займи об'єктивно вигідніше для пересічного українця. І ось чому:

  • Це швидко. Якщо офлайн-позики – це нескінченні черги в банках і брак часу, то онлайн займ потребує максимум півгодини. При повторних зверненнях час обробки заявок скорочується. Вам не потрібно виходити з дому, тому що процес автоматизований і вимагає лише підключення до інтернету. Займ на картку – відмінний варіант, якщо терміново потрібні гроші в борг.

  • Це легко. Щоб отримати гроші в займ, вам необхідно надати паспортні дані та ідентифікаційний податковий номер (ІПН). Також зазвичай в анкетах вказують контактний номер і адресу електронної пошти. Перевірка даних в більшості сервісів проводиться автоматом. Якщо відомості введені коректно, відмова в онлайн займі малоймовірна.

  • Це зручно. Ситуації бувають різні: коли терміново потрібні гроші, і ви не вдома, готівка не завжди може врятувати ситуацію. Якщо на карті коштів замало, онлайн займ стає справжнім порятунком. Всього 1-2 хвилини, і необхідна сума зараховується на карту. Незалежно від місцезнаходження, ви завжди маєте надійний запасний варіант на випадок екстрених ситуацій.

  • Це універсально. Мікрофінансові організації (МФО) не вимагають ніяких звітів з приводу того, на що ви витрачаєте кредитні кошти. Це ще одна вагома перевага над банківськими компаніями, які видають гроші в займ під певні цілі.

  • Це просто та чесно. Не потрібно робити ніяких хитрих обчислень, щоб порахувати підсумкову суму, яку доведеться виплатити по закінченні терміну онлайн займу. МФО зазвичай вказує абсолютно конкретні прозорі цифри, не намагаючись приховати додаткових комісій. Чого не можна сказати про деякі банки. Цим мікрозайми куди краще банківського кредитування.

Чи впливає погана кредитна історія на схвалення онлайн займу

Ще одна перевага МФО: тут видача грошових коштів здійснюється без перевірки кредитної історії. На відміну від банку, для якого це мало не головний критерій. Навіть коли людина має проблеми з історією в одному банку, та звертається в інший, швидше за все, отримує відмову.

Звернутися в МФО за мікрозаймом – практично стовідсотковий спосіб отримати в короткі терміни конкретну суму грошей. Наприклад, в ЗеКредит можна оформити займ на картку в розмірі від 1000 до 12 000 грн. На перший онлайн займ діє акційна відсоткова ставка – всього 0.5%!

Умови схвалення заявки на отримання грошей в займ

По-перше, заявник повинен бути повнолітнім. Іноді МФО погоджуються видавати гроші клієнтам віком 20 років і старше.

По-друге, карта повинна мати позитивний баланс. Коли на ній зовсім немає грошей, ймовірність відмови зростає. Тим більше, якщо баланс негативний, або картка зовсім заблокована. Для того, щоб оформити онлайн займ, потрібно мати на рахунку хоча б 5-10 грн.

Це всі обов'язкові умови. Соціальний статус, банківська історія, відсутність роботи та інших джерел доходу – все це не заважає мікрофінансовим організаціям задовольняти заявки на кредити. Тому онлайн-кредитування підходить будь-яким категоріям населення: безробітним, матерям-одиначкам, студентам, вагітним жінкам, пенсіонерам.

ЗеКредит видає онлайн займи більш, ніж 96% заявників. Цей показник говорить про те, що ми відкриті до партнерства, та наші умови сприятливі для жителів України. Крім того, у кожного клієнта завжди є можливість продовжити термін погашення боргу.

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему