Позика на карту

0.01% на перший кредит
2.5% на повторний кредит

Сума

5000

Термін кредиту

7

Повернути до: 12/3/2020
Всього:
0.00
PT5M Позика на карту
Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  

В останні роки світова економічна та фінансова сфери значно постраждали. Епідемія коронавірусу призвела до втрати робочих місць, скорочення заробітної плати та всесвітньої фінансової катастрофи. Через важкі умови, що виникли у зв'язку з ізоляцією, для людей стало більше неможливо забезпечити себе предметами першої необхідності. Рівень життя став низьким.

ЗМІСТ

 1. Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?
 2. Скільки часу займе отримання позики?
 3. Чи можна отримати гроші готівкою?
 4. Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Втомилися від постійної нестачі коштів і не знаєте що робити? Позика на карту - одне із найзручніших рішень для вас. Щоб отримати гроші на карту терміново в Україні, ви завжди можете звернутися за допомогою до МФО. МФО - мікрофінансові організації що спеціалізуються на послугах по швидкій та вигідній видачі грошей онлайн. ЗеКредит - одна із таких установ, про яку ми сьогодні й поговоримо.

Які вимоги до клієнтів пред’являють МФО?

Звичайним банкам, до яких ми всі звикли, може знадобитися більше часу для здійснення процедури кредитування, а пакет обов’язкових документів набагато ширший, ніж в будь-якій мікрофінансовій компанії. Послуги нашої установи спрощують процес обробки й оформлення позики на карту, а низька процентна ставка одна із найприємніших переваг, які ви отримуєте. ЗеКредит - це швидкий і доступний кредитний сервіс для всіх.

За яких умов ви можете отримати позику на карту терміново?

 • Вік: від 18 до 65 років.
 • Документи: ви повинні мати у наявності дієві паспорт та індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код платника податків).
 • Контактні дані: мобільний телефон та поштова скринька (e-mail) до яких ви маєте доступ. 
 • Додатково: будь-який пристрій із доступом до мережі Інтернет та банківська картка України із будь-якою кількістю грошей на рахунку.

Зверніть увагу. Розписка, довідка про доходи або будь-які інші документи, що підтверджують здатність виплачувати кредит наш сервіс ЗеКредит не запитує. Процедура подачі та розглядання заявки, щоб отримати позику на карту, здійснюється тільки онлайн. Долучення поручителів або інших сторонніх людей не потрібно.  

Скільки часу займе отримання позики?

У кожної установи є певні часові рамки для надання позики на карту. Ми звикли, що традиційні банки розглядають запит про надання мікрозайму протягом певного часу, тому отримати гроші на карту терміново майже неможливо. ЗеКредит побудований на простих і доступних способах використання. Таким чином, позику на карту терміново ви можете отримати менш ніж за 20 хвилин. Вам не треба оформляти безлічі додаткових документів (тільки паспорт та ідентифікаційний код) і навіть виходити з дому. Процес дуже простий:

 • Переходимо на головну сторінку офіційного сайту ЗеКредит. 

 • Обираємо суму позики (мінімальна сума 1000 грн, максимальна - 15 000 грн).

 • Заповнюємо анкету про доходи та зайнятість (довідка не потрібна).

 • Додаємо свою банківську картку.

 • Залишаємо контактні дані, щоб автоматично зареєструвати запит на мікрозайм.

 • Чекаємо на рішення щодо кредиту 5 хвилин (рішення вам надішлють у формі СМС).

 • Отримуємо позику на карту терміново і можемо їх витрачати.

  Вся процедура займає близько 20 хвилин.

Зверніть увагу. Погасити позику на карту дуже легко. Ви можете скористатися будь-яким банківським терміналом, переказати кошти за допомогою EasyPay або просто скористатися нашим офіційним сайтом ЗеКредит.
Термін вашого кредиту буде варіюватися від одного тижня до одного місяця (можливе подовження терміну).

Чи можна отримати гроші готівкою?

У ЗеКредит ми не пропонуємо такої можливості, тому що наша установа працює повністю онлайн (ви можете легко отримати позику на карту без відмов і не виходячи з дому). Такий режим надає безліч переваг нам і нашим користувачам: швидкість процесу, простота кредитування, невеликий обсяг документації, кошти на рахунок за 20 хвилин і так далі. Якщо ви хочете використати гроші на карту терміново у вигляді готівки, то легко можете зняти необхідну вам суму в найближчому банкоматі відразу після її отримання без будь-яких обмежень!

Що робити, якщо закрити борг у встановлений термін не виходить?

Зазвичай це викликає проблема для традиційних банків. ЗеКредит заснований на відданості нашим клієнтам і їх потребам, тому ви завжди маєте можливість подовжити термін позики на карту, що дуже зручно в таких випадках. Щоб отримати доступ до цієї функції, просто увійдіть до свого облікового запису на нашому офіційному сайті ЗеКредит та натисніть «ПРОДОВЖИТИ». Після цього етапу сервіс запросить у вас невелику суму грошей і заново заповнену анкету. Після цього термін дії вашої позики на карту терміново буде збільшено. Процедура займе близько 10 хвилин, а ви зможете спокійно продовжити користуватися грошима!

Рейтинг:   
  (5)
Поділитися:  
Мікрокредити
На цю ж тему